CLASSIFICACIO CURSA FESTA MAJOR DE RIPOLLET 2013

Resultats 5K - 10K Cursa Popular Festa Major de Ripollet 2013














1 AARON PAGES URBANO 00:35:17 MASQUES ST ANDREU PROM
2 ERNEST SANS ROMEU 00:35:42 BASEAMADO.COM SENM
3 CARLOS LOPEZ FERNANDEZ 00:36:00 FISIOPHI VMA
4 ROBERTO FIDALGO LOPEZ 00:36:03 MEDINA TRIATLO SENM
5 VÍCTOR GARANTO FAJÓ 00:36:04 CERDANYOLA CH SENM
6 ALBERT DAUSÀ RODRÍGUEZ 00:36:08
SENM
7 RUBÉN BONA CARNEROS 00:36:30 CERDANYOLA C.H. ATLETISME VMA
8 PEDRO RONDÓN HERRERIAS 00:36:33 C.E.MOMTORNES VMA
9 CARLOS CASTILLO RUBIO 00:36:38 BASEAMADO.COM SENM
10 ALEX NUÑEZ LEAL 00:36:38 BASEAMADO.COM SENM
11 HUGO BONA CARNEROS 00:36:46 C.H. CERDANYOLA VMA
12 VICENÇ SELLARES OLIVERAS 00:36:53 CALIFORNIA SPORTS VMA
13 DANI CAMPOS HUERTAS 00:36:57 C.H. CERDANYOLA VMA
14 JORDI VILÀ MORA 00:36:59 CLUB TRIATLÓ EIX NAVÀS VMA
15 ALBERT LLORENS AYLLON 00:37:00 CA BERGA VMA
16 XAVI MARTINEZ MASANA 00:37:02 COME KM MOLINS DE REI SENM
17 JORDI LINARES HERNÁNDEZ 00:37:08 C.H. CERDANYOLA VMA
18 JORDI FERNANDEZ SANGRÀ 00:37:09 C.A. FRANCOLI VMA
19 JOSEP CERDÀ JIMÉNEZ 00:37:11 CORREDORS.CAT VMA
20 FERRAN BETLLOCH SANDALINAS 00:37:12 MASQUES SANT ANDREU SENM
21 GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYÁS 00:37:14 PC BONAVISTA SENM
22 JULIO GARCIA GARCIA 00:37:14
VMA
23 RAFAEL TORO MARTINEZ 00:37:19 CERDAÑOLA SENM
24 CARLES SERRANO GUASCH 00:37:21 CLUB TRIATLO PICORNELL SENM
25 EMILIO GESTEIRA MARTINEZ 00:37:24 C.M. SIGUEME VMA
26 ANTONIO SEVILLANO LLERGO 00:37:26 SLOP.CAT SABADELL VMA
27 JUAN RAYA QUESADA 00:37:38 J.A.MONTCADA VMA
28 ORIOL MONCLÚS MORRAL 00:37:42 RIPOLLET UNIO A. VMA
29 RAÚL MARTÍNEZ VELASCO 00:38:01 CORREDORS.CAT SENM
30 XAVI GIRÓ I NIETO 00:38:09 CORREBDN VMA
31 JONATAN MORA TRIBALDO 00:38:20
SENM
32 OLIVER MOLINA FERNANDEZ 00:38:21 COMEKM MOLINS VMA
33 EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREZ 00:38:22 CORREDORS.CAT SENM
34 VÍCTOR SÁNCHEZ SAN JOSÉ 00:38:24 INFINITRI PROM
35 CARLES PARDO MARTI 00:38:31
PROM
36 NICOLAS SALCEDO 00:38:43 C.M.SIGUEME VMA
37 TONI HIDALGO GAMONAL 00:38:45 BANANA RUNNERS VMA
38 DANI AMADO OLBA 00:38:49 BASEAMADO.COM VMA
39 CARLOS CASTELLANO CARRASCO 00:38:50 CLUB TRIATLÓ SABADELL SENM
40 DANIEL GUERRERO NISTAL 00:38:52 CORREDORS.CAT VMA
41 VÍCTOR CAMPOS FERNANDEZ 00:38:54 MASQUES SANT ANDREU VMA
42 JUAN MUÑOZ ALCAZAR 00:38:56 RIPOLLET UNIO A. VMA
43 RAÚL MUÑOZ HERNÁNDEZ 00:38:57 ASHI RUNNING VMA
44 DAVID GONZALEZ DOMINGUEZ 00:39:00 SLOP.CAT SABADELL VMA
45 DANIEL ALVAREZ GORGOJO 00:39:01 CORNELLÀ ATLÈTIC VMA
46 RAFAEL PÉREZ DA SILVA 00:39:06 WWW.CORPORALBRANDING.COM VMA
47 SERGIO ORTIGOSA MARCOS 00:39:10 C.E. MONTORNES SENM
48 ALBERTO LOPEZ PRIETO 00:39:18 DUSCHOLUX VMA
49 MIGUEL TRIGUERO MOLINA 00:39:18 TRIATLO BADIA DEL VALLES PROM
50 MANUEL PÉREZ CARMONA 00:39:22 VILADECAVALLS VMA
51 ANTONIO GARCIA GARCIA 00:39:27 FINISHERTRYSHOP VMA
52 JAIME LARA ESCALANTE 00:39:28
VMB
53 ALFONSO MEDINA 00:39:30 JABATOS MONTCADA VMA
54 GONÇAL LOPEZ VALOR 00:39:30
VMA
55 NIGEL SANJUAN CARRASCO 00:39:31
PROM
56 DAVID FRANCISCO CASTRO 00:39:34 C.A. OLESA SENM
57 XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ 00:39:35
SENM
58 OSCAR SANTOS VEIGA 00:39:36 BARBACOA SPORT TEAM SENM
59 VICTOR MILLAN MARCO 00:39:39 FISIOLOGIC.COM VMA
60 JOSE ALONSO MARTIN 00:39:42
VMA
61 TONI HERNANDEZ FERRER 00:39:43 C.C.VALLES VMA
62 MARC TRUJILLO VAZQUEZ 00:39:45
PROM
63 DANIEL VICENTE MARTINEZ 00:39:45 RUNNING ASME VMA
64 CARME AUÑON SANZ 00:39:46 UCA VFA
65 GOYO JURADO NAVAS 00:39:53 DIES DE RUNNING SENM
66 PERE PASAMONTE CALAVERA 00:39:53 RIPOLLET UNIO A. VMA
67 JORDI TORRENTE TOMAS 00:39:59 CORREDORS.CAT VMA
68 JUAN ANTONIO PEREZ DONAIRE 00:40:02 CERDANYOLA CH VMA
69 CARLES BUZÓN MOYA 00:40:03 CA MANRESA SENM
70 RAUL MUÑOZ HERNANDEZ 00:40:04 NADEK- L'AMETLLA DEL VALLES VMA
71 JOSE MARIA CULLELL BURGUES 00:40:09
VMA
72 JOSEP GIRVENT BALLESTA 00:40:13 ADIDAS DOMINGO CATALAN VMB
73 EFRAIN PORRAS ANGULO 00:40:16 ESPORTIU PENEDES VMA
