CLASIFICACIONES MARATÓ DEL MEDITERRANI - CASTELLDEFELS - 2014






.


.





.


Marató del Mediterrani - MITJA i 10K 2014




19 Octubre





Classificació per clubs mixtes











EVASION & CANYELLES 2:38:42




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Marco Segura Martos
 01:19:21 35 17 SenM
2 David Pardo Verjano    01:19:22 36 16 SenM







LA SANSI1 2:40:22




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Rafa Pérez Da Silva
 01:20:11 16 24 SenM
2 Pau Vergés Samitier    01:20:11 17 1 ProM







U. A. RUBI 2:42:33




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Oriol Argudo Camps
 01:21:16 24 29 SenM
2 Vicente Blasco Luz    01:21:17 25 2 VtAM







PEREZ_VARGAS 2:51:42




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Giovanni Vargas Rodríguez
 01:25:51 71 55 SenM
2 Ramon Perez Duran    01:25:52 73 56 SenM







RUNNERS SABADELL 2:57:42




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Carles Folguera
 01:28:51 123 92 SenM
2 Manel Berruezo    01:28:52 122 93 SenM







TEAM VIVEN 2:58:52




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Ruben Roma Gonzalez
 01:29:26 175 101 SenM
2 Victor Gonzalez Muñoz    01:29:26 176 102 SenM







PLANAS_COCERA 2:59:14




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Jose Miguel Cocera Cruz
 01:29:37 104 38 VtAM
2 Joan Planas Cànovas    01:29:37 106 104 SenM







FONDISTES LLOBREGAT AMLSPORT 2:59:42




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Quim Font Sancho
 01:29:51 59 40 VtAM
2 Carles Font Sancho    01:29:51 58 41 VtAM







GAVÀ TRIATLÓ 3:00:27




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Jordi Carrera García
 01:30:10 141 117 SenM
2 Carlos Pérez Barral    01:30:18 142 44 VtAM







GARCIA_SERRA 3:01:24




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Joan Serra I Sau
 01:30:42 168 47 VtAM
2 Albert Garcia Nuevo    01:30:42 166 46 VtAM







ZAMIGU RUNNING 3:01:56




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Ruben Manau Casas
 01:30:58 165 126 SenM
2 Miquel Guerrero Soler    01:30:59 167 127 SenM







BARRAZAUREÑA 3:03:18




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Adan Barraza Moreno
 01:30:23 99 110 SenM
2 Aitor Ureña Sanmartin    01:32:55 154 149 SenM







PRATENC ASS. ATL. 3:04:54




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Particia Galdames Sessarego F  01:32:27 238 2 SenF
2 Joaquin Cortes Gil    01:32:27 239 152 SenM







NEMRAPID RUNNING CLUB 3:06:12




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Oscar Farreras Petit
 01:33:06 272 159 SenM
2 Josep Muncunill Paredes    01:33:06 271 158 SenM







BCZM BARCELONA IV/62 . 2 CIA. 3:08:04




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 David Brid Boillot
 01:30:26 194 109 SenM
2 Carlos Javier Lopez Esquerdo    01:37:38 223 246 SenM







CEM SISTRELLS 3:08:09




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 David Salguero Català
 01:34:05 387 160 SenM
2 Javi Paniagua Padilla    01:34:05 386 161 SenM







PINTANEL_FIGUEIRA 3:08:49




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Alex Pintanel Martí
 01:34:24 368 178 SenM
2 David Figueira Rivas    01:34:26 370 179 SenM







NARI NAN 3:11:00




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Iban Pérez I Nadal
 01:34:05 334 176 SenM
2 Pedro Perez Hernandez    01:36:56 336 15 VtBM







SIGUEME 3:11:38




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Jairo Carretero San Jose
 01:35:49 331 216 SenM
2 Eva Pons Juan F  01:35:50 330 5 SenF







QUINTEROJIMENEZ 3:14:19




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Noelia Jiménez Paredes F  01:37:10 308 9 SenF
2 David Quintero Funes    01:37:10 309 242 SenM







PEGASO 3:18:26




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Joan Mauri Melenchon
 01:39:13 706 92 VtAM
2 Joana Maria Iglesias Llado F  01:39:13 708 1 Vt1F







C.E. MEDITERRANI 3:19:11




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Laura Sánchez López F  01:39:36 365 13 SenF
2 Leticia Pérez Rico F  01:39:36 367 14 SenF







CLUB GASSS TRIATLÓ 3:19:41




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Sergi Catalan Yañez
 01:39:50 453 280 SenM
2 Pelayo Coronado    01:39:51 454 281 SenM







RUNNING TOGETHER 3:22:57




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Eduardo Lagunas García
 01:41:28 575 291 SenM
2 Toni Cañas Guillen    01:41:29   248 SenM







TFRUN 3:24:49




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Alejandro Yoldi
 01:42:25 726 314 SenM
2 Xavier Barceló Barrachina    01:42:25 725 315 SenM







COR - CASTELLDEFELS RUNNERS 3:26:50




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Carles Guerrero Marine
 01:43:25 579 343 SenM
2 Alberto Merino Palomar    01:43:25 580 146 VtAM







LOPEZ_MERCE 3:30:40




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Josep Merce Montesinos
 01:41:14 326 136 VtAM
2