TODORUN

.

RESULTATS X SERRA DE LES FITES CURSA 2017






X SERRA DE LES FITES CURSA CURTA (13KM 350+)
LLISTAT MASCULÍ
POS COGNOMS NOM CLUB CAT. TEMPS
1 ALFANI VESES OSCAR CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA S23M 00.57.52
2 TISCAR MATHEU IVAN CENTRE EXCTA. REFALGARÍ SM 1:04:32
3 MARTÍ SABATÉ DAVID
JM 1:14:20
4 MAÑÉ COSTA ANTONI
SM 1:15:42
5 FERRÉ VADILLO ENRIC CLUB BTT MONTBIKE SM 1:16:29
6 MARTORELL RIPOLL JOEL
SM 1:16:42
7 BARÓ OTO VICTOR
SM 1:18:02
8 SOLÉ MIRALLES DAVID
SM 1:18:03
9 MONTAGUT VALLESPI JOAN
SM 1:18:42
9 SERRES COLELL XAVIER ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 SM 1:18:42
11 CRUZ ANGEL CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL SM 1:20:17
12 CABACÉS BIARNÉS JOSEP
SM 1:24:31
13 MAZO TERRE ALEX CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO SM 1:24:57
14 BENAIGES I BENAIGES JAUME TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA MM 1:27:37
15 ROCA ALGUERO JOAN
MM 1:27:47
16 LATORRE JOAN
SM 1:28:17
17 GARCIA CUBELLS AGUST
SM 1:28:37
18 BELLES CABALLER ISMAEL
SM 1:29:37
19 OBIOL NOGUERON EMMANUEL
SM 1:30:17
20 BAIGES LLECHA JACOB
SM 1:31:27
21 ROA TOLOS JORDI
SM 1:32:07
22 CALVET BELMONTE DAVID
SM 1:33:37
23 GUTERREZ BERMUDEZ JOSE
MM 1:36:22
24 BRULL MARGALEF JORDI ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SM 1:40:20
25 FIGUERES CASANOVA MARIO
SM 1:42:49
26 MONCLUS LLOP ROGER
INFM 1:45:27
27 CANA CALLARISA FRANC
S23M 1:47:08
28 SUBIRATS MAÑE SALVADOR
VM 1:54:14
29 BELTRAN ALVARO JOSE FRANCISCO AGRUP.EXCTA. ALCANAR VM 2:01:15
30 RECIO EXPOSITO ANTONIO MANUEL
MM 2:01:54
31 MIQUEL PIÑOL VALENTN CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO MM 2:04:52
32 JUANCOMART TORNE ALEX
INFM 2:08:52
33 JUANCOMART DIDAC DIDAC
INFM 2:08:58
34 PANISELLO CARLOS
VM 2:17:01
35 FANECA ARNAL OMAR ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 SM 2:17:49
36 VIÑA MIRALLES JORDI
SM 2:18:11
37 AGUILAR ARTOL ARNAU CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET INFM 2:18:12
38 GONZALEZ MORALES ANTONIO CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET MM 2:18:13
39 CALVET ANGEL
MM 2:22:14
40 GALINDO GÓMEZ FRANCESC XAVIER
VM 2:22:15
41 TOMAS LLAMBRICH DAVID
SM 2:24:42
42 JUANCOMART ASSENS DAVID
INFM 2:25:20
43 JUANCOMART PALLARES MARC
VM 2:25:41
44 MUÑOZ PERALTA JOSÉ
MM 2:26:35
45 SAMPÉ COMPTE MARC
SM 2:31:44
46 AGUILAR PUJOL JUAN CARLOS
VM 2:32:08
47 MARÍ BARCELÓ DAVID
SM 2:33:44
48 MARÍ BARCELÓ MARC
S23M 2:33:45
49 SOROLLA JUAN ANDREU CENTRE EXCTA. REFALGARÍ MM 2:41:34
50 FERMIN I CID XAVIER
MM 2:42:30
51 FERNÁNDEZ CASADO JUAN JOSÉ
MM 2:42:32
52 ASENS RAMON SALVADOR ASS.ESP. CARA NORD MM 2:50:00
LLISTAT FEMENÍ
POS COGNOMS NOM CLUB CAT. TEMPS
1 TENA ROC BEATRIZ
SF 1:20:37
2 GIL MART NEUS ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SF 1:25:42
3 BEL POCURULL SONIA
SF 1:26:07
4 FERRAN AGUST OLGA MIREIA
VF 1:27:24
5 AMEZAGA SONIA
MM 1:28:17
6 PARERA OLIVE ELISABETH
VF 1:29:32
7 ROCA BENAIGES JULIA
S23F 1:32:27
8 MASDEU JORDÀ ANNA MARIA
VF 1:35:27
9 CLUA ROCA LAURA
SF 1:38:32
10 MARTNEZ RATA SONIA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO SF 1:40:35
11 FELIX FERRE PAULA
SF 1:41:17
12 BADIA MORA MERCE
SF 1:41:20
13 PARRA CASTELLS AMAYA
SF 1:42:47
14 BAHRIM CLAUDIA ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SF 1:43:55
15 VIURA MERY
SF 1:47:11
16 MOYA FORCADELL CLARA
SF 1:50:40
17 ANTCH BORRÀS ANNA
VF 1:52:00
18 FREIXA MARTELL ANGELS
SF 1:52:01
19 VELA BURGUES ROSA Mª
VF 1:52:02
20 COMES CASAMITJANA ANNA
SF 1:54:06
21 LLEIXÀ FERRÉ MAMEN CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA SF 1:54:11
22 RAFAEL ROSALES NÚRIA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA SF 1:54:14
23 SALES MOR NÚRIA CLUB CICLISTA I EXCTA. ALMATRE SF 1:56:02
24 GRILLO BALFAGÓ EVA
VF 1:58:03
25 BORRAS MARGALEF CRISTNA
SF 2:00:29
26 PIÑOL BALLESTER DOLORS ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SF 2:02:50
27 PALLARES LLAO CECILIA
VF 2:04:38
28 GIRONES LLOP MIRIAM
SF 2:07:26
29 ESCRIBA REBULL MONTSE ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F VF 2:08:09
30 MART REBULL MONTSERRAT ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F VF 2:08:19
31 VAQUIER ELSA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA CADF 2:08:25
32 JUANCOMART ASSENS ANNA
CADF 2:08:26
33 IBAÑEZ DOMENECH ANNA
CADF 2:08:27
34 TORNE GONZALEZ MONTSE
SF 2:08:44
35 CURTO ARAGONÉS NATÀLIA
CADF 2:17:01
36 FATSINI BONILLA ROSANNA
VF 2:17:02
37 VIZCARRO POVILL ANNA
S23F 2:17:49
38 VALLS SOBRERROCA ROSA MARI
VF 2:22:32
39 TOMAS LLAMBRICH MARGA
SF 2:24:42
40 ANGUERA QUIROGA MARICARME
VF 2:26:35
41 MARTNEZ PARDO JUANI
MF 2:26:36
42 FERRÀS LLEONART MERCÈ
SF 2:31:44
43 MONREAL RIUS MARI
SF 2:32:08
44 ARTGUES PEDROLA GLORIA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET SF 2:32:43
45 CASTLLEJO VALLVERDÚ MARTA
SF 2:33:44
46 BAQUEDANO NIETO CAROL
VF 2:36:02
47 GENÉ RAMOS RAQUEL
SF 2:36:21
48 VILLARREAL ROMERO MIRIAM
SF 2:36:22
49 GISBERT VIDAL MARINA
SF 2:41:11
50 GISBERT VIDAL ESTHER
SF 2:41:12
51 BRU MAÑA SARA
SF 2:41:13
52 STEFANOVICI ANA CODRUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ VF 2:41:34
53 BEL GARRIT MIREIA AGRUP.EXCTA. ALCANAR SF 2:41:42
54 GARCÍA GARCÍA MERCHE
SF 2:42:30
55 GARCÍA SÁNCHEZ ANA
SF 2:42:31
56 ASENS BONA ANNABEL
VF 2:44:32
57 FRÍAS PEÑA HELENA
SF 2:44:33
58 PEDROLA MIRÓ MONTSERRAT CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET SF 2:44:34
59 MURIA PIÑOL ROSITA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTO MF 2:53:09





