CLASIFICACIONES CURSA POPULAR ORIENTACIÓ RASOS PEGUERA - CASTELLAR DEL RIU - 2014






.


.





Resultats Cursa Popular

Circuit C1 (38)3,6 km 245 m16 C
PosDorsalNomClubTemps
1641DANIEL JIMENEZ GARCIAGo-Xtrem CAT43:58
2731ALEX ORIOLCOC CAT53:42
3711JOSEP ROSET ROJOSense club CAT55:03
4614LAIA CABROL PEREZXinoxano CAT56:25
5704ENRIC MUJAL COLILLESSense club CAT1:01:52
6723JAUME BONET BACHSense club CAT1:02:48
7627PAU FAJOL PRATSSense club CAT1:03:14
8622XAVI COLOM PICHSense club CAT1:04:51
9610ALBERT BOLADERAS BRAQUETSSense club CAT1:06:48
10732MIGDALIA BELLART BERGESCOC CAT1:08:50
11608ELENA BEREZHNAYAUE Vic CAT1:11:31
12646ALBERT MARTINEZ COMELLASAltres CAT1:11:34
13687JORDI VILADES JOVESense club CAT1:15:54
14613NÚRIA BUSCARONS SIMONSense club CAT1:22:08
15673MARC RIBERA CANYADELLSense club CAT1:24:28
15624JUDIT CURRIUS JIMENEZSense club CAT1:24:28
17713EVA SANTACREUSense club CAT1:25:16
18730GEMMA MARTINEZ CAMPMANYCOC CAT1:32:08
19701JOSEP BRUGUERA ROCASense club CAT1:41:34
20603LAIA ALTAYÓ MAÑOSASense club CAT1:44:46
21607ALEJANDRO BARDAJÍ OMEÑACASense club CAT1:44:51
21636MONTSE GRAU GINERSense club CAT1:44:51
23685JAUME VALLÈS BUSQUETSSense club CAT1:44:52
24669MANEL POU QUERALTSense club CAT1:50:07
25677VIRGINIA RUBIO ALCALÁ-GALIANOSense club CAT1:50:08
25644ANTONI MACIÀ CASADEMUNTSense club CAT1:50:08
27725ANTONIO TORRES GONZALEZSense club CAT1:54:40
28633RICARD GARCIA MELÉNDEZSense club CAT1:54:43
29628JORDI FARGAS VILAAltres CAT1:54:45
30703ÒSCAR CORTES FLAMARIQUESense club CAT2:07:10
31695ENRIC MIQUEL HASLERCOC CAT2:09:53
32696JAUME MIRALLES FABREGUESCOC CAT2:09:55
33726NATALIA PERRAMON DUBOSCQSense club CAT2:14:19
34727JORDI JOU GRABULOSASense club CAT2:14:22
35728ALBA GUARRO BARTROLÍSense club CAT2:14:26
 

679MARTA SALA GARCIASense club CATError en tarj.

661FRANCESC OLLER MARCESense club CATError en tarj.

604TONI ARENY FRANCOSense club CATNo sale
 
 
 