74 RAUL TORTAJADA OBRADO 00:40:19 DORIANATEAM VMA
75 RAFAEL VALERO ORTEGA 00:40:23 DIPUTACIO BARCELONA VMA
76 XAVI CANAL JOFRÉ 00:40:33
SENM
77 FRANCISCO GARCIA LASHERAS 00:40:38 INFERNO VMA
78 JUAN TRAVÉ MARTÍNEZ 00:40:41 SLOP.CAT SABADELL VMA
79 EMILIO ROMERO FERNANDEZ 00:40:48
SENM
80 XAVI ORTA OLIVARES 00:40:51 XARAU VMA
81 SIMON BARRADO SANCHEZ 00:40:51 ESPORTIU PENEDÉS VMB
82 JORDI GIRONA ZAGUIRRE 00:40:54 CORREDORS.CAT VMA
83 RICARD ANDREU ALVARADO 00:40:58 C.N. CALDES VMA
84 IGOR URKIZU ALDAY 00:40:59
VMA
85 ARNALDO BANDEIRA DE SOUZA 00:41:02 C.M SIGUEME VMA
86 ENCARNA VIÑAS SERRANO 00:41:06 GIRONA COSTA BRAVA VFA
87 MIGUEL NOCELO ZARATE 00:41:06
VMA
88 CRISTHIAN SERRANO TAPIADOR 00:41:12
VMA
89 ALBERTO CÁNOVAS LÓPEZ 00:41:16
PROM
90 CHRISTIAN TELLEZ MARCO 00:41:17 CORREDORS.CAT SENM
91 DAVID ROLDÁN PÉREZ 00:41:21 CLUB ATLETIC CALDERI VMA
92 ISRAEL GALINDO FUENTES 00:41:24 RÍOS RUNNING TEAM SENM
93 OLIVER PALACIOS ARROYO 00:41:31 BORN TO RUN VMA
94 SALVADOR PONTANILLA RAMA 00:41:35 SLOP.CAT SABADELL VMA
95 ESTHER MONTOSA NARVÁEZ 00:41:44 SLOP.CAT SABADELL VFA
96 ROGER DE LA GUERRA GRAO 00:41:44 BASEAMADO.COM VMA
97 JOSE MARIA ROMERO RODRIGUEZ 00:41:56 SLOP.CAT SABADELL VMA
98 MOISES BARROSO GONZALEZ 00:42:08
VMA
99 HANSI (JAUME) VELÁZQUEZ CAMPS 00:42:09 CORREDORS.CAT VMA
100 JORDI MIS ESCOLÀ 00:42:13
VMA
101 CARLES GRANADOS SERRA 00:42:16 CORREBDN VMA
102 JUANJO MATEOS 00:42:17
SENM
103 CARLOS ALARCÓN MERCHÁN 00:42:17 LOS CULEBRAS VMA
104 CHRISTIAN FERNÁNDEZ DOMINGUEZ 00:42:18 CERDANYOLA CH VMA
105 ALTAIR BARBARA RUIZ 00:42:19 SOC.ATL.CORBERA VMB
106 XAVI MAYMÓ CODINA 00:42:22 CORREDORS.CAT PROM
107 FRANCISCO JIMENEZ RODRIGUEZ 00:42:24 RUNNING LAS MANGUERAS VMA
108 JOSEP DENUC RAMIREZ 00:42:26 CORREDORS.CAT VMB
109 MARC GOMEZ PLAYA 00:42:27
SENM
110 CESAR GONZALEZ DEL POZO 00:42:28
VMA
111 CARLES MAS LLOVERAS 00:42:34
VMA
112 MARC CASAS SEGURA 00:42:35
VMA
113 JOSE LUIS ARTESERO MORENO 00:42:36 @GO_HARDERR PROM
114 DANIEL PONS POMAREDA 00:42:37 CORREDORS.CAT VMA
115 OSCAR PIQUERA NARANJO 00:42:42 PENYA APA ANEM-HI VMA
116 JAUME GIL 00:42:44 CORREBDN SENM
117 JAVIER PEREZ DEL POZO 00:42:45
SENM
118 DAVID QUIRANT RECORT 00:42:45
VMA
119 SANTI ARIAS MARTÍNEZ 00:42:52
SENM
120 ALBERT NAVARRO GARCIA 00:42:52 RUN2LIVEBCN.CAT VMA
121 SERGIO FERNÁNDEZ SÁNCHEZ 00:42:54 VIVANCOS 3 VMA
122 LUIS LOPEZ LOBATO 00:42:55
VMA
123 JAVIER GRACIA JIMENEZ 00:43:02
SENM
124 SERGI JIMÉNEZ CIRERA 00:43:07 CLUB CICLISTA BTTEROS PROM
125 LUIS MORA CUADROS 00:43:12
PROM
126 RAFAEL ALBALA PARRA 00:43:12 CORREDORS.CAT VMB
127 OSCAR PUNTI FIESTAS 00:43:12 VIRGIN ACTIVE VMA
128 GENIS TENA GALLEGO 00:43:14 @GO_HARDERR SENM
129 DAVID PUGES COMAS 00:43:14 CORREDORS.CAT VMA
130 JESUS EGEA VARGAS 00:43:16 INDEPENDENT SENM
131 CESAR GONZALEZ MATAMOROS 00:43:17 PRORUNNERS SABADELL (A TOPE) VMA
132 CRISTÓBAL DOMÍNGUEZ MONTIEL 00:43:17 CLUB ATLÈTIC CALDERÍ VMA
133 TONI CRIADO TORIL 00:43:18 MASQUES SANT ANDREU SENM
134 JOSE MANUEL TORRES GUZMAN 00:43:24 FONDISTES PENEDES SENM
135 DAVID BRUNAT TERRAZA 00:43:25
SENM
136 EMILIO OLVERA SABIO 00:43:28 A.C.INDEPENDENTS VMB
137 JOSE LUIS FERNANDEZ BLAZQUEZ 00:43:28 DUSCHOLUX VMA
138 JUAN GARCIA BORRAS 00:43:30 CORREBDN VMB
139 JORDI ROMERO CLOTET 00:43:31 CORREDORS.CAT VMA
140 DANIEL MARTÍNEZ LORENTE 00:43:32 RUN2LIVEBCN.CAT VMA
141 JESUS HERRERA SALMERON 00:43:34
VMA
142 ALBERT LACASA BELTRAN 00:43:36
VMA
143 DANIEL PRADA MARTIN 00:43:41 FONDISTES RUBI VMA
144 JORDI LUCIA OLIVERAS 00:43:43 SLOP.CAT SABADELL VMA
145 JORDI FERNANDEZ VARELA 00:43:44 CORREDORS.CAT VMA
146 MANU PORTILLO CASTILLO 00:43:44
VMA
147 FERRAN IGLESIAS OJEDA 00:43:51 RUNNING COLLSEROLA VMA
148 JUAN JESUS TABOADA COSCULLUELA 00:43:53 ATLETISMO BARBASTRO VMA
149 MIQUEL ANGEL GARCIA MUNUERA 00:44:04
VMB
150 EMILI BARBERÁN DE MIQUEL 00:44:08 BASF VMA
151 FERRAN MARANGES I BAYÓ 00:44:10
VMA
152 MARCOS ALONSO GOMEZ 00:44:10
SENM
153 OSCAR NAVARRO PEDRERO 00:44:14
VMA
154 LUIS MARTIN DE RIOJA 00:44:18 CORREDORS.CAT SENM
155 FRANCISCO JAVIE PAJARES SERRANO 00:44:19
