CLASIFICACIONES cursa de sant bartomeu 2014 - capdepera













relacion: clasificacion carrera de capdepera, resultados carrera capdepera


LA XXXI edició de la cursa popular de SANT BARTOMEU, es celebrarà a la plaça de l’Orient de Capdepera el 23 de agost del 2014. A partir de les 18:00 hores amb curses per categories inferiors i a les 18:30 hores la cursa popular
FINALISTAS: 197
TIEMPO DEL PRIMERO: 0:21:56
TIEMPO DEL ULTIMO: 0:39:23
TIEMPO MEDIA: 0:29:49
DESVIACION ESTANDAR: 0:03:50
TRAMO SUPERIOR DESVIACION: 0:33:38
TRAMO INFERIOR DESVIACION: 0:25:59
PARTICIPANTES DENTRO DE LA DESVIACION ESTANDAR SUPERIOR E INFERIOR: 126
PORCENTAJE 63,96

PARTICIPANTES POR CLUB
CLUB PARTICIPANTES PORCENTAJE
AMICS DES MALLORQUI 1 0,92%
AMISTAT-FISIOPLANET 2 1,83%
ARTÀ 1 0,92%
ATHLETIC CLUB 1 0,92%
ATLETISME INCA-GARDENHOTELS. 1 0,92%
BARCELONA ATLETISME 1 0,92%
BELLVER RUNNERS 1 0,92%
C. A. VETERANOS DE CALVIÀ 1 0,92%
C.A. CAMPOS 1 0,92%
C.A. MANACOR 8 7,34%
C.C. ARTANENC 2 1,83%
C.C. CAPDEPERA 4 3,67%
C.C. SANCHO 1 0,92%
C.C.CAPDEPERA 3 2,75%
C.M. BIKILA MALLORCA TONI PEÑ 2 1,83%
C.T. CICLOS GOMILA 1 0,92%
CAPDEPERA EN JOC 1 0,92%
CC ARTANENC 1 0,92%
CENTRE SPORTIF REQUETEUF 1 0,92%
CLUB ATLETISME ARTÀ 12 11,01%
CLUB ATLETISME ARTÀ-RAIDLIGHT 1 0,92%
CLUB ATLETISME PORRERES 2 1,83%
CLUB CICLISTA ARTANENC 2 1,83%
CLUB DE MUNTANYA SA FITA 1 0,92%
CLUB TRIMAN-MANACOR 1 0,92%
CT TONI COLOM WORLD 1 0,92%
DESKUADRATS - REUS 1 0,92%
DIMONIS MUNTANYERS 1 0,92%
ENTRENAMIENTO GLOBAL 1 0,92%
ES PEDAL-MALLORCA A DALT DE T 1 0,92%
ESTEM BONS ENGUANY 2 1,83%
ETERNIA COMICS CAMPOS 1 0,92%
EVASION RUNNING 1 0,92%
FREE RUN 72 1 0,92%
G.E. CICLOS QUINTANA 3 2,75%
INDIVIDUAL 1 0,92%
JACCARS 1 0,92%
MALALTS DE TURMELL 1 0,92%
MWT 1 0,92%
NO 1 0,92%
PAS DE FORMIGA 2 1,83%
PAS DE FORMIGUES 1 0,92%
PAS DE.FORMIGA 1 0,92%
PER UNA EDUCACIÓ DE QUALITAT 1 0,92%
PINTURAS MUNIC 1 0,92%
PUPUTS 2 1,83%
SA COMA C.F. 1 0,92%
SA COMA CF 1 0,92%
SA MILANA - ALARO 1 0,92%
SES PAPARRES 4 3,67%
SIN CLUB 1 0,92%
SIURELL 1 0,92%
SPORTTERS 2 1,83%
TOCATS DES BOLL 5 4,59%
TOPITOPI 1 0,92%
TRENTHAM RUNNING CLUB 1 0,92%
TRIATLO PORTO COLOM HERBES T 2 1,83%
TRIMAN-MANACOR 3 2,75%
TROTONS SERVERINS 3 2,75%
TROTONS SERVERINS & S'ENTRAD 1 0,92%
XAXI PANDI 2 1,83%
XENDENGUET'S 1 0,92%
TOTAL 109



