X SERRA DE LES FITES CURSA CURTA (13KM 350+) | ||||
LLISTAT MASCULÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM | CLUB | CAT. | TEMPS |
1 | ALFANI VESES OSCAR | CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA | S23M | 00.57.52 |
2 | TISCAR MATHEU IVAN | CENTRE EXCTA. REFALGARÍ | SM | 1:04:32 |
3 | MARTÍ SABATÉ DAVID | JM | 1:14:20 | |
4 | MAÑÉ COSTA ANTONI | SM | 1:15:42 | |
5 | FERRÉ VADILLO ENRIC | CLUB BTT MONTBIKE | SM | 1:16:29 |
6 | MARTORELL RIPOLL JOEL | SM | 1:16:42 | |
7 | BARÓ OTO VICTOR | SM | 1:18:02 | |
8 | SOLÉ MIRALLES DAVID | SM | 1:18:03 | |
9 | MONTAGUT VALLESPI JOAN | SM | 1:18:42 | |
9 | SERRES COLELL XAVIER | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 | SM | 1:18:42 |
11 | CRUZ ANGEL | CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL | SM | 1:20:17 |
12 | CABACÉS BIARNÉS JOSEP | SM | 1:24:31 | |
13 | MAZO TERRE ALEX | CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO | SM | 1:24:57 |
14 | BENAIGES I BENAIGES JAUME | TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA | MM | 1:27:37 |
15 | ROCA ALGUERO JOAN | MM | 1:27:47 | |
16 | LATORRE JOAN | SM | 1:28:17 | |
17 | GARCIA CUBELLS AGUST | SM | 1:28:37 | |
18 | BELLES CABALLER ISMAEL | SM | 1:29:37 | |
19 | OBIOL NOGUERON EMMANUEL | SM | 1:30:17 | |
20 | BAIGES LLECHA JACOB | SM | 1:31:27 | |
21 | ROA TOLOS JORDI | SM | 1:32:07 | |
22 | CALVET BELMONTE DAVID | SM | 1:33:37 | |
23 | GUTERREZ BERMUDEZ JOSE | MM | 1:36:22 | |
24 | BRULL MARGALEF JORDI | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | SM | 1:40:20 |
25 | FIGUERES CASANOVA MARIO | SM | 1:42:49 | |
26 | MONCLUS LLOP ROGER | INFM | 1:45:27 | |
27 | CANA CALLARISA FRANC | S23M | 1:47:08 | |
28 | SUBIRATS MAÑE SALVADOR | VM | 1:54:14 | |
29 | BELTRAN ALVARO JOSE FRANCISCO | AGRUP.EXCTA. ALCANAR | VM | 2:01:15 |
30 | RECIO EXPOSITO ANTONIO MANUEL | MM | 2:01:54 | |
31 | MIQUEL PIÑOL VALENTN | CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO | MM | 2:04:52 |
32 | JUANCOMART TORNE ALEX | INFM | 2:08:52 | |
33 | JUANCOMART DIDAC DIDAC | INFM | 2:08:58 | |
34 | PANISELLO CARLOS | VM | 2:17:01 | |
35 | FANECA ARNAL OMAR | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 | SM | 2:17:49 |
36 | VIÑA MIRALLES JORDI | SM | 2:18:11 | |
37 | AGUILAR ARTOL ARNAU | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET | INFM | 2:18:12 |
38 | GONZALEZ MORALES ANTONIO | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET | MM | 2:18:13 |
39 | CALVET ANGEL | MM | 2:22:14 | |
40 | GALINDO GÓMEZ FRANCESC XAVIER | VM | 2:22:15 | |
41 | TOMAS LLAMBRICH DAVID | SM | 2:24:42 | |
42 | JUANCOMART ASSENS DAVID | INFM | 2:25:20 | |
43 | JUANCOMART PALLARES MARC | VM | 2:25:41 | |
44 | MUÑOZ PERALTA JOSÉ | MM | 2:26:35 | |
45 | SAMPÉ COMPTE MARC | SM | 2:31:44 | |
46 | AGUILAR PUJOL JUAN CARLOS | VM | 2:32:08 | |
47 | MARÍ BARCELÓ DAVID | SM | 2:33:44 | |
48 | MARÍ BARCELÓ MARC | S23M | 2:33:45 | |