Circuit C2 (78)3,3 km 165 m14 C
PosDorsalNomClubTemps
1699MIQUEL CASALS TORRADEFLOTSense club CAT41:36
2623NÚRIA COMULADA TORNERSense club CAT55:54
3630XAVIER GARCIA ARROYOSense club CAT55:56
4660XENIA OLLER DOMINGOSense club CAT57:25
5640PATRÍCIA JIMÉNEZ COSTASense club CAT57:29
6637CYRILLE HERVÉ NJONKOUSense club CAT1:00:38
7612LAURA BOSCH FARRÉSSense club CAT1:01:41
8617ANNA MARIA CAPDEVILASense club CAT1:09:13
9642MERITXELL JUNYENTSense club CAT1:09:14
10690LAIA VINENTSense club CAT1:09:19
11684ANNA VALDIVIASense club CAT1:11:58
12638ALBA HIERROSense club CAT1:12:03
13609XAVIER BOFILLSense club CAT1:12:10
14615JUDITH CALABRIASense club CAT1:12:15
15710DANIEL SAGUES GISPERTSense club CAT1:19:02
16635RUBEN GAULTIER VIDALSense club CAT1:19:03
17658MIRIAM MUR ABADSense club CAT1:19:06
18634LIDIA GARCIA PEREZSense club CAT1:19:20
19652ARNAU MASANA VIASense club CAT1:19:26
20651JORDI MASANA GILSense club CAT1:19:33
21662MONTSE OLMOS CREUSSabadell-O CAT1:23:04
22680NOELIA SANCHEZ MACIASSense club CAT1:23:08
23724IRATI IMAZSense club CAT1:23:52
24708ENRIC GRAUSense club CAT1:24:34
25712MONTSE TEIXIDO FERRESense club CAT1:28:39
26648GUILLEM MARTINEZ MILANSense club CAT1:30:00
27649PITU MARTÍNEZ PIÑEROSense club CAT1:30:02
28686TERES VIA FUENTESSense club CAT1:40:47
29650XAVIER MASANA GILSense club CAT1:40:53
30697ANNA FRIGOLA ALCORCOSense club CAT1:44:18
31735MONTSE AZORIN SUBIRASense club CAT1:44:41
32667ISABEL PERNA LÓPEZSense club CAT1:45:42
33625JOAN FÀBREGA BARCELÓSense club CAT1:45:50
34666JORDI PADRÓ WERNERSense club CAT1:45:53
35601LLUÍS ALEMANY ENRICHSense club CAT1:46:04
36693CARLES MONSO HERVASSense club CAT1:46:55
36691MARIA MONSÓ SANCLEMENTESense club CAT1:46:55
38632ÁNGEL GARCÍA GUILLENSense club CAT1:46:56
39694MARIA GRÀCIA BADALLÓ SALVAÑÀSense club CAT1:47:01
39645TERESA MANCHA CAMPSSense club CAT1:47:01
41692LOLA MONSÓ SANCLEMENTESense club CAT1:47:02
42664ONA ORMELLA MANCHASense club CAT1:47:05
43663PEP ORMELLA ISERTESense club CAT1:47:18
44715ALEiX MALAGARRIGA GUITARTSense club CAT1:48:02
45605MARC ARENY NGUEMASense club CAT1:48:10
46706NÚRIA ESCALÉ PUIGORIOLSense club CAT1:57:57
47705MARIA CARME MONTERO FABRÉSense club CAT1:58:01
48657ANNA MORALESSense club CAT2:05:45
49681NÚRIA MASSEGUERSense club CAT2:05:55
49689NÚRIA VILLANUEVASense club CAT2:05:55
49656IRENE MIRANDASense club CAT2:05:55
52653CARLOS MEDINASense club CAT2:05:59
53676SILVIA ROMEUSense club CAT2:06:13
54682NÚRIA TOLEDANOSense club CAT2:06:16
55668PERE PIELLA VILAREGUTSense club CAT2:30:08
56619PILAR CARCELLER MONTANERSense club CAT2:30:10
57688MARIA VILELLA MARTÍSense club CAT2:30:21
58729SHAZRA JAVEDSense club CAT2:50:48
59647XAVI MARTINEZ MILANSense club CAT2:51:07
60654ALBA MIRSense club CAT3:36:41
61655ANNA MIRSense club CAT3:36:58
 

639XAVIER ISERNSense club CATError en tarj.

700JORDI RAICH BALAGUESense club CATError en tarj.

621MONTSERRAT CASAS ROVIRASense club CATError en tarj.

643MONTSERRAT LLEVADOT VILÀSense club CATError en tarj.

674JOAN ROCA MARTÍNEZSense club CATError en tarj.

659EVA NAVARRO CAMPANERASense club CATError en tarj.

675MAGALI ROCA SARDÀSense club CATError en tarj.