CLASIFICACION GENERAL
POSICIONPARTICIPANTETIEMPO
1
TONI MELIS PONT
POS. CATEG. 1- M30

2
SIMÓ GAYÀ
POS. CATEG. 1- M40

3
TONI PUIGROS MAYOL
POS. CATEG. 2- M30

4
TOMAS VIZUETA RUIZ
POS. CATEG. 3- M30
0:23:27
5
MACIÀ DURAN GARCIA
POS. CATEG. 4- M30
0:23:36
6
CALIXTO JOSE ROLLAN ARCE
POS. CATEG. 2- M40
0:23:39
7
GABRIEL PUIGROS MAYOL
POS. CATEG. 5- M30

8
BARTOMEU MASSANET BISELLACH
POS. CATEG. 6- M30
0:24:07
9
FRANCESC VIVES GARAU
POS. CATEG. 1- M50
0:24:11
10
JOSE ANTONIO MEDINA PONS
POS. CATEG. 7- M30
0:24:15
11
ADRIÀ MUNTANER MAS
POS. CATEG. 8- M30
0:24:17
12
TOMEU PARETS AMENGUAL
POS. CATEG. 9- M30
0:24:19
13
MIQUEL ANGEL FERRER GINARD
POS. CATEG. 10- M30
0:24:21
14
LUIS PANIAGUA DIAZ
POS. CATEG. 11- M30

15
ANIOL BACH COMA
POS. CATEG. 12- M30
0:24:46
16
JUAN DAVID OCETE SERVERA
POS. CATEG. 13- M30
0:24:57
17
CHRISTIAN NAVARRO SUTHERLAND
POS. CATEG. 14- M30
0:25:01
18
PEDRO JOSÉ DOLS GELABERT
POS. CATEG. 15- M30
0:25:16
19
JUAN MIQUEL ARROM
POS. CATEG. 16- M30
0:25:24
20
GASPAR GINARD RAYÓ
POS. CATEG. 17- M30
0:25:25
21
ALEJANDRO ALZAS ZAFRA
POS. CATEG. 3- M40

22
FRANCISXO JOSE CARRILLO DE MO
POS. CATEG. 18- M30
0:25:28
23
MONTSERRAT GALMES MOREY
POS. CATEG. 2- M50
0:25:30
24
ANTONIO CURSACH
POS. CATEG. 4- M40
0:25:30
25
QUIQUE IZCUE CAPÓ
POS. CATEG. 5- M40
0:25:31
26
FERNANDO MARTÍNEZ
POS. CATEG. 19- M30
0:25:33
27
JOAN CAMPINS MELIS
POS. CATEG. 1- M20
0:25:34
28
JAUME BASSA BURGDORF
POS. CATEG. 6- M40

29
DAVID JOSE MESA RODRIGUEZ
POS. CATEG. 20- M30
0:25:40
30
CARLES ESTRANY VIVES
POS. CATEG. 21- M30
0:25:41
31
TONI FONS ROPERO
POS. CATEG. 22- M30
0:25:41
32
ÁLVARO TORRES LÓPEZ
POS. CATEG. 2- M20
0:25:49
33
XISCO NEBOT MARTÍN
POS. CATEG. 23- M30
0:25:49
34
CARLOS BLANES GARCIA
POS. CATEG. 24- M30
0:25:52
35
TOMEU DALMAU JULIA
POS. CATEG. 25- M30