CLASSIFICACIONS CURSA LLARGA (21'5KM 935+) ABSOLUT MASCULÍ
POS COGNOMS NOM CLUB CAT.
TEMPS
1 MAS CÁCERES LLUISMA CLUB BTT MONTBIKE SM 1:48:10
2 HERRERA COSCOLLANO VICENT CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA SM 1:53:34
3 VICENTE MAURI VICTOR HUGO VM
1:54:36
4 CURTO ARAGONES MARC
S23M 1:59:24
5 DESCARREGA XAVIER SM
2:00:06
6 CAMPANERO SALA SAM CENTRE EXCTA. XERTA VM 2:00:38
7 FARGAS MENDOZA RONALD ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TRE VM 2:01:38
8 SABATE VIDAL NIL CENTRE EXCTA. ULLDECONA S23M 2:04:38
9 BALADA SANCHEZ JORDI CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA SM 2:05:48
10 LLINARES I LLORCA PERE CLUB D\'ESPORTS DE MUNTANYA AL VM 2:07:43
11 FRANCOME GUTIÉRREZ DAVID CLUB ALPÍ K2 VM 2:12:10
12 ARDEVOL CABRERA CHRISTIAN SM
2:13:31
13 PELLICER RABASA JUAN ASS.ESP. CARA NORD SM 2:13:45
14 LLUCH ARBONA DAVID ASS. EXCTA. LO PASSADOR SM 2:14:14
15 BALADA SANCHEZ JOAN RAMON CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA SM 2:14:31
16 HERNÁNDEZ BONAGA MILLÁN SM
2:14:50
17 LLUCH ARBONA FRANCESC CLUB BTT MONTBIKE SM 2:17:10
18 CARCOLE SANS XAVI VM
2:18:01
19 ZURITA GIMENO NACHO VM
2:18:42
20 CURTO CABRÉ JOAN ASS.EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDE MM 2:18:56
21 CARBONELL DUAYGÜES ALBERT CLUB BTT MONTBIKE VM 2:21:12
22 MATAMOROS NAVARRO JOSEP AGRUP.EXCTA. ALCANAR MM 2:22:01
23 NIEVAS GARCÍA ALBERT SM
2:26:36
24 VIDAL GARCIA RAUL SM
2:28:03
25 LLETI NAVARRO FERNANDO CLUB BTT MONTBIKE VM 2:28:56
26 ROSICH GRAU JOE MM
2:29:36
27 SALVADÓ OBRERO IVAN ASS.EXCTA. LA PICOSSA SM 2:29:43
28 GARCIA OVIDI ASS.EXCTA. LA PICOSSA SM 2:29:45
29 DUPOUY OLIVIER SM
2:30:24
30 MARGALEF BARBERA XAVIER ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SM 2:30:52
31 VIDAL BORT FERRAN CLUB BTT MONTBIKE VM 2:30:57
32 MORALES MARTÍNEZ JULIO CLUB EXCTA. ARÍTJOL VM 2:33:10
33 GINÉ CASTELLVÍ LLUÍS SM
2:34:02
34 VICENTE SIMEON ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA VM 2:34:29
35 VAQUIER ERIC ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA VM 2:35:04
36 SANCHO CHILLIDA DAVID SM
2:35:39
37 ROYO LLORENS ALBERTO MM
2:35:53
38 MERLOS LLATSER JOSE ANTONIO AMEZTI MENDI ELKARTEA VM 2:37:11
39 MONTAGUT CARBÓ CARLOS SM
2:37:32
40 MELICH BORRÀS RAMIR ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 SM 2:37:34
41 GARCIA CUESTA MARC CENTRE EXCTA. REFALGARÍ SM 2:37:42
42 ACCENSI ANDREU JUANJO CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ MM 2:39:53
43 BRUT TORRES ERIC MM
2:41:18