620PAU CARREÑOSense club CATAbandona

611BEL BORDESSense club CATAbandona

672LUCIA RAMÍREZSense club CATAbandona

606ANNA ARMENGOUSense club CATAbandona

616PEDRO CANALESSense club CATAbandona

626GINA FABRÉSSense club CATAbandona

665JAUME OSETESense club CATNo sale

683LAURA TORRES GOMEZGo-Xtrem CATNo sale

629ALEX FERNANDEZ BUCHSense club CATNo sale

618MARIA CARBONELLSense club CATNo sale
 
 
 
Circuit C3 (21)1,7 km 90 m11 C
PosDorsalNomClubTemps
1718JOFRE TORRENTSSense club CAT16:50
2734MARTI SANCHEZ CORTINASense club CAT21:32
3733ROC BARTOLO CASALSSense club CAT21:40
4670SALOME RAGEAltres CAT23:04
5671CAPUCINE RAGEAltres CAT23:37
6678MARIONA SABATA ROTXÉSXinoxano CAT32:08
7716AIDA MACIÀ SANTACREUSense club CAT32:11
8709LIDIA GRAU OLIVESense club CAT37:25
9720ROC MACIÀ MASSANASense club CAT45:33
10714AINA MALIA SANTACREUSense club CAT45:36
11721RAMON MACIÀ MASSANASense club CAT45:37
12722JULI GENDRAU GONFAUSSense club CAT46:21
13602MARTI ALIU FONTAligots CAT46:58
14698ALBA LORÉ AMIGÓCOC CAT52:40
15707JANA MASRIEORA MARGINODASense club CAT52:50
16719JULI GENDRAU FARGUELLSense club CAT54:10
17717MARIA CERVANTES RAMOSSense club CAT54:15
18600AINA AGULLÓ CABROLXinoxano CAT55:09
19702ROSA BLANQUE PARCERISASense club CAT1:07:55
 

631MIREIA GARCIA COMULADASense club CATError en tarj.

736ENRIC CASAFONT VIÑALSSense club CATError en tarj.
 
Pos Dorsal Equip                                      Temps total 
             Nom                                      Temps 


DONES CADET  (1)            

    1    121 ALIGOTS ALI-XANOS                          1:01:23 
             EMMA SANZ                                 38:23 
             XÈNIA LEDESMA                             23:00 




HOMES CADET  (9)            

    1    103 GO-XTREME TOMMY LEE                          45:21 
             GUILLEM SERRALLONGA                       29:36 
             ROGER VIRGILI                             15:45 

    2    102 COC COC CAD H 1                              45:24 
             ERIC LORÉ                                 29:18 
             ANNA ILLA                                 16:06 

    3    108 UEVIC VIKS D                                 53:22 
             ANIOL BISQUERT                            33:01 
             GUILLEM PARCERISSES                       20:21 

    4    107 UEVIC VIKS C                               1:00:33 
             ALEIX ALDOMÀ                              37:37 
             MARTÍ NOGUÉ                               22:56 

    5    105 UEVIC VIKS A                               1:08:33 
             ANDREU GRAU                               37:50 
             JORDI MORAGAS                             30:43 

    6    101 ALIGOTS ALOHA TEAM                         1:08:58 
             ANDREU ALIU                               35:50 
             IVET FOLCH                                33:08 

    7    100 ALIGOTS ELS COCUS                          1:50:14 
             ERNEST POU                                38:27 
             MARTI POU                               1:11:47 


         109 XXO NASSARRETS                        ror en tarj. 
             MARTÍ GRAELL                      rror en tarj. 
             BERNAT LEDESMA                            45:37 

         104 GO-XTREME MICK MARS                       Abandona 
             ADRIÀ TORMOS                            1:11:26 
             CLARA VIRGILI                           No sale 




HOMES JUNIOR  (3)           

    1    201 COC COC JUN H1                             1:54:47 
             ORIOL MASARNAU                            37:51 
             DÍDAC SANJOSÉ                             38:53 
             MARC DEU                                  38:03 

    2    202 COC COC JUN H2                             3:01:49 
             QUIM VICH                                 36:40 
             DAVID RIBA                                53:05 
             LUCA ALMIÑANA                           1:32:04 


         200 ALIGOTS TOMAHAWK                      ror en tarj. 
             CESC FOLCH                                41:13 
             JOANA MARTÍ                             1:09:46 
             PEP FOLCH                         rror en tarj. 