36
PEPE MAS VILLALONGA
POS. CATEG. 7- M40
0:25:54
37
LLUIS FERRER GINARD
POS. CATEG. 3- M20
0:25:54
38
JOSE LUIS ALHAMBRA SMITH
POS. CATEG. 8- M40
0:25:56
39
MIGUEL MALPESA CORREAL
POS. CATEG. 9- M40
0:25:58
40
ANTONIA NAVARRO
POS. CATEG. 1- F30
0:26:01
41
JOAN TOUS
POS. CATEG. 26- M30
0:26:05
42
JOAN SANSÓ FUSTER
POS. CATEG. 10- M40

43
MIQUEL ANGEL LLOBERA RAMIS
POS. CATEG. 4- M20
0:26:21
44
PERE POMAR SUREDA
POS. CATEG. 11- M40
0:26:26
45
TONI TAULER LLULL
POS. CATEG. 12- M40
0:26:28
46
PERE MASCARO MASCARO
POS. CATEG. 13- M40
0:26:36
47
TOMEU RIGO AGUILAR
POS. CATEG. 27- M30
0:26:37
48
JAUME PERELLÓ PERELLÓ
POS. CATEG. 28- M30
0:26:38
49
CARLES GUERRERO CARREÑO
POS. CATEG. 29- M30

50
PERE FRANCESC LLULL LLULL
POS. CATEG. 5- M20
0:26:44
51
LLORENÇ MAS PERELLÓ
POS. CATEG. 14- M40
0:26:45
52
GABRIEL ROCA RAMON
POS. CATEG. 3- M50
0:26:47
53
MIQUEL ANGEL ESTEVA SALORT
POS. CATEG. 30- M30
0:26:50
54
JAIME NADAL RODRIGUEZ
POS. CATEG. 6- M20
0:26:58
55
JOSE RUBEN RODRIGUEZ VELASCO
POS. CATEG. 31- M30
0:27:02
56
TONI ALZAMORA ARTIGUES
POS. CATEG. 32- M30

57
ANTONIO CAÑADAS NIETO
POS. CATEG. 15- M40
0:27:03
58
XAVI GRANADOS MULERO
POS. CATEG. 7- M20
0:27:06
59
FERNANDO MORALES FERNANDEZ
POS. CATEG. 33- M30
0:27:09
60
Mª DEL CARME CARO RIBOT
POS. CATEG. 2- F30
0:27:10
61
PEP SANCHO REDONDO
POS. CATEG. 34- M30
0:27:14
62
DOMINIC KNEBEL
POS. CATEG. 35- M30
0:27:14
63
F. DAVID RIOJA GONZALEZ
POS. CATEG. 36- M30

64
JUANAN AMER
POS. CATEG. 37- M30
0:27:26
65
JOAN LLULL VIVES
POS. CATEG. 16- M40
0:27:27
66
JUANMI MAS CAPO
POS. CATEG. 38- M30
0:27:27
67
MANUEL TRINIDAD GONZÁLEZ
POS. CATEG. 39- M30
0:27:34
68
MIGUEL ANGEL MUÑOZ NICOLAU
POS. CATEG. 40- M30
0:27:35
69
MELINA SAGRERA GAZELEY
POS. CATEG. 3- F30
0:27:37
70
ANA GAGO GUILLÉN
POS. CATEG. 4- F30

71
PEDRO AMER GALMES
POS. CATEG. 41- M30
0:27:41
72
JAVIER LOPEZ HERNANDEZ
POS. CATEG. 42- M30
0:27:44
73
LUIS TERRASA ROCA
POS. CATEG. 43- M30
0:27:47
74
FRANCISCO HERRANZ LOPEZ
POS. CATEG. 4- M50
0:27:48
75
SEBASTIÀ GOMILA ALOS
POS. CATEG. 17- M40
0:27:48
76
JOSE MANUEL MUÑOZ DURAN
POS. CATEG. 44- M30
0:28:00
77
PHILIPPE BERTHOD
POS. CATEG. 18- M40