VMA
156 ISMAEL LALUEZA GEGUNDEZ 00:44:23
VMA
157 ANTONIO ROLDÁN LUQUE 00:44:30 CORREDORS.CAT VMB
158 GERMÁN JUÁREZ BONILLA 00:44:30 TULAYTULAH VMA
159 ANGEL CLAVERO MORES 00:44:31
VMA
160 CARLOS NOCELO ZÁRATE 00:44:31 NOCELO'S TEAM VMA
161 RAÚL PASTOR DÍAZ 00:44:33
SENM
162 CARLOS JIMENEZ MARTINEZ 00:44:34
VMA
163 JOAN ANGLES 00:44:34 GOSESPORT CATALUNYA SENM
164 JOSE LUIS LOPEZ FERNANDEZ 00:44:35 JUVENTUD ATLETICA MONTCADA VMA
165 FRANCISCO JIMENEZ HERRANZ 00:44:37 POWER RUNNING VMA
166 JORDI TUBELLA FERNÁNDEZ 00:44:38
SENM
167 JOSE VILLA UREÑA 00:44:42
SENM
168 MIQUEL PUIG BELMONTE 00:44:44 C.A. OLESA VMB
169 ALBERT ALABAU PALÀ 00:44:45
VMA
170 MARC RODRÍGUEZ MOGEDA 00:44:46 WWW.MXTOTAL.NET SENM
171 LLUIS DE PABLO HERNANDO 00:44:47 MAIMAKANSU VMB
172 MARC CORTADA MIRÓ 00:44:48 VILADECAVALLS VMA
173 MANUEL SERRANO GARRIDO 00:44:52 C.M. SIGUEME VMA
174 MIGUEL MÁRQUEZ GONZÁLEZ 00:44:52 COCODROLO SENM
175 SERGIO TÉLLEZ OLIVA 00:44:53 CORREBDN SENM
176 JAUME GIMENO JUAN 00:45:00
VMB
177 JOSE GALVEZ ESTEBAN 00:45:01 CORREDORS.CAT VMA
178 IVAN VARGAS MORENO 00:45:03
SENM
179 CARLOS MARTÍNEZ ALTARRIBA 00:45:05 SLOP.CAT SABADELL VMA
180 IVAN BEAS PIZARRO 00:45:05 SLOP.CAT VMA
181 JORDI GAGO GOMARIZ 00:45:05 MAIMAKANSU VMA
182 ALBERTO GARCÍA LÓPEZ 00:45:06
VMA
183 JORDI BRILLAS PUERTO 00:45:08 A4ELKM VMA
184 ARAN SORIA TABUENCA 00:45:10 @GO_HARDERR SENM
185 JULIO ROMERO GONZALES 00:45:11
VMA
186 JUAN LUIS CHARRO MOLINA 00:45:14
VMA
187 FERNANDO VISO GÓMEZ 00:45:18 DUSCHOLUX VMA
188 XAVIER BONASTRE I THIÓ 00:45:19 DOMINGO CATALÁN FONDISTES CLUB VMB
189 MANUEL JIMENEZ JALDO 00:45:23
VMA
190 RAFAEL GARCIA FUENTES 00:45:23
VMB
191 JUAN MANUEL GARCIA FUENTES 00:45:23
VMA
192 JORDI GALOBART KONIECZKA 00:45:24 CORREDORS.CAT VMA
193 JOSE LUIS MARTOS SIERRA 00:45:25 RUNSISTENCIA VMA
194 DAVID REAL ARIAS 00:45:25 FRANKFURT PACO VMA
195 PACO TRUJILLO PIERNAGORDA 00:45:32
VMA
196 JOSE LUIS GOMEZ GOMEZ 00:45:33
VMA
197 JOSEP SAUMELL I CASTELLVI 00:45:35 CLUB ATLETISME VILAFRANCA VMA
198 JUAN JOSÉ CARNERO JIMÉNEZ 00:45:38 DUSCHOLUX VMA
199 DAVID PÉREZ ALMANSA 00:45:39 BLACKXEEP VMA
200 DANIEL IBÁÑEZ CAMPOS 00:45:39 TPT ONTINYENT-LA GERRERIA-SUSI LENC PROM
201 CARLES GONZALEZ HERNANDEZ 00:45:40 CORREDORS.CAT SENM
202 CARLOS SAURA EXPOSITO 00:45:41 CH ATLETISME CERDANYOLA VMA
203 MARC MERINO MARTOS 00:45:44 J.A.MONTCADA SENM
204 MANEL MARTORI TORRES 00:45:44 L'ESCOPINYA ATLÈTICA SENM
205 MANEL VAQUERO DURAN 00:45:47
VMA
206 GERARDO BLANCO RAMÍREZ 00:45:48 VENDAUTO VMA
207 MANUEL MONTERROSO GOMEZ 00:45:49 XINO-XANO VMA
208 XAVI CARBÓ BULETE 00:45:51
VMA
209 MADS JUUL HANSEN 00:45:51
SENM
210 RUBÉN CANO GARCIA 00:45:52 ÈPIC TEAM VMA
211 DAVID GALLARDO GÓMEZ 00:45:53 SLOP.CAT SABADELL VMA
212 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ 00:45:56 ADÉU ESPANYA VMB
213 TONI ORTIZ DIAZ 00:45:57 PUJOLET VMA
214 RICARD GARCIA GRIÑÓ 00:45:57
VMA
215 IÑAKI MORA CUADROS 00:46:06
VMA
216 JESUS LOPEZ ARES 00:46:09 KRC VMA
217 ALBERT DE PABLO LATORRE 00:46:11 CET DISTANCE SENM
218 JESUS MORA CALAHORRO 00:46:11
SENM
219 JOSE MANUEL LLAMAS LUNA 00:46:12 C.M. SIGUEME SENM
220 VICENT ESTEVE SIMÓ 00:46:17 TORTUGAS VMA
221 DANI ZARZUELO MARTINEZ 00:46:19 VILADECAVALLS VMA
222 DAVID FUENTES ANAYA 00:46:21 CORREDORS.CAT SENM
223 MARC OGAYA PLA 00:46:22 DIES DE RUNNING VMA
224 LLUIS OGAYA PLA 00:46:22 DIES DE RUNNING SENM
225 FRANCISCO DIAZ PLATA 00:46:24 C.E. MONTORNES VMB
226 DIEGO PUIG ANAYA 00:46:24 CORREDORS.CAT SENM
227 JOSE MORALES MUÑOZ 00:46:27 C.M. SÍGUEME SENM
228 SONIA CEBALLOS GIMENEZ 00:46:30 FISIOLOGIC.COM VFA
229 PERE RODRÍGUEZ ROSELL 00:46:31
VMB
230 ANDRÉS MARTÍN SÁNCHEZ 00:46:32
SENM
231 JUAN OSUNA CASTEL 00:46:32 CORREDORS.CAT VMA
232 JOSE ANTONIO RIOS ESPALLARGAS 00:46:35 CORREDORS.CAT VMA
233 OSCAR GRACIA MENDEZ 00:46:38 CORREDORS.CAT VMA
234 ANTONIO GELLIDA GIMENEZ 00:46:38
VMA
235 CRISTINA MORCILLO SANCHEZ 00:46:39 CLUB TRIATLÓ SABADELL SENF
236 ADRIÀ PALOMAR ALCARAZ 00:46:40
VMA