DONES VETERANES  (14)       

    1    441 ALIGOTS LES MAUI                           1:39:12 
             MARTA PLANAS                              49:31 
             RAQUEL FONT                               49:41 

    2    448 COC COC VET D1                             1:39:32 
             ALBA LLOBET                               54:00 
             NÚRIA PUJOL                               45:32 

    3    444 BO ST JERONI                               2:01:11 
             PILAR VIDAL                               54:58 
             SILVIA NOVOA                            1:06:13 

    4    454 UEVIC VIKS L                               2:02:11 
             ANNA TURRÓ                                56:12 
             LIDIA BARRI                             1:05:59 

    5    443 ALIGOTS KAUAI                              2:02:16 
             ANNA MARIA ROMANÍ                         50:24 
             GLÒRIA ALDEHUELO                        1:11:52 

    6    452 FARRA-O FARRADE9                           2:06:50 
             TXELL BADIA                               57:28 
             ISABEL GARCIA                           1:09:22 

    7    449 COC COC VET D2                             2:11:04 
             NATALIA GORRO                           1:09:23 
             MERCÉ MIGUEL                            1:01:41 

    8    445 BO RASOS                                   2:15:20 
             MONICA SAMARANCH                        1:19:42 
             NURIA VIÑALS                              55:38 

    9    450 COC COC VET D3                             2:37:12 
             ROSA M RIBES                            1:09:26 
             MIREIA MARTINEZ                         1:27:46 

   10    453 FARRA-O ENXANETA-O                         3:07:06 
             CRISTINA GONZÁLEZ                       1:20:29 
             TERESA MONTFULLEDA                      1:46:37 


   nc    447 Club Monts MontsantUES                     2:23:38 
             TERESA BONFILL                          1:09:28 
             ISA ALBA                                1:14:10 

         442 ALIGOTS NIIHAU                        ror en tarj. 
             HANNEKE HEIKOOP                         2:38:05 
             PAZ GISTAU                        rror en tarj. 

   nc    446 CCIO CCIO D                           ror en tarj. 
             EVELYNE VERGE                     rror en tarj. 
             ANNE RAGE                         rror en tarj. 

         451 COC COC VET D4                        ror en tarj. 
             ROSA M CIVIT                            1:20:26 
             EVA M GORRO                       rror en tarj. 




HOMES VETERANS  (19)        

    1    407 COC COC VET H1                             2:05:48 
             ALBERT DAVÍ                               37:20 
             CARLES LORÉ                               43:50 
             MIQUEL SORO                               44:38 

    2    404 COB TETOKOTU...                            2:09:11 
             DANI CASTELLÀ                             34:39 
             RAMON AUBETS                              52:13 
             AMPARO GIL                                42:19 

    3    402 BO CAN SOLEI                               2:24:09 
             ORIOL MARTÍ                               52:37 
             FRANCESC MARÍ                             48:47 
             PAU MARÍ                                  42:45 

    4    415 Oros Oros                                  2:26:12 
             Manel Tostón                              51:13 
             Xus Dañobeitia                            48:49 
             Daniel Comerma                            46:10 

    5    409 COC COC VET H3                             2:29:44 
             FERNANDO MARQUEZ                        1:02:58 
             JORDI BONET                               49:15 
             FRANCIS MANZANO                           37:31 

    6    416 UES-O BARRUFOTS                            2:37:23 
             BERNAT FRANQUESA                          50:33 
             FELIP GILI                              1:00:55 
             DAVID HERMOSILLA                          45:55 