78
MARC SEGUÍ COLL
POS. CATEG. 8- M20
0:28:03
79
JOAN ESTEVE QUETGLAS BESTARD
POS. CATEG. 19- M40
0:28:06
80
TOMAS NICOLAU RAPADO
POS. CATEG. 45- M30
0:28:07
81
JOAN ALVAREZ-OSSORIO DOMING
POS. CATEG. 46- M30
0:28:11
82
FRANC MORENO AVILES
POS. CATEG. 47- M30
0:28:16
83
ROGER UDINA CARCELLER
POS. CATEG. 48- M30
0:28:18
84
MANUEL FERNANDEZ GELABERT
POS. CATEG. 20- M40

85
JOAN NADAL QUETGLAS
POS. CATEG. 21- M40
0:28:41
86
JOSEP REYNES VILA
POS. CATEG. 49- M30
0:28:43
87
XAVIER FERRANDO APARICIO
POS. CATEG. 22- M40
0:28:56
88
ANDREU REINES PONS
POS. CATEG. 5- M50
0:29:09
89
DANIEL NAVARRO DÍAZ
POS. CATEG. 50- M30
0:29:13
90
JUAN SUREDA FULLANA
POS. CATEG. 51- M30
0:29:19
91
JAUME CALVÓ VELASCO
POS. CATEG. 52- M30

92
JOSEP ROMAN CARDELL
POS. CATEG. 9- M20
0:29:27
93
JAVIER LÓPEZ LÓPEZ
POS. CATEG. 53- M30
0:29:27
94
CARLOS CERVERA DOMENECH
POS. CATEG. 54- M30
0:29:28
95
LLUIS ROCHA BARRIENTOS
POS. CATEG. 23- M40
0:29:28
96
SVEN VAN BOVEN
POS. CATEG. 55- M30
0:29:34
97
JOAN TERRASA GINARD
POS. CATEG. 56- M30
0:29:42
98
JAUME JULIA MAS
POS. CATEG. 57- M30