44 GUTIERREZ GARCIA ABEL SM
2:42:14
45 JIMENEZ NAVARRO RAFA CLUB BTT MONTBIKE VM 2:42:36
46 SANCHO VICTOR AGRUP.EXCTA. ALCANAR MM 2:43:01
47 CONDE REVERTE ISIDRO CLUB BTT MONTBIKE VM 2:43:33
48 FORTUÑO PACHECO ENRIC CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET SM 2:44:25
49 POVILL VIDIELLA IVAN SM
2:44:33
50 CLAVERIE CHARLOTTE SM
2:46:14
51 DE VARGAS LOPEZ BERNAT VM
2:47:02
52 GILABERT BERTOMEU JUAN MANUEL ASS. EXCTA. LO PASSADOR VM 2:47:03
53 GARCIA JIMENEZ MIGUEL SM
2:47:08
54 GIL MATEU ROGER SM
2:47:35
55 BIELSA GALICIA VICTOR VM
2:48:48
56 DAUDEN ESPEL CRISTOBAL
S23M 2:50:45
57 RABASO SARROCA JOSEP CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET VM 2:51:18
58 FONT FITO MM
2:51:45
59 MARTIN ARASA JOSEP CLUB BTT MONTBIKE SM 2:51:56
60 FERNANDO ROYAL JOSEP SM
2:51:58
61 LLOP JEAN MM
2:53:25
62 FERRER CABECERAN TOMAS SM
2:53:48
63 BRULL FARNOS JOSEP MARIA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO MM 2:54:05
64 ALQUEZAR TENA RUBEN CLUB DE MONTAÑA LA CORDADA SM 2:54:53
65 MARCH MAYO GERARD VM
2:57:15
66 GARCIA ROIG RAFEL CLUB EXCTA. PRIORAT VM 2:57:48
67 GARCIA GIMENEZ JOSE MANUEL VM
3:00:14
68 MITJAVILA ABELLA JOAN CENTRE EXCTA. REFALGARÍ MM 3:01:14
69 LANUZA SERRANO OSCAR VM
3:04:38
70 TOMAS SERRAL VICTOR SM
3:06:54
71 GARCIA LIÑAN TONI CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ MM 3:09:29
72 VILAUBI AMPOSTA TOMAS SM
3:10:14
73 SIMO VILA JUAN ANDRES CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO VM 3:11:05
74 BEL VIDIELLLA JOSEP VM
3:14:43
75 SANAHUJA VIDAL JOAN MANEL UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTO VM 3:14:52
76 ALFARA FIBLA JUAN ANTONIO VM
3:15:05
77 PERELLÓ SENTÍS JOSEP Mª VM
3:18:12
78 FELICIDAD I BRULL GERARD ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SM 3:31:41
79 QUERAL LACUEVA FCO. AGUSTI MM
3:32:22
80 GIRONÉS VELA ENRIC MM
3:33:04
81 DIAZ SANCHEZ DAVID VM
3:33:06
82 SOLE MIRALLES XAVIER ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA VM 3:33:11
ABSOLUT FEMENÍ
POS COGNOMS NOM CLUB CAT.
TEMPS
1 ESPINACH CARBÓ PAULA A. D. MAESTRAZGO SF
2:23:52
2 LLOBAT I GRACIA EVA CRISTINA CLUB BTT MONTBIKE SF
2:25:51
3 CENTELLES CARDONA ÀNGELS ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TRE SF
2:25:54
4 PIÑOL GRANADINO HEURA ASS.EXCTA. LA PICOSSA S23F 2:37:41
5 OLIVER VENTURA GEORGINA CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ SF
2:37:45
6 VIDIELLA PIÑOL SANDRA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 SF
2:39:49
7 LLAO BORRAS ELISABET ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SF
2:44:28
8 VALLS SOBRERROCA CRISTINA VF
3:01:11