    7    408 COC COC  VET H 2                           2:44:30 
             RAMON ILLA                                49:42 
             PERE BOSSA                                53:46 
             JAUME PALAU                             1:01:02 

    8    406 COB YONOSUDO                               2:49:57 
             JORDI CASTELLÀ                            49:58 
             JAUME ALARCÓN                             49:17 
             MIQUEL NOGUERA                          1:10:42 

    9    414 GO-XTREME VINCE NEIL                       3:00:17 
             TONI SERRALLONGA                          49:55 
             ORIOL SERRALLONGA                       1:09:04 
             SERGI FERNANDEZ                         1:01:18 

   10    410 COC COC VET H4                             3:10:33 
             ALBERT DACHS                            1:13:11 
             DANIEL MASARNAU                         1:09:12 
             DAVID FARELL                              48:10 

   11    412 FARRA-O FOLRE-O                            3:18:06 
             FRANCISCO RODRÍGUEZ                     1:03:53 
             RAIMON RIERA                            1:04:14 
             ROGER DE ROS                            1:09:59 

   12    401 ALIGOTS MAGNUM PI                          3:34:26 
             ÓSCAR SANZ                              1:16:21 
             JOSEP MARIA SANTIAGO                    1:19:10 
             FRANCESC FOLCH                            58:55 


   nc    413 FARRA-O + ACOTXAD-O                        2:39:53 
             ANDREU BLANCHAR                           49:15 
             PABLO CORBÍ                               42:58 
             BRUCH ROSSEND                           1:07:40 

   nc    405 COB YAMELAMES                              2:55:45 
             JORDI LÓPEZ                             1:04:31 
             XAVI HILL                               1:03:29 
             CARLES CASALS                             47:45 

   nc    419 XXO NASSARROTS                             2:59:53 
             MARC CANALS                               51:57 
             JOAN CARLES                             1:15:00 
             JORDI GRAELL                              52:56 

   nc    403 CCIO CCIO H                                3:34:18 
             PHILIPPE VERGE                            44:29 
             JEAN-CLAUDE CAZALS                      1:10:34 
             YOHANN RAGE                             1:39:15 

         400 ALIGOTS VOLCANICS                     ror en tarj. 
             JOAN SÁNCHEZ                              57:40 
             MANEL SÁNCHEZ                     rror en tarj. 
             CARLES FERRER                             59:38 

         411 COC COC VET H5                        ror en tarj. 
             ARCADI GINESTA                    rror en tarj. 
             IÑIGO IMAZ                                49:59 
             JORDI GARGALLO                            50:04 

   nc    418 COC+GRIONS C                          ror en tarj. 
             ESTONIA ESTONIA                   rror en tarj. 
             JORDI VIRGILI                     rror en tarj. 
             JORDI ARMENGOL                          1:07:41 




DONES MASTER  (3)           

    1    312 COC COC MAS D1                             1:34:30 
             LAURA PERRAMON                            50:13 
             NEUS PERRAMON                             44:17 

    2    311 COB YAMESUBO                               1:55:58 
             ANNA GARRIGA                              38:37 
             NEUS PARERA                             1:17:21 

    3    313 COC COC MAS D2                             3:33:34 
             CARME CRISTÒFOL                         1:12:02 
             PILAR LLADÓ                             2:21:32 




HOMES MASTER  (5)           

    1    302 COC COC MAS H2                               55:43 
             MARC RÀFOLS                               27:08 
             LLUÍS ALSIUS                              28:35 

    2    304 UES-O BARRUFETINS                          1:24:59 
             RICARD MASFERRER                          41:58 
             TONI MEDINA                               43:01 

    3    301 COC COC MAS H1                             1:25:11 
             JOSEP M DEDÉU                             42:54 
             LLUÍS SERRALLONGA                         42:17 