237 DANIEL NOVA FERRANDIZ 00:46:43
PROM
238 NEIDER OBED GIRALDO MURILLO 00:46:48 C.E. MEDITERRANI SENM
239 VÍCTOR M. BAENA GARCÍA 00:46:50
VMA
240 JAVIER GALLARDO FLORENTIN 00:46:51 CORREDORS.CAT VMA
241 ARTUR BELVIS RODRÍGUEZ 00:46:52 CX ATLETISME VMA
242 NÚRIA ISABEL MOLINA CARO 00:46:52 FONDISTES LA LLAGOSTA SENF
243 RUBEN GARCIA ROLDAN 00:46:58 CORREDORS.CAT SENM
244 RAUL CALVO LAMELA 00:47:02 CLUB ATLETICO TMB. VMA
245 JAVIER MURGUI MAGDALENO 00:47:07
SENM
246 DAVID PELEGRÍN MORALES 00:47:08
VMA
247 MONTSERRAT COTE BENITEZ 00:47:13 SPINRUNNERS PL´H VFA
248 JOSE ANTONIO MARÍN ARJONA 00:47:14 SPINRUNNERS PL´H VMA
249 MANUEL MUÑOZ GALLEGO 00:47:15
VMA
250 LLUÍS BORRÁS CONTRERAS 00:47:17
SENM
251 EDUARD PONTE 00:47:18
VMA
252 DOMINGO ORTEGA MEDINA 00:47:19 ADIDAS DOMINGO CATALAN VMB
253 SILVIA CEDILLO COSTA 00:47:20 RUNSISTENCIA VFA
254 ROBERT PEREZ BARTOLOME 00:47:21 C.M. SIGUEME VMA
255 MIGUEL ANGEL ORTIZ-VILLAJOS DE LA ROSA 00:47:28
VMA
256 MANEL MORENO GEA 00:47:29 SIGUEME VMA
257 JAVIER CASTIÑEIRA CASINO 00:47:31 CORREDORS.CAT PROM
258 LUIS LAPUERTA ALMENDROS 00:47:33
VMA
259 ALBERT ROCA LÓPEZ 00:47:35 PURE CAXIMIR SENM
260 JAVIER LOZANO ALFARO 00:47:36 ESPORTIU PENEDES VMA
261 ANTONIO FERNANDEZ GARCIA 00:47:41 ATLETISME SANT ANDREU VMB
262 JOSÉ ANTONIO RODRÍGUEZ GIMÉNEZ 00:47:41
VMA
263 BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZ 00:47:45 C.E. NO TE PARES SENF
264 ADOLFO REDAÑO XIPELL 00:47:48
VMB
265 DANNY LOZANO ALFARO 00:47:50 ESPORTIU PENEDES VMA
266 SERGI TORRES MARTINEZ 00:47:51 I RUN WITH LEIVA VMA
267 ALEJANDRO RUBIO VIVES 00:47:54 C.M. SIGUEME VMA
268 ROGER VILA CARRERA 00:48:05
SENM
269 JOSÉ IGNACIO CONTRERAS LEYVA 00:48:07 SOCCERAMA VMA
270 JESUS MULERO DIAZ 00:48:16 WWW.CORPORALBRANDING.COM VMB
271 ALEIX BESOLÍ TEIXIDÓ 00:48:17
PROM
272 MIRIAM LLAVERIA MARTINEZ 00:48:21 CORRECATAGAFO SENF
273 ADRIÁN GARCÍA CARRASCO 00:48:22
SENM
274 ANGEL FIGUERAS MANZANERA 00:48:37 PRORUNNERS VMA
275 FRANCISCO VILLODRES RUANO 00:48:37 FONDISTAS RUBI VMA
276 ROBERTO FERNANDEZ VEGA 00:48:40
VMA
277 ISMA ALVAREZ SERRA 00:48:40
VMA
278 LIZANDRO HECTOR MELLA BASUALTO 00:48:40
VMA
279 CARLOS PAREJA CHAPARRO 00:48:41
VMA
280 JUAN PABLO FERNÁNDEZ ROJO 00:48:44 CEGUB VMA
281 JOAN ANTONI MALDONADO CORDON 00:48:45 DUSCHOLUX VMA
282 OSCAR MARTÍN GUTIÉRREZ 00:48:46 CORREDORS.CAT SENM
283 JOSE ANTONIO SILVA VEGAL 00:48:50
VMA
284 JOSEP MARIA CATALAN MUR 00:48:52
VMA
285 JOAQUIN LINARES PEREZ 00:49:01
VMA
286 LLUIS LLAURADO VALBUENA 00:49:02 ILLA DE RODES VMA
287 JOSE A. GONZALEZ LOPEZ 00:49:02 C.A. RUNNING SENM
288 MANEL DE LAS HERAS FERNANDEZ 00:49:04
VMA
289 JOAN ALMAGRO VEGAS 00:49:05
VMB
290 TONI MEGIA TRIGO 00:49:13
VMA
291 JORDI JUAN DEL ROSAL 00:49:13
VMA
292 JOSÉ MUÑOZ PÉREZ 00:49:13
VMA
293 LUIS PERNIA FRESNEDA 00:49:16 CORREDORS.CAT VMA
294 ALVAR FERNÁNDEZ HERRERO 00:49:16 CORREDORS.CAT VMB
295 ARCADI ALIBÉS RIERA 00:49:16 TV CATALUNYA VMB
296 JORDI ORTA OLIVARES 00:49:17 XARAU VMA
297 MANEL PRADES FULLOLA 00:49:17 TRIATLO SABADELL VMA
298 MIQUEL SANCHEZ TORAN 00:49:20 LOS CULEBRAS VMA
299 ANTONI PARADA MARTÍNEZ 00:49:20
VMA
300 IVÁN BARRIL SÁNCHEZ 00:49:30 CERDANYOLA CH SENM
301 DAVID VELEDA DÍAZ 00:49:34
VMA
302 DAVID RUBAU BARJUAN 00:49:36
VMA
303 CERVANTES GRANADOS JUAN ANTONIO 00:49:39 C.M. SIGUEME A TOPE VMA
304 MARIO LOPEZ 00:49:46 TXURI URDIN VMA
305 FRANCISCO GARCIA CAMACHO 00:49:47 C.A. SANT CELONI VMB
306 SERGI GARCÍA RODRÍGUEZ 00:49:47 FURAWEB.COM SENM
307 DAVID MADERO FLORES 00:49:48 FONDISTES SIGLO XXI VMA
308 ANTONIU ROMEU BARBANY 00:49:48 CORREDORS.CAT VMA
309 JOAN CARLES MANRESA CASINO 00:49:48 CLUB ATLETISME MOLLET VMA
310 JOAN ANTONI MONFERRER TENA 00:49:48 CATALUNYA CAIXA VMB
311 LLUIS TIRADO GARCIA 00:49:50
VMA
312 GLÒRIA BAYÓ 00:49:50 PEDALA.CAT VFA
313 ANDREU PULIDO POLO 00:49:53 LES TORTUGUES DE LA GARRIGA VMA
314 AURELIO CASTILLO 00:49:54 XINO-XANO VMB
315 KARME FERNÁNDEZ ROMÁN 00:49:57 ÈPIC TEAM VFA
316 ERIC MAREE 00:49:59 HOLLAND :-) VMA
317 MIQUEL FREIXANET FONTSECA 00:50:00 CORREDORS.CAT VMA