49 | SOROLLA JUAN ANDREU | CENTRE EXCTA. REFALGARÍ | MM | 2:41:34 |
50 | FERMIN I CID XAVIER | MM | 2:42:30 | |
51 | FERNÁNDEZ CASADO JUAN JOSÉ | MM | 2:42:32 | |
52 | ASENS RAMON SALVADOR | ASS.ESP. CARA NORD | MM | 2:50:00 |
LLISTAT FEMENÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM | CLUB | CAT. | TEMPS |
1 | TENA ROC BEATRIZ | SF | 1:20:37 | |
2 | GIL MART NEUS | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | SF | 1:25:42 |
3 | BEL POCURULL SONIA | SF | 1:26:07 | |
4 | FERRAN AGUST OLGA MIREIA | VF | 1:27:24 | |
5 | AMEZAGA SONIA | MM | 1:28:17 | |
6 | PARERA OLIVE ELISABETH | VF | 1:29:32 | |
7 | ROCA BENAIGES JULIA | S23F | 1:32:27 | |
8 | MASDEU JORDÀ ANNA MARIA | VF | 1:35:27 | |
9 | CLUA ROCA LAURA | SF | 1:38:32 | |
10 | MARTNEZ RATA SONIA | CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO | SF | 1:40:35 |
11 | FELIX FERRE PAULA | SF | 1:41:17 | |
12 | BADIA MORA MERCE | SF | 1:41:20 | |
13 | PARRA CASTELLS AMAYA | SF | 1:42:47 | |
14 | BAHRIM CLAUDIA | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | SF | 1:43:55 |
15 | VIURA MERY | SF | 1:47:11 | |
16 | MOYA FORCADELL CLARA | SF | 1:50:40 | |
17 | ANTCH BORRÀS ANNA | VF | 1:52:00 | |
18 | FREIXA MARTELL ANGELS | SF | 1:52:01 | |
19 | VELA BURGUES ROSA Mª | VF | 1:52:02 | |
20 | COMES CASAMITJANA ANNA | SF | 1:54:06 | |
21 | LLEIXÀ FERRÉ MAMEN | CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA | SF | 1:54:11 |
22 | RAFAEL ROSALES NÚRIA | CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA | SF | 1:54:14 |
23 | SALES MOR NÚRIA | CLUB CICLISTA I EXCTA. ALMATRE | SF | 1:56:02 |
24 | GRILLO BALFAGÓ EVA | VF | 1:58:03 | |
25 | BORRAS MARGALEF CRISTNA | SF | 2:00:29 | |
26 | PIÑOL BALLESTER DOLORS | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | SF | 2:02:50 |
27 | PALLARES LLAO CECILIA | VF | 2:04:38 | |
28 | GIRONES LLOP MIRIAM | SF | 2:07:26 | |
29 | ESCRIBA REBULL MONTSE | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | VF | 2:08:09 |
30 | MART REBULL MONTSERRAT | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | VF | 2:08:19 |
31 | VAQUIER ELSA | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA | CADF | 2:08:25 |
32 | JUANCOMART ASSENS ANNA | CADF | 2:08:26 | |
33 | IBAÑEZ DOMENECH ANNA | CADF | 2:08:27 | |
34 | TORNE GONZALEZ MONTSE | SF | 2:08:44 | |
35 | CURTO ARAGONÉS NATÀLIA | CADF | 2:17:01 | |
36 | FATSINI BONILLA ROSANNA | VF | 2:17:02 | |
37 | VIZCARRO POVILL ANNA | S23F | 2:17:49 | |
38 | VALLS SOBRERROCA ROSA MARI | VF | 2:22:32 | |
39 | TOMAS LLAMBRICH MARGA | SF | 2:24:42 | |
40 | ANGUERA QUIROGA MARICARME | VF | 2:26:35 | |
41 | MARTNEZ PARDO JUANI | MF | 2:26:36 | |
42 | FERRÀS LLEONART MERCÈ | SF | 2:31:44 | |
43 | MONREAL RIUS MARI | SF | 2:32:08 | |
44 | ARTGUES PEDROLA GLORIA | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET | SF | 2:32:43 |
45 | CASTLLEJO VALLVERDÚ MARTA | SF | 2:33:44 | |
46 | BAQUEDANO NIETO CAROL | VF | 2:36:02 | |