9 LAALILI ZINEB ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA SF
3:01:16
10 RIVAS SAMANIEGO NURIA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA SF
3:01:17
11 BLANCH RUBERT NOELIA SF
3:01:19
12 CASANOVAS SORIANO BLANCA SF
3:01:53
13 LANUZA SERRANO LAURA CASP, ANTICS ALUMNES ASSOCIATS SF
3:04:36
14 MELLOR TRISH ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F MF 3:07:18
15 ALEKNAITE MONIKA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET SF
3:11:03
16 FOLGUEROLA LLORCA ANGELA SF
3:12:45
17 CARBÓ GISBERT PILI TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA SF
3:12:53
18 GAS BLASCO LUPE 4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATÓ VF
3:15:02
19 ARJONA BAS ANTONIA VF
3:19:36
20 CANO BEATRIZ VF
3:19:38
21 HERMANO SORIA CLUB BTT MONTBIKE SF
3:23:15
22 ABELLA CALDUCH MARGA CLUB BTT MONTBIKE SF
3:26:07
CLASSIFICACIONS CURSA JÚNIOR (16KM 550+) JÚNIOR MASCULÍ
POS COGNOMS NOM CLUB CAT.
TEMPS
1 ESPUIS JAUME ASS.ESP. CARA NORD JM
1:24:18


JÚNIOR FEMENÍ

POS COGNOMS NOM CLUB CAT.
TEMPS
1 FOLQUÉ ALCOVERRO CARME JF
2:17:54
CLASSIFICACIONS CURSA CADET (13KM 350+) CADET MASCULÍ
POS COGNOMS NOM CLUB CAT.
TEMPS
1 MARGALEF GRIFOL MAGÍ CLUB EXCTA. PRIORAT CADM 1:07:48
2 LLETI BERTOMEU ERIC CLUB BTT MONTBIKE CADM 1:08:32
3 BELTRAN MARTINEZ-AGUAD RAMON AGRUP.EXCTA. ALCANAR CADM 1:11:55
4 FARGAS NAVARRO ARNAU
CADM 1:17:26
5 CEBADOR IAN
CADM 1:37:15
6 VALLESPÍ SERRES MARC ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 CADM 1:41:26


CADET FEMENÍ

POS COGNOMS NOM CLUB CAT.
TEMPS
1 ACCENSI PELLISA AIDA CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ CADF 1:39:19