318 RAFA REYES MORENO 00:50:02
VMA
319 JUAN MANUEL ARQUILLO 00:50:05
VMB
320 ANGEL MICOLA CORTES 00:50:07 C.A. ESPORT I SALUT PICORNELL VMB
321 JORDI HURTADO CALA 00:50:09
VMA
322 RICARDO CAO TRABADO 00:50:12 C.M. SIGUEME SENM
323 PEDRO IBÁÑEZ MOLERO 00:50:17
SENM
324 ANTONIO NAVARRO CAMACHO 00:50:30
SENM
325 LUIS SÁNCHEZ HERAS 00:50:31 BARBACOA SPORT TEAM SENM
326 JORDI RENDÓN PLAZA 00:50:31 SIMPATITZANT BARBACOA SPORT TEAM SENM
327 CARLES SOGUÉS BELTRÁN 00:50:35 CORREDORS.CAT VMB
328 ALBERT BRILLAS PUERTO 00:50:35
VMA
329 MIGUEL ÁNGEL CONTRERAS LEYVA 00:50:37
VMA
330 RAFAEL SANCHEZ CHAMORRO 00:50:40
SENM
331 DAVID LOPEZ GAVELA 00:50:44 BIKE AREA LLAGOSTERA TIRATLÓ VMA
332 ARNAU DE MANUEL VALOR 00:51:12
SENM
333 DAVID DALMASES CAMPILLO 00:51:14
VMA
334 PERE CAPDEVILA RIBO 00:51:15 PENYA 100 KM DOMINGO CATALAN VMB
335 FERRAN VALLVERDÚ BLANCH 00:51:15
SENM
336 MANUEL GARCIA MUÑOZ 00:51:22
VMA
337 ALBERT CANALS SAS 00:51:24 AMATEUR RUNNING SABADELL SENM
338 LUIS ANTONIO DE JESUS MARTINEZ 00:51:24 FONDISTA SIGLOXXI VMA
339 MANUEL ANGEL RODRIGUEZ MOLINA 00:51:25 CLUB HORITZONS DE MUNTANYA DE MATAR VMA
340 OLIVIA RODERO LORENTE 00:51:25 FONDISTA SIGLO XII VFA
341 NICOLAS NAVAS SANCHEZ 00:51:26 FONDISTA SIGLO XXI VMA
342 XAVIER LOZANO SORIA 00:51:31 RIPOLLET UNIO A. SENM
343 XAVI PUIG CASAMADA 00:51:33 LLAMPECS CATALANS VMA
344 ANTONIO ALCANTARA RODRIGUEZ 00:51:35
VMB
345 JOSE MARIA HIDALGO FERNANDEZ 00:51:39
VMA
346 ALBERTO POZO VAREA 00:51:43
VMA
347 JORDI GIMENEZ CONSUEGRA 00:51:50 INIRVA VMA
348 JOSEP VALERO SAYOS 00:51:50
VMA
349 PERE RODEIRO SEGADE 00:51:53
VMB
350 JAUME ALUJAS ROVIRA 00:51:54
VMA
351 JOSE BIZARO RODRIGUEZ 00:52:05
VMB
352 PERE SANZ GÓMEZ 00:52:08
VMB
353 ADOLFO TÉLLEZ ROMÁN 00:52:11
VMA
354 OLGA VIDAL MARTINEZ 00:52:15 C.E. MEDITERRANI VFA
355 MIQUEL GONZÁLEZ VIÑAS 00:52:20 CATALUNYA CAIXA - CX VMA
356 ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEZ 00:52:22 CLUB TRIATLÓ PARETS DEL VALLÈS PROM
357 ABRAHAM ASENSIO BARRERA 00:52:26
SENM
358 JOSÉ ANTONIO CASARES MORALES 00:52:28 CORREDORS.CAT VMA
359 QUIRZE NOHERAS VILARDAGA 00:52:32 U.G.E. BADALONA VMB
360 DAVID CAVERO AMAYA 00:52:32
SENM
361 JOAN CATALA RIBE 00:52:33 ESTIVAL PARK SALOU VMB
362 AGUSTÍN VILLAR GONZÁLEZ 00:52:36
VMA
363 BALTASAR LÓPEZ JIMÉNEZ 00:52:46
SENM
364 XAVIER GOMEZ HERNANDEZ 00:52:46
SENM
365 ANTONIO SERRANO GONZALEZ 00:52:52 AT.ARTIGUES VMB
366 MANU DIGON 00:52:53 CC BTTEROS VMA
367 YOLANDA LUCIA JIMENEZ 00:52:54 SLOP.CAT SABADELL SENF
368 MANUEL MOLINA PEREZ 00:52:54 ATLETISME SANT ANDREU VMB
369 ALBA SUNYER I BORRELL 00:52:54
SENF
370 ELENA SEGURA RIUS 00:53:00 ESTIVAL PARK SALOU VFA
371 FRANCESC LOPEZ BRU 00:53:05 NOVARTIS RUNNING TEAM VMB
372 JAUME VILAR SERRAT 00:53:06 C.M. SIGUEME VMB
373 JOSEP CODONYERS CUSÓ 00:53:08
VMB
374 JOSE MIGUEL SOLÍS PAVÓN 00:53:13 VIVANCOS 3 VMA
375 M ÀNGELS GUICH CORNELLÀ 00:53:14 SOM DEL VERD VFA
376 NOEMI PONS CORRAL 00:53:18
SENF
377 MARIA SOLDEVILA CASTAN 00:53:21 CORREBDN VFA
378 RAMON GUTIÉRREZ FANDOS 00:53:22
VMA
379 DAVID SÁNCHEZ GARCÍA 00:53:25
SENM
380 DAVID RODRIGUEZ GUERRERO 00:53:29 CALABAZAS CLUB SENM
381 ALEJANDRO BELMEZ LLEDÓ 00:53:30
PROM
382 JOSE REQUENA MONROY 00:53:36
SENM
383 LLUIS FELISART 00:53:48 CORREDORS.CAT VMB
384 JOSÉ JOAQUÍN MOHEDANO ROBLES 00:53:53 DEPORTUNA FARMACIA BARCELONA SENM
385 SONIA MAÑAS JORBA 00:53:54 RIPOLLET UNIO A. PROF
386 ALEXIS MENACHO SALGADO 00:53:55
SENM
387 MARTA PASCASIO ROURA 00:53:57
VFA
388 ALBERTO ARRIBAS DOMINGUEZ 00:54:00 CORREDORS.CAT VMB
389 JOSEP ANTONI GARCIA RUBIO 00:54:00 CORREDORS.CAT VMA
390 NÚRIA UBASART GONZALEZ 00:54:01
SENF
391 DANIEL LOPEZ AMOROS 00:54:03 BORN TO RUN VMA
392 CRISTINA HUERGA MARTINEZ 00:54:04 CAN MERCADER VFA
393 JUANMA ORTEGA MONTORO 00:54:05 CORNELLA ATLETIC VMA
394 MARC GARCIA LLOAN 00:54:07
SENM
395 CARLOS RIVILLA LÓPEZ 00:54:08 C.M. SÍGUEME SENM
396 FRANCISCO RUBIO GÓMEZ 00:54:16 XINO-XANO VMB
397 CHARLY ALCALÁ BLANCO 00:54:16 ALMORRUNNERS SENM