47 | GENÉ RAMOS RAQUEL | SF | 2:36:21 | |
48 | VILLARREAL ROMERO MIRIAM | SF | 2:36:22 | |
49 | GISBERT VIDAL MARINA | SF | 2:41:11 | |
50 | GISBERT VIDAL ESTHER | SF | 2:41:12 | |
51 | BRU MAÑA SARA | SF | 2:41:13 | |
52 | STEFANOVICI ANA CODRUTA | CENTRE EXCTA. REFALGARÍ | VF | 2:41:34 |
53 | BEL GARRIT MIREIA | AGRUP.EXCTA. ALCANAR | SF | 2:41:42 |
54 | GARCÍA GARCÍA MERCHE | SF | 2:42:30 | |
55 | GARCÍA SÁNCHEZ ANA | SF | 2:42:31 | |
56 | ASENS BONA ANNABEL | VF | 2:44:32 | |
57 | FRÍAS PEÑA HELENA | SF | 2:44:33 | |
58 | PEDROLA MIRÓ MONTSERRAT | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET | SF | 2:44:34 |
59 | MURIA PIÑOL ROSITA | UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTO | MF | 2:53:09 |
CLASSIFICACIONS CURSA LLARGA (21'5KM 935+) ABSOLUT MASCULÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM CLUB | CAT. | TEMPS | |
1 | MAS CÁCERES LLUISMA | CLUB BTT MONTBIKE | SM | 1:48:10 |
2 | HERRERA COSCOLLANO VICENT | CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA | SM | 1:53:34 |
3 | VICENTE MAURI VICTOR HUGO | VM | 1:54:36 | |
4 | CURTO ARAGONES MARC | S23M | 1:59:24 | |
5 | DESCARREGA XAVIER | SM | 2:00:06 | |
6 | CAMPANERO SALA SAM | CENTRE EXCTA. XERTA | VM | 2:00:38 |
7 | FARGAS MENDOZA RONALD | ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TRE | VM | 2:01:38 |
8 | SABATE VIDAL NIL | CENTRE EXCTA. ULLDECONA | S23M | 2:04:38 |
9 | BALADA SANCHEZ JORDI | CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA | SM | 2:05:48 |
10 | LLINARES I LLORCA PERE | CLUB D\'ESPORTS DE MUNTANYA AL | VM | 2:07:43 |
11 | FRANCOME GUTIÉRREZ DAVID | CLUB ALPÍ K2 | VM | 2:12:10 |
12 | ARDEVOL CABRERA CHRISTIAN | SM | 2:13:31 | |
13 | PELLICER RABASA JUAN | ASS.ESP. CARA NORD | SM | 2:13:45 |
14 | LLUCH ARBONA DAVID | ASS. EXCTA. LO PASSADOR | SM | 2:14:14 |
15 | BALADA SANCHEZ JOAN RAMON | CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA | SM | 2:14:31 |
16 | HERNÁNDEZ BONAGA MILLÁN | SM | 2:14:50 | |
17 | LLUCH ARBONA FRANCESC | CLUB BTT MONTBIKE | SM | 2:17:10 |
18 | CARCOLE SANS XAVI | VM | 2:18:01 | |
19 | ZURITA GIMENO NACHO | VM | 2:18:42 | |
20 | CURTO CABRÉ JOAN | ASS.EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDE | MM | 2:18:56 |
21 | CARBONELL DUAYGÜES ALBERT | CLUB BTT MONTBIKE | VM | 2:21:12 |
22 | MATAMOROS NAVARRO JOSEP | AGRUP.EXCTA. ALCANAR | MM | 2:22:01 |
23 | NIEVAS GARCÍA ALBERT | SM | 2:26:36 | |
24 | VIDAL GARCIA RAUL | SM | 2:28:03 | |
25 | LLETI NAVARRO FERNANDO | CLUB BTT MONTBIKE | VM | 2:28:56 |
26 | ROSICH GRAU JOE | MM | 2:29:36 | |
27 | SALVADÓ OBRERO IVAN | ASS.EXCTA. LA PICOSSA | SM | 2:29:43 |
28 | GARCIA OVIDI | ASS.EXCTA. LA PICOSSA | SM | 2:29:45 |
29 | DUPOUY OLIVIER | SM | 2:30:24 | |
30 | MARGALEF BARBERA XAVIER | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | SM | 2:30:52 |
31 | VIDAL BORT FERRAN | CLUB BTT MONTBIKE | VM | 2:30:57 |
32 | MORALES MARTÍNEZ JULIO | CLUB EXCTA. ARÍTJOL | VM | 2:33:10 |