99
ELENITA GARCÍA
POS. CATEG. 5- F30
0:29:44
100
DAVID MYATT
POS. CATEG. 6- M50
0:29:55
101
RAUL MACHADO
POS. CATEG. 58- M30
0:29:55
102
MANU GARCIA BECERRA
POS. CATEG. 59- M30
0:29:59
103
MIGUEL ANGEL DELGADO BLANCO
POS. CATEG. 60- M30
0:29:59
104
JAIME SUÑER RAMÓN
POS. CATEG. 61- M30
0:29:59
105
MANUEL MALAGON PARRA
POS. CATEG. 24- M40
0:30:00
106
MATIAS ADROVER MASCARÓ
POS. CATEG. 62- M30
0:30:01
107
ALBERT LLULL GINARD
POS. CATEG. 63- M30
0:30:03
108
MIQUEL NEBOT MASCARÓ
POS. CATEG. 7- M50
0:30:11
109
GERARD LLORENS PIÑOL
POS. CATEG. 64- M30
0:30:11
110
JENNIFER PICARD
POS. CATEG. 6- F30
0:30:12
111
ALEJANDRO BISBAL VIANA CARDEN
POS. CATEG. 10- M20
0:30:17
112
FERNANDO LOPEZ ALCARAZ
POS. CATEG. 25- M40
0:30:19
113
MIKEL ARRANBARRI BERASATEGUI
POS. CATEG. 65- M30
0:30:25
114
PEDRO SEGUÍ TORRES
POS. CATEG. 26- M40
0:30:29
115
ALEJANDRO GARCÍA GÓMEZ
POS. CATEG. 66- M30
0:30:30
116
MARIA BELEN LORENZO BARRON
POS. CATEG. 7- F30
0:30:30
117
JOSÉ ESCOBAR RODRÍGUEZ
POS. CATEG. 67- M30
0:30:30
118
TOMEU GARAU ESTEVA
POS. CATEG. 27- M40
0:30:30
119
VICTOR MORANTE URDANGARIN
POS. CATEG. 68- M30
0:30:41
120
JOAN FUSTER SERVERA
POS. CATEG. 28- M40
0:30:44
121
NIKOLA FERNANDEZ YOUNG
POS. CATEG. 8- F30
0:30:48
122
JOAN NEBOT CARRIO
POS. CATEG. 69- M30
0:30:51
123
MIQUEL BARBA ALZINA
POS. CATEG. 11- M20
0:31:02
124
JAIME RIERA BASSA
POS. CATEG. 29- M40
0:31:03
125
SERGIO MORENO MERLO
POS. CATEG. 70- M30
0:31:06
126
ANDRES SÁNCHEZ SCARPETTA
POS. CATEG. 71- M30
0:31:08
127
Mª ANTONIA CALDENTEY OLIVER
POS. CATEG. 9- F30
0:31:13
128
ANTONIO RAMIS MARTINEZ
POS. CATEG. 8- M50
0:31:15
129
JUAN CARLOS TRIGO ROMAN
POS. CATEG. 30- M40
0:31:15
130
GUILLEM RIERA MONROIG
POS. CATEG. 72- M30
0:31:16
131
TONI FEMENIAS MESTRE
POS. CATEG. 73- M30
0:31:19
132
MIQUEL ÀNGEL MERCANT SIRER
POS. CATEG. 12- M20
0:31:19
133
JUANJO ALCOVER CAÑELLAS
POS. CATEG. 31- M40
0:31:22
134
JUAN CARLOS NIETO MORENO
POS. CATEG. 74- M30
0:31:26
135
RAMON SANCHEZ RODRIGUEZ
POS. CATEG. 9- M50
0:31:32
136
RUBEN SERRANO MONTOYA
POS. CATEG. 75- M30
0:31:37
137
MIGUEL LLOBERA SANCHO
POS. CATEG. 76- M30
0:31:39
138
RAMONA LORENZO BARRON
POS. CATEG. 10- F30
0:31:42
139
MIGUEL ANGEL CABRER GARCIA
POS. CATEG. 32- M40
0:31:46
140
CATALINA ROIG MAS
POS. CATEG. 11- F30
0:31:55
141
JOSE ANGEL BOSCH SERNA
POS. CATEG. 77- M30
0:31:56
142
GABRIEL VAZQUEZ SALAS
POS. CATEG. 78- M30
0:31:57
143
BERNAT FORTEZA CANALS
POS. CATEG. 79- M30
0:31:58
144
RICH STRUTT
POS. CATEG. 10- M50
0:31:59
145
PERE JOAN PUJOL PERUYERO
POS. CATEG. 80- M30
0:31:59
146
URS BLOCH
POS. CATEG. 81- M30
0:32:01
147
LLORENÇ MASSANET FONT
POS. CATEG. 11- M50
0:32:14
148
JULIO MIGUEL GOMEZ MARTINEZ
POS. CATEG. 12- M50
0:32:16
149
MARTA SCHMALFELD CASTAÑO