398 CRISTINA ARJONA PARELLADA 00:54:16 BASEAMADO.COM SENF
399 JAUME BALLUS BELLAVISTA 00:54:23
VMA
400 ARIANA PUIGNOU SALAMIÀ 00:54:23
SENF
401 ANTONIO MATIAS SANCHEZ 00:54:24
SENM
402 MIQUEL GALLEGO CIFFONE 00:54:26
VMA
403 HERNÁN PACHAO BACA 00:54:49 PERÚ VMA
404 MARIA MAGDALENA DOS REIS DA CONCENÇIAO 00:55:00 MAIMEKANSO VFB
405 DAVID MESEGUER HIDALGO 00:55:03
VMA
406 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:55:11 A.A. XAFATOLLS DE MOLLERUSSA VMA
407 ALBERT BONELL BOSCH 00:55:25 KM0 PONENT VMA
408 FRANCISCO GARCÍA BAUSÁN 00:55:25 UNIVAR VMA
409 MANEL MIGENS MONTERO 00:55:30
VMA
410 MIREIA DÍAZ MANSILLA 00:55:31 BARBACOA SPORT TEAM VFA
411 FRAN VICO VALLEJO 00:55:37 REDRUNNERS SENM
412 CRISTIAN MOLINA GRIMAU 00:55:50 INDAPENDENT VMA
413 JOSÉ MARÍA VALERO 00:55:50
VMA
414 ENRIQUE SANTOS OSORIO 00:55:51 CORREDORS.CAT VMA
415 MANEL GONZALEZ PEÑA 00:55:52 CORREDORS.CAT VMB
416 ABEL SANMARTIN GOMEZ 00:55:53 CLUB ATLETIC CALDERI VMA
417 JOSÉ AVELLANEDA EGIDO 00:55:59 CX ATLETISME VMB
418 FÉLIX BERROCAL ORVAY 00:56:14 DIR VMB
419 VICTOR LORENTE RUBIO 00:56:17 BARN´S CLUB VMA
420 CARLES SANCHO I GARCÍA 00:56:18 CORREDORS.CAT VMB
421 DANIEL TERRIN COSTA 00:56:20
SENM
422 RICARDO MALLOL PERICH 00:56:21 CORREDORS.CAT VMB
423 JORDI SALAZAR DURAN 00:56:22 FISIOLOGIC.COM VMA
424 BELEN CALDERON GONZALVEZ 00:56:22 CORREDORS.CAT VFA
425 JOSEP BOFIAS 00:56:23
VMA
426 ALBERT GÓMEZ VILARDELL 00:56:25 C.N. SABADELL SENM
427 JUAN FUENTES CIFUENTES 00:56:27 CORREDORS.CAT VMB
428 JUAN F. MORILLO ROMERO 00:56:29 MAIMAKANSU VMB
429 CARLOS VEGA JAREÑO 00:56:38
SENM
430 XAVIER LERIN GIRON 00:56:38 XTT SENM
431 HERMINIO VAZQUEZ CURADO 00:56:39 INDPENDIENTE VMB
432 CARLES CARRION QUESADA 00:56:41 KAREBA SENM
433 ANNA DUARTE VELASCO 00:56:43 PROBIKERAS SENF
434 JUAN JOSE FERNÁNDEZ RUIZ 00:56:46 GRUP ATLÉTIC TMB VMA
435 DAVID CUDOLÀ ANDREU 00:56:54
VMA
436 JOSEP BAYÓ GARCIA 00:56:56
VMA
437 WENCESLAO ROLDAN SALVADOR 00:56:57 CERDANYOLA C .H. VMB
438 LUZ MARINA VELASQUEZ PUENTES 00:56:59 CORREDORS.CAT VFB
439 ANA BERROCOSO HERNÁNDEZ 00:57:06 PROBIKERAS VFA
440 ARMAND SANCHO QUERALT 00:57:06
VMA
441 CARLES MARTINEZ SANCHEZ 00:57:06 ACTION VMA
442 JOAN DE LA TORRE JIMÉNEZ 00:57:15 CLUB TRIATLÓ PARETS DEL VALLÈS SENM
443 PAU SANZ GIMENEZ 00:57:20
VMB
444 JUAN CARLOS ALBALADEJO JURADO 00:57:28
VMA
445 JUANJO MADRID PUERTO 00:57:57
SENM
446 PILAR PALOU CARLES 00:57:59 OLIMPIC MANLLEU VFA
447 ANDREU RODRIGO PEIRÓ 00:58:00 RUNNINGPOLLET VMA
448 ESTEBAN JIMENEZ 00:58:01
VMA
449 CRISTINA GUERRA QUEROL 00:58:04 C.A. RUNNING VFA
450 JESSICA REVERTE DE GEA 00:58:21
SENF
451 NÉSTOR GIRALDO MURILLO 00:58:26 C.E. MEDITERRANI SENM
452 RAQUEL GALVEZ NAVIO 00:58:28 TEAM REDOLAT VFA
453 ALBERTO GONZALEZ ESPEJO 00:58:32 VIVANCOS 3 VMA
454 RAQUEL MIGUEL GAY 00:58:36 SLOP.CAT SABADELL VFA
455 GABRIEL AGUAYO VILCHES 00:58:41 GINES SPORTS VMB
456 JOSEP GARCÍA CASARES 00:58:44
VMB
457 ROGER VIDAL REMESAL 00:58:54 C.A. RUNNING VMA
458 DANIEL ALÓS SEGUÍ 00:59:02
SENM
459 MARIA BAKARDJIEVA 00:59:12 U.AUTONOMA BARCELONA SENF
460 MERCÈ GARCIA LIEBANA 00:59:14 CORREBDN SENF
461 LAURA PASCUAL DÍAZ 00:59:21
SENF
462 PEDRO JUAN VILASECA GESTEIRO 00:59:30 CM.SIGUEME VMA
463 ANTONIO SÁNCHEZ ALONSO 00:59:46
VMA
464 ISABEL PINHEIRO GONÇALVES 00:59:59 U. A. RUBI VFB
465 PATRICIA FERNANDEZ PASCUAL 01:00:02 CORREDORS.CAT SENF
466 DAWITS BUITRAGO OSORIO 01:00:09
VMA
467 SERVILIANO RAMIREZ GARCIA 01:00:59
VMA
468 JORDI RUBÍ RINCÓN 01:01:01
VMA
469 DIEGO CORREA GENTILE 01:01:04
VMA
470 CRISTINA BONET ALONSO 01:01:15 DEPORTUNA FARMACIA BARCELONA VFA
471 ISIDRE PORRAS PEDRAZAS 01:01:27 MAIMAKNASU VMB
472 ESTELA CASTRO LLAMAS 01:01:33 C.N. TERRASSA VFA
473 JORDI MUÑIZ 01:01:49 BARBACOA SPORT TEAM SENM
474 SONIA DIAZ MANSILLA 01:01:49 BARBACOA SPORT TEAM SENF
475 LAURA MARCÉ MATEO 01:01:53
VFA
476 JUAN JOSÉ GUTIÉRREZ REYES 01:01:58 ROGER-MARTA-JUANJO VMA
477 SALVA NAJERA MARTINEZ 01:02:34
VMB
478 JUAN LUCAS GARCIA 01:02:51 CLUB ATLETISME LES TORTUGUES VMB
479 FRANCESC LARROYA BENITO 01:03:02