33 | GINÉ CASTELLVÍ LLUÍS | SM | 2:34:02 | |
34 | VICENTE SIMEON | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA | VM | 2:34:29 |
35 | VAQUIER ERIC | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA | VM | 2:35:04 |
36 | SANCHO CHILLIDA DAVID | SM | 2:35:39 | |
37 | ROYO LLORENS ALBERTO | MM | 2:35:53 | |
38 | MERLOS LLATSER JOSE ANTONIO | AMEZTI MENDI ELKARTEA | VM | 2:37:11 |
39 | MONTAGUT CARBÓ CARLOS | SM | 2:37:32 | |
40 | MELICH BORRÀS RAMIR | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 | SM | 2:37:34 |
41 | GARCIA CUESTA MARC | CENTRE EXCTA. REFALGARÍ | SM | 2:37:42 |
42 | ACCENSI ANDREU JUANJO | CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ | MM | 2:39:53 |
43 | BRUT TORRES ERIC | MM | 2:41:18 | |
44 | GUTIERREZ GARCIA ABEL | SM | 2:42:14 | |
45 | JIMENEZ NAVARRO RAFA | CLUB BTT MONTBIKE | VM | 2:42:36 |
46 | SANCHO VICTOR | AGRUP.EXCTA. ALCANAR | MM | 2:43:01 |
47 | CONDE REVERTE ISIDRO | CLUB BTT MONTBIKE | VM | 2:43:33 |
48 | FORTUÑO PACHECO ENRIC | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET | SM | 2:44:25 |
49 | POVILL VIDIELLA IVAN | SM | 2:44:33 | |
50 | CLAVERIE CHARLOTTE | SM | 2:46:14 | |
51 | DE VARGAS LOPEZ BERNAT | VM | 2:47:02 | |
52 | GILABERT BERTOMEU JUAN MANUEL | ASS. EXCTA. LO PASSADOR | VM | 2:47:03 |
53 | GARCIA JIMENEZ MIGUEL | SM | 2:47:08 | |
54 | GIL MATEU ROGER | SM | 2:47:35 | |
55 | BIELSA GALICIA VICTOR | VM | 2:48:48 | |
56 | DAUDEN ESPEL CRISTOBAL | S23M | 2:50:45 | |
57 | RABASO SARROCA JOSEP | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET | VM | 2:51:18 |
58 | FONT FITO | MM | 2:51:45 | |
59 | MARTIN ARASA JOSEP | CLUB BTT MONTBIKE | SM | 2:51:56 |
60 | FERNANDO ROYAL JOSEP | SM | 2:51:58 | |
61 | LLOP JEAN | MM | 2:53:25 | |
62 | FERRER CABECERAN TOMAS | SM | 2:53:48 | |
63 | BRULL FARNOS JOSEP MARIA | CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO | MM | 2:54:05 |
64 | ALQUEZAR TENA RUBEN | CLUB DE MONTAÑA LA CORDADA | SM | 2:54:53 |
65 | MARCH MAYO GERARD | VM | 2:57:15 | |
66 | GARCIA ROIG RAFEL | CLUB EXCTA. PRIORAT | VM | 2:57:48 |
67 | GARCIA GIMENEZ JOSE MANUEL | VM | 3:00:14 | |
68 | MITJAVILA ABELLA JOAN | CENTRE EXCTA. REFALGARÍ | MM | 3:01:14 |
69 | LANUZA SERRANO OSCAR | VM | 3:04:38 | |
70 | TOMAS SERRAL VICTOR | SM | 3:06:54 | |
71 | GARCIA LIÑAN TONI | CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ | MM | 3:09:29 |
72 | VILAUBI AMPOSTA TOMAS | SM | 3:10:14 | |
73 | SIMO VILA JUAN ANDRES | CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO | VM | 3:11:05 |
74 | BEL VIDIELLLA JOSEP | VM | 3:14:43 | |
75 | SANAHUJA VIDAL JOAN MANEL | UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTO | VM | 3:14:52 |
76 | ALFARA FIBLA JUAN ANTONIO | VM | 3:15:05 | |
77 | PERELLÓ SENTÍS JOSEP Mª | VM | 3:18:12 | |
78 | FELICIDAD I BRULL GERARD | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | SM | 3:31:41 |
79 | QUERAL LACUEVA FCO. AGUSTI | MM | 3:32:22 | |