POS. CATEG. 12- F30
0:32:23
150
ENEKO GAMBAS ASTIGARRAGA
POS. CATEG. 82- M30
0:32:26
151
MIQUEL SUREDA MATAMALAS
POS. CATEG. 83- M30
0:32:26
152
JOAN ANTONI GALMÉS OLIVER
POS. CATEG. 33- M40
0:32:39
153
NICASIO TRIGUERO GARCIA
POS. CATEG. 34- M40
0:32:40
154
JOSE MARIA SIMARRO SASTRE
POS. CATEG. 84- M30
0:32:42
155
VIRGINIA LORENZO BARRON
POS. CATEG. 13- F30
0:32:51
156
JOSÉ HIDALGO GALLARDO
POS. CATEG. 35- M40
0:33:04
157
MARIA DEL CARME SANSO LLULL
POS. CATEG. 14- F30
0:33:07
158
IOLANDA CIRER SOTOS
POS. CATEG. 15- F30
0:33:12
159
JUAN MOREY ESTEVA
POS. CATEG. 85- M30
0:33:14
160
JAUME CABRER SILVA
POS. CATEG. 86- M30
0:33:16
161
ENRIQUE GINER PARIS
POS. CATEG. 87- M30
0:33:24
162
JUAN ANTONIO FERRERA CIRER
POS. CATEG. 88- M30
0:33:27
163
MONTSERRAT CRUZ SERVERA
POS. CATEG. 16- F30
0:33:28
164
ELY PÁEZ
POS. CATEG. 17- F30
0:33:28
165
JOSÉ ALEXANDER SANCHEZ BODE
POS. CATEG. 13- M20
0:33:37
166
COLAU BORDOY MASSANET
POS. CATEG. 36- M40
0:33:40
167
JOANA GALLETERO DEL POZO
POS. CATEG. 18- F30
0:33:41
168
MIRIAM THELEN
POS. CATEG. 19- F30
0:33:46
169
JOSE REYES NOGALES MARTIN
POS. CATEG. 13- M50
0:34:04
170
JUAN MUÑOZ PEREZ
POS. CATEG. 37- M40
0:34:10
171
FERNANDO MARQUES CONRADO
POS. CATEG. 38- M40
0:34:36
172
NEIL PROWSE
POS. CATEG. 39- M40
0:34:44
173
PAUL KELLY
POS. CATEG. 14- M50
0:34:45
174
CATALINA CATALA GALMES
POS. CATEG. 20- F30
0:35:04
175
MATEU GARAU FLAQUER
POS. CATEG. 40- M40
0:35:05
176
MICAELA TÉTARD BELTRÁN
POS. CATEG. 1- F20
0:35:23
177
ELISA LOPEZ SERVERA
POS. CATEG. 2- F20
0:35:26
178
PABLO CERDÁ TÜFFERS
POS. CATEG. 15- M50
0:35:26
179
JUAN PEREZ POLO
POS. CATEG. 41- M40
0:35:34
180
JOAN JOFRE LLABRES
POS. CATEG. 89- M30
0:35:53
181
FRANCISCO GALIAN COSTA
POS. CATEG. 16- M50
0:35:53
182
MARIA DEL MAR ZAFRA VIEJO
POS. CATEG. 21- F30
0:36:09
183
MARGA FUSTER HORRACH
POS. CATEG. 22- F30
0:36:18
184
PERICO LE SENNE
POS. CATEG. 90- M30
0:36:31
185
GABRIEL LLOBERA RAMIS
POS. CATEG. 14- M20
0:36:32
186
MARGALIDA CANTÓ ESPOT
POS. CATEG. 23- F30
0:36:42
187
NICOLAS ZACARELLI
POS. CATEG. 91- M30
0:37:00
188
VICTORIA LANGA VIDAL
POS. CATEG. 24- F30
0:37:09
189
FERNANDO PONS HOMAR
POS. CATEG. 42- M40
0:37:10
190
JAVIER RIBOT PONS
POS. CATEG. 92- M30
0:37:10
191
EDUARDO REY RODRIGUEZ MARTÍN
POS. CATEG. 17- M50
0:37:10
192
MARTA LLABATA FERNANDEZ
POS. CATEG. 25- F30
0:37:30
193
PABLO BERNARDO BARAGAÑO
POS. CATEG. 93- M30
0:37:37
194
IRENE ALONSO DA COSTA
POS. CATEG. 26- F30
0:38:05
195
MARIA MERCE CAMPINS MELIS
POS. CATEG. 3- F20
0:38:06
196
SIMONE SGROI
POS. CATEG. 43- M40
0:38:48
197
ANTONIO PEREZ RODRIGUEZ
POS. CATEG. 18- M50
0:39:23


HISTORICO CLASIFICACIONES
CLASIFICACION CURSA DE SANT BARTOMEU 2013


De Lucas Teano

0 comentarios :

Publicar un comentario