VMB
480 ROSA MOYANO AGUILA 01:03:54
VFA
481 ANNA RIOJA PARRADO 01:03:56 CORREBDN VFA
482 ISIDRE FERRER CANTAL 01:05:00 MAIMAKANSU VMB
483 M. TERESA RECUERO RUBIO 01:05:04 CORREDORS.CAT VFB
484 EULALIA GALLEGO CIFFONE 01:05:32
VFA
485 PEDRO BELMEZ CARRASCO 01:05:39
VMB
486 EDUARDO MARIANO BERROCAL LÚ 01:06:05
VMB
487 CANDIDO FERREIRO LEGIDE 01:06:09 DIR VMA
488 MARÍA CASTRO GARCÍA 01:06:19
VFB
489 ANGEL CELADA DUEÑAS 01:06:57 RUN2LIVEBCN.CAT VMB
490 JOAN MARSANS PRAT 01:07:31 C.E. MEDITERRANI VMB
491 CARLES LOMBARTE LLADÓ 01:08:46 CATALUNYACAIXA SENM
492 CONSUELO GOMEZ VERDU 01:08:56 C.M. SIGUEME VFB
493 CRISTINA RABELL DUCH 01:09:24
VFA
494 LIDIA POU BLAZQUEZ 01:09:26 U.A. BARBERA VFA
495 MERCE LOPEZ PUERTAS 01:12:05
VFA

5 KM


1 ALBERTO RAMÍREZ PEÑA 00:17:00 RIPOLLET UNIO A. SENM
2 BORIS VALLES ALONSO 00:17:11 CORREDORS.CAT SENM
3 FAUS GONZALEZ DIAZ 00:17:12 LAS VACAS SAGRADAS VMA
4 QUIM CARLÚS MARTÍN 00:17:20 BARBACOA SPORT TEAM SENM
5 DAVID GALLEGO ARREDONDO 00:17:26 U.A. BARBERA VMA
6 PAU VILAPLANA VILAR 00:17:38 TRIATLÓ MIOSTAF SENM
7 JOSE MANUEL GÓMEZ GARCÍA 00:17:39 SLOP.CAT SABADELL VMA
8 ALBERTO GARRIDO 00:17:48
SENM
9 CARLOS ROGUERA SANCHEZ 00:17:58 RIPOLLET UNIO A. PROM
10 DAVID FASIENDA BERNALTE 00:18:10 RIPOLLET UNIO A. PROM
11 GERARD MARTÍNEZ AMORÓS 00:18:27
SENM
12 RAFAEL PRIM BARCELÓ 00:18:31
SENM
13 AGUSTÍ CODINA 00:18:41
VMA
14 DANIEL GÓMEZ CRUSAT 00:18:52 SEDENTARIS.CAT SENM
15 DAVID MARTIN VALERO 00:18:53 G.A. LLUISOS MATARO PROM
16 RUBEN LOPEZ CASTILLO 00:18:55
SENM
17 DAVID RUA SANCHEZ 00:19:16 U.A. BARBERA SENM
18 MIQUEL XIRAU FERNANDEZ 00:19:17 A4ELKM VMA
19 JUAN ANTONIO LOPEZ PEREZ 00:19:26
VMA
20 LEONARDO PORRAS LOZANO 00:19:30 ESPORTIU PENEDES PROM
21 XAVI GONZALO GARCIA 00:19:31 CERDANYOLA CH SENM
22 CANDIDO MORAN PAVON 00:19:34 BASEAMADO.COM VMA
23 RAMON MARTINEZ POYATO 00:19:34 U.A. BARBERA SENM
24 MARC CAYMEL ROMERO 00:19:50
PROM
25 JAVIER ORDUNA ORUJ 00:19:59
VMA
26 JUAN MARIA JIMENEZ NOGUES 00:20:16
VMA
27 ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZ 00:20:25 LOS QUE CORREN POR LA CALLE VMA
28 MOISÉS ALVAREZ 00:20:35
SENM
29 CLAUDIO PEREZ DIAZ 00:20:35
SENM
30 XAVI SEMPERE FERRER 00:20:44 SE PERONÉS VMA
31 YOUNESS ZAGUI EL FAHSI 00:20:49 LOS QUE CORREN POR LA CALLE VMA
32 CARLOS DIANA 00:20:55 RUN2LIVEBCN.CAT VMA
33 JAVIER MIMOSO MORENO 00:21:04
VMA
34 ALEX PORTILLO MEDINA 00:21:12
PROM
35 LEO ROMERO FERNANDEZ 00:21:12 POLICE VMA
36 AGUS MOTA PANES 00:21:14 PIRATES OF THE MARESMIEM VMA
37 ANDREU BALLBE GARCIA 00:21:14 ADEU ESPANYA VMB
38 CARLOS NAVARRO VEGAS 00:21:16
VMA
39 ANTONI NAVARRO DURÁN 00:21:18
VMB
40 ISAAC ESPARGARO MARTINEZ 00:21:25
SENM
41 JOSE RAMON PEREZ DIAZ 00:21:25
SENM
42 PABLO CARDONA SÁNCHEZ 00:21:31 CLUB ATLETISMO ALCOY SENM
43 CARLES BOIRA BUISAN 00:21:43 UCA VMB
44 LAURA DOMÍNGUEZ DIEZ 00:21:43 CERDANYOLA CH SENF
45 ALEIX MONCLUS MORRAL 00:21:45
SENM
46 VICTOR BARROSO HEREDIA 00:21:48
PROM
47 DAVID CALVET AGUSTI 00:21:49 CEF FEM FORÇA SENM
48 FLORENCE BERTHOLET 00:22:08 SLOP.CAT SABADELL SENF
49 RICARDO EXTREMERA TRASSIERRA 00:22:13
VMA
50 QUIM EGEA VIADER 00:22:13
PROM
51 MIQUEL DAVIA MATAS 00:22:19
VMA
52 RICARD IGLESIAS IGLESIAS 00:22:22
VMA
53 JOSE LUIS MARTIN LOPEZ 00:22:25 G.A. LLUISOS MATARO VMB
54 RAÚL HERNANDO GOMEZ 00:22:27
SENM
55 CHRISTIAN GRENIER ROMERO 00:22:45
SENM
56 JAVIER RUBIO DELGADO 00:22:46 SLOP SENM
57 MONTSERRAT PÉREZ AYALA 00:22:47 CERDANYOLA CH VFA
58 OSCAR LÓPEZ SÁNCHEZ 00:23:10
VMA
59 LIDIA PONS SELLARES 00:23:11 CA BERGA VFA
60 ESTER BENAVENTE CHIMENO 00:23:31 U.A. BARBERA VFA
61 MARI MOLINA 00:23:37 CAN MERCADER VFA
62 VICTORIA ASENSIO MUNICIO 00:23:44 SLOP.CAT SABADELL VFA
63 JUAN CAMPMANY 00:23:53
VMA
64 ENCARNACION GARCIA MARTINEZ 00:24:07 SLOP.CAT SABADELL VFA
65 JORGE CÓRDOBA MARTÍNEZ 00:24:07 AE BADIA VIU L'ESPORT SENM
66 ADRIANA ARPA GIMENEZ 00:24:09 RUN2LIVEBCN.CAT VFA
67 FRANCISCO JOSE GARCIA DURAN 00:24:16
VMA
68 MANEL CARRION RODRIGUEZ 00:24:19 CA LLORET- LA SELVA VMA