80 | GIRONÉS VELA ENRIC | MM | 3:33:04 | |
81 | DIAZ SANCHEZ DAVID | VM | 3:33:06 | |
82 | SOLE MIRALLES XAVIER | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA | VM | 3:33:11 |
ABSOLUT FEMENÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM CLUB | CAT. | TEMPS | |
1 | ESPINACH CARBÓ PAULA | A. D. MAESTRAZGO SF | 2:23:52 | |
2 | LLOBAT I GRACIA EVA CRISTINA | CLUB BTT MONTBIKE SF | 2:25:51 | |
3 | CENTELLES CARDONA ÀNGELS | ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TRE SF | 2:25:54 | |
4 | PIÑOL GRANADINO HEURA | ASS.EXCTA. LA PICOSSA | S23F | 2:37:41 |
5 | OLIVER VENTURA GEORGINA | CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ SF | 2:37:45 | |
6 | VIDIELLA PIÑOL SANDRA | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 SF | 2:39:49 | |
7 | LLAO BORRAS ELISABET | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F SF | 2:44:28 | |
8 | VALLS SOBRERROCA CRISTINA | VF | 3:01:11 | |
9 | LAALILI ZINEB | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA SF | 3:01:16 | |
10 | RIVAS SAMANIEGO NURIA | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA MASSALUCA SF | 3:01:17 | |
11 | BLANCH RUBERT NOELIA | SF | 3:01:19 | |
12 | CASANOVAS SORIANO BLANCA | SF | 3:01:53 | |
13 | LANUZA SERRANO LAURA | CASP, ANTICS ALUMNES ASSOCIATS SF | 3:04:36 | |
14 | MELLOR TRISH | ASS.ESP. TRAIL RUNNING CABRA F | MF | 3:07:18 |
15 | ALEKNAITE MONIKA | CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMET SF | 3:11:03 | |
16 | FOLGUEROLA LLORCA ANGELA | SF | 3:12:45 | |
17 | CARBÓ GISBERT PILI | TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA SF | 3:12:53 | |
18 | GAS BLASCO LUPE | 4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATÓ VF | 3:15:02 | |
19 | ARJONA BAS ANTONIA | VF | 3:19:36 | |
20 | CANO BEATRIZ | VF | 3:19:38 | |
21 | HERMANO SORIA | CLUB BTT MONTBIKE SF | 3:23:15 | |
22 | ABELLA CALDUCH MARGA | CLUB BTT MONTBIKE SF | 3:26:07 | |
CLASSIFICACIONS CURSA JÚNIOR (16KM 550+) JÚNIOR MASCULÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM CLUB | CAT. | TEMPS | |
1 | ESPUIS JAUME | ASS.ESP. CARA NORD JM | 1:24:18 | |
JÚNIOR FEMENÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM CLUB | CAT. | TEMPS | |
1 | FOLQUÉ ALCOVERRO CARME | JF | 2:17:54 | |
CLASSIFICACIONS CURSA CADET (13KM 350+) CADET MASCULÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM CLUB | CAT. | TEMPS | |
1 | MARGALEF GRIFOL MAGÍ | CLUB EXCTA. PRIORAT | CADM | 1:07:48 |
2 | LLETI BERTOMEU ERIC | CLUB BTT MONTBIKE | CADM | 1:08:32 |
3 | BELTRAN MARTINEZ-AGUAD RAMON | AGRUP.EXCTA. ALCANAR | CADM | 1:11:55 |
4 | FARGAS NAVARRO ARNAU | CADM | 1:17:26 | |
5 | CEBADOR IAN | CADM | 1:37:15 | |
6 | VALLESPÍ SERRES MARC | ASSOCIACIÓ ESPORTIVA COTA 705 | CADM | 1:41:26 |
CADET FEMENÍ | ||||
POS | COGNOMS NOM CLUB | CAT. | TEMPS | |
1 | ACCENSI PELLISA AIDA | CLUB D\'ATLETISME TERRES DE L\ | CADF | 1:39:19 |
NOTICIAS
NOTICIAS RELACIONADAS CON EL DEPORTE