    4    303 GO-XTREME NIKKI SIXX                       1:33:55 
             PHILIPPE PAUWELS                          49:09 
             MARIANO CASTEL                            44:46 


   nc    300 COB KONESOKOMO                             1:51:47 
             PERE LLORENS                              43:32 
             JOSEP VELILLA                           1:08:15 




DONES SENIOR  (13)          

    1    531 ALIGOTS WAIKIKIS                           2:43:23 
             TIINA UOTILA                              54:36 
             ROSE KOWALSKI                             53:07 
             MARTA SÁNCHEZ                             55:40 

    2    536 COC COC SEN D1                             2:45:18 
             GORGINA ARNÓ                            1:09:32 
             MARIA ILLA                                49:51 
             ONA RÀFOLS                                45:55 

    3    542 XXO NASSARRETES                            3:13:08 
             CRISTINA ROTXÉS                         1:00:55 
             ISABEL EISMENDI                         1:05:32 
             MONTSE BUSCART                          1:06:41 

    4    540 UEVIC VIKS J                               3:16:45 
             AIDA URGELL                             1:11:01 
             MELIBEA QUINTANA                        1:02:01 
             CRISTINA BERTRAN                        1:03:43 

    5    539 UES-O BARRUFETES                           3:54:14 
             LAIA MEDINA                             1:35:14 
             GEMMA VENTURA                           1:08:27 
             CARMELA ALONSO                          1:10:33 

    6    541 UEVIC VIKS K                               4:02:06 
             AGNÉS VILANOVA                          1:20:53 
             IMMA ARDERIU                            1:14:52 
             ANNA AGUILAR                            1:26:21 

    7    533 BO LLES                                    4:16:56 
             NURIA LORO                              1:35:16 
             LAURA BAUS                              1:30:22 
             CLAUDIA BAUS                            1:11:18 


         532 ALIGOTS POLINESIES                    ror en tarj. 
             MARIBEL LLAMAS                          2:03:58 
             LORENA PISONERO                         1:31:05 
             ROSER FONT                        rror en tarj. 

         534 COB YAKISOBA                          ror en tarj. 
             LAURA SALA                              1:40:12 
             SUSANNA LLORENS                         1:48:46 
             MARTA MARSÓ                       rror en tarj. 

         535 COB YOHÕDÕ                            ror en tarj. 
             LAURA SERRA                             1:02:47 
             SARA PRAT                               1:06:38 
             MÒNICA VALIÑAS                    rror en tarj. 

         537 FARRA-O O-MANILLES                    ror en tarj. 
             MARIA GRACIA                            1:56:28 
             MAR LOPEZ                               2:14:24 
             MARIA RODRÍGUEZ                   rror en tarj. 

         538 GO-XTREME AXL ROSE                    ror en tarj. 
             LUDMILA FUSTER                          1:04:25 
             NATALIA GONZALEZ                  rror en tarj. 
             MAR SERRALLONGA                           59:07 

         543 XXO NASSARRITES                       ror en tarj. 
             MONTSERRAT GRAELL                       1:02:52 
             SANDRA RABASSA                    rror en tarj. 
             LLUÏSA SILLA                            1:27:34 




HOMES SENIOR  (22)          

    1    505 BO SALDES                                  2:07:36 
             TOMMI TOLKKO                              37:31 
             BENET TOTUSAUS                            46:49 
             LLUIS FERRER                              43:16 

    2    509 COB YOMEMOCO                               2:12:54 
             DAVID TARRÉS                              46:37 
             LLEÍ VILES                                45:04 
             PAU LLORENS                               41:13 

    3    512 COC COC SEN H1                             2:22:01 
             JOEL SUÑÉ                                 56:09 
             POL RÀFOLS                                43:48 
             BIEL RÀFOLS                               42:04 

    4    519 UEVIC VIKS E                               2:27:48 
             JORDI SALES                               53:03 
             MIQUEL MARIMON                            50:00 
             DAVID RODRIGUEZ                           44:45 