69 IVAN MARTINEZ GALVEZ 00:24:27 NURITO'S PROM
70 MARCELO CARMONA RIVERO 00:24:33 CRAZYRUNNERS VMA
71 MANUEL ESPADA GUIJOSA 00:24:47
SENM
72 MARCELA PEREZ 00:24:49 CORREDORS.CAT VFA
73 MERCEDES GRACIA LOTE 00:24:54 RIPOLLET UNIO A. VFA
74 CARME RAMIREZ CAÑADA 00:25:09 SLOP.CAT VFA
75 ISMAEL BERNAL ANDREO 00:25:10
SENM
76 CRISTINA JIMENEZ FERNANDEZ 00:25:10
VFA
77 CARLA PEDRAGOSA FIGUERAS 00:25:14
SENF
78 JONATAN ALVAREZ AMAYA 00:25:24
SENM
79 JUDIT LÓPEZ PORTILLO 00:25:26 @GO_HARDERR PROF
80 SILVIA RODRIGUEZ ALONSO 00:25:29
VFA
81 EVA ARIAS PICON 00:25:31 SLOP.CAT SABADELL VFA
82 JUANFRAN MORENO GARCIA 00:25:41
SENM
83 TONI MATEO LOPEZ 00:25:42
VMA
84 JOSÉ MANUEL MOYANO HIDALGO 00:25:43 FINIXER.COM SENM
85 MAXIMO NIEVES REBOLLO 00:25:44
VMA
86 ALBERT PUJOL COSTA 00:25:46 BARBACOA SPORT TEAM SENM
87 NURIA SANZ RUANO 00:25:55 U.A. BARBERA SENF
88 MARIA MADRONA MORENO 00:25:58
VFA
89 SANTIAGO CAMPOS GANZO 00:26:02
SENM
90 FRANCESC CALVO GONZÁLEZ 00:26:08 METROPOLITAN GRAN VIA VMA
91 XAVI ORIOL SURROCA 00:26:13 ORIOL TEAM PROM
92 JORDI ORIOL TORT 00:26:13 ORIOL TEAM VMA
93 SEBASTIA CANALS FALCO 00:26:23 CLUB FOSKIT'S VMA
94 BLAI RODRIGUEZ CIURO 00:26:26
SENM
95 GEMMA CASTILLA VAQUERIZO 00:26:32 CRAZYRUNNERS SENF
96 DAVID RODRIGUEZ CORREAS 00:26:34
SENM
97 MAITE ZALDIVIA 00:26:40 CORREDORS.CAT VFA
98 TERESA PUIG GAIXA 00:26:45 C.A. LA SANSI VFA
99 ENRIC QUERALT VENTURA 00:27:02 C.E. L'ESQUIROL VMA
100 PATRICIA LLORCA PEREZ 00:27:03
SENF
101 ALFONSO MORALES 00:27:05 U.A. BARBERA VMA
102 MANUEL BONASTRE THIÓ 00:27:09 CORREDORS.CAT VMB
103 DANIEL BLANCO LÓPEZ 00:27:12
PROM
104 NÚRIA POU BLAZQUEZ 00:27:34 U.A. BARBERA VFA
105 DAVID CARRERAS LLOPIS 00:27:45 CLUB FOSKIT'S VMA
106 LAURA DE MONTE RUIZ 00:27:48
SENF
107 SUSANA CORTÉS BARBA 00:28:15 CERDANYOLA CH SENF
108 IMMA CORTÉS MACHO 00:28:15 CERDANYOLA CH VFA
109 MARTA LOPEZ CANO 00:28:20 BARBACOA SPORT TEAM SENF
110 SANDRA ARIAS PICON 00:28:40 SLOP.CAT SABADELL VFA
111 NADIA MAHGOUB 00:28:42 CEF FEM FORÇA SANTA PERPÈTUA SENF
112 XAVIER LAZARO ORTET 00:29:16
VMA
113 SUSANA RAMÍREZ PEÑA 00:29:21
SENF
114 MARC GARCÍA BUENO 00:29:22
PROM
115 SERGIO JURADO BARON 00:29:34
SENM
116 LAURA BAILEN REY 00:29:34
SENF
117 FRANCESCA NOBILE 00:29:34
SENF
118 ENCARNA CALVO GONZÁLEZ 00:29:35 METROPOLITAN GRAN VIA VFA
119 YOLANDA AVILA GAMEZ 00:29:39 PRORUNNERS SABADELL (A TOPE) SENF
120 YENISEY SANCHEZ REYES 00:30:07 RIOS RUNNING LES FRANQUESES VFA
121 ANNA LOPEZ CANO 00:30:08 BARBACOA SPORT TEAM SENF
122 YOLANDA PÉREZ FORÉS 00:30:09
SENF
123 CIARA BOTER MIRANDA 00:30:14
SENF
124 RAFA ESTRELLA SANCHEZ 00:30:32 ADIDAS DOMINGO CATALAN VMB
125 JAUME MATARIN LLONCH 00:30:37 CRAZYRUNNERS VMB
126 FRANCISCO JAVIE RAMÓN SERRANO 00:30:41
VMA
127 MARC PIQUER GUADAMURO 00:30:41
SENM
128 JOEL JAIMEZ RAMÍREZ 00:30:49
SENM
129 DAVID SEMPERE GARCÍA 00:31:08 SEMPERONS PROM
130 ANNA VILADRICH OLIVERAS 00:31:27
VFA
131 VICTOR FERNANDEZ ARROYO 00:31:31
VMA
132 MARIONA CARDONA BONET 00:31:36
VFA
133 ALÈXIA DIUDÉ PATIÑO 00:31:42 RIPOLLET UNIO A. VFA
134 JORDI ARBONÈS CARMONA 00:31:54 BARBACOA SPORT TEAM SENM
135 CARLES FABREGAT ESPUELA 00:31:55 GO HARDER SENM
136 DORIANA MASTROVITO 00:33:04 DORIANATEAM SENF
137 RUTH SERRANO BARRIO 00:33:17
SENF
138 FERRAN PUYO FOZ 00:33:41 CORREDORS.CAT VMB
139 NURIA SANZ PEREZ 00:33:59 NURITO'S SENF
140 MAYKA BARCIELA OTERO 00:34:31 MAIMAKANSU VFB
141 NOEMÍ ALMEIDA GANADO 00:34:38
SENF
142 CARLOS FORCADA CUNILLERA 00:34:51
VMA
143 MARIA TERESA GUTIERREZ REYES 00:35:28
SENF
144 MARÍA DEL MAR CAMPAÑA LOZANO 00:35:49
VFA
145 MERCE BELTRAN TORRES 00:36:00 RUN2LIVEBCN.CAT VFB
146 JÉSICA ARACIL FERRER 00:37:00
VFA
147 ANA MARIA COTE BENIEZ 00:37:41
VFA
148 RAÚL PÉREZ SANZ 00:37:53
SENM
149 CELIA MARTINEZ MORENO 00:37:59
SENF
150 SONIA LLERA ARCE 00:38:02
VFA
151 LUIS ALBERTO ROMERO IRACHE 00:38:02
VMA
152 ANNA TORRUELLA CABASSA 00:38:09 GO HARDER SENF
153 CATI ROMERO JORDÁN 00:40:06
VFA
154 YOLANDA BARBERÁ BEJERANO 00:45:35 CORREDOR.CAT VFA

0 comentarios :

Publicar un comentario