    5    500 ALIGOTS SURFERS                            2:28:01 
             NARCÍS POU                                46:36 
             ELOI MARTÍ                                49:49 
             MARC AMAT                                 51:36 

    6    522 XXO NASSARRUTS                             2:35:17 
             ALEU AGULLÓ                               56:52 
             ABEL LEDESMA                              54:06 
             LLUÍS BEDÓS                               44:19 

    7    513 COC COC SEN H2                             2:37:38 
             ROGER SOLÉ                                55:32 
             GERARD SERRALLONGA                        47:47 
             ENRIC DEDÉU                               54:19 

    8    520 UEVIC VIKS F                               2:53:04 
             JORDI BRUGUERA                          1:02:30 
             XAVIER ARUMÍ                              55:51 
             IVAN CATLLÀ                               54:43 

    9    501 ALIGOTS KAMEHAMEHA                         3:06:05 
             JOAN GÓMEZ                              1:01:53 
             AMADEU BREVA                            1:07:40 
             GUILLE GARCÍA                             56:32 

   10    510 COB KASIMEO                                3:20:13 
             PAU CURRIU                              1:02:46 
             JOEL PERARNAU                           1:01:11 
             JORDI VILAREDES                         1:16:16 

   11    517 FARRA-O O-GRALLA                           3:24:45 
             JOAN FERNANDEZ                          1:08:56 
             PERE ESTEBAN                            1:19:55 
             MIQUEL RODRÍGUEZ                          55:54 

   12    518 UES-O BARRUFETS                            3:37:32 
             DAVID FITO                              1:06:00 
             JORDI CALM                              1:19:04 
             ROI UBEIRA                              1:12:28 

   13    514 COC COC SEN H 3                            3:38:39 
             QUIM SOLÉ                                 56:07 
             ANDREU ALVARUIZ                         1:11:35 
             DAVID VELEDA                            1:30:57 

   14    502 ALIGOTS HONOLULUS                          3:47:56 
             MARC SALA                               1:12:07 
             MARCOS FERNÁNDEZ                        1:13:05 
             MIGUEL MÍGUEZ                           1:22:44 

   15    503 ALIGOTS THE WAVE                           5:38:12 
             DANIEL PLANELLA                         1:42:09 
             XAVIER BONAVENTURA                      2:10:03 
             NICOLAU SUNYER                          1:46:00 


   nc    516 EL SARRÓ EL SARRÓ-Uvic                     3:25:14 
             DANI VILADOMAT                          1:03:30 
             JOAN BARCONS                            1:17:26 
             XEKU VILA                               1:04:18 

   nc    506 BO-COB AKIMATO?                            3:37:30 
             ARNAU LORO                              1:27:56 
             ANNABEL VALLEDOR                          53:05 
             TON ESPELT                              1:16:29 

   nc    504 ALIGOTS HULA-HULA                          4:35:25 
             POL RIBALTA                             1:46:24 
             ORIOL PIERA                             1:22:00 
             JOAN ESPASA                             1:27:01 

   nc    515 EL SARRÓ EL SARRÓ                          4:41:49 
             LLUIS LUENGO                            1:42:05 
             LUIS MIGUEL MUÑOZ                       1:47:00 
             RAMON SERENTILL                         1:12:44 

         507 BO SANTSCREMA                         ror en tarj. 
             MARC GOMEZ                              1:28:35 
             MARC VERDURA                      rror en tarj. 
             JORDI LLUIS                       rror en tarj. 

         508 Club Monts Montsant1                  ror en tarj. 
             EDUARD VIZCAYA                    rror en tarj. 
             SEBASTIÁN ORDÓÑEZ                         55:22 
             NICOLAS CORGNET                           44:29 

         521 UEVIC VIKS H                          ror en tarj. 
             CARLES SALVADOR                         1:29:53 
             XEVI ROURA                                59:46 
             NIL ARMENGOL                      rror en tarj. 



0 comentarios :

Publicar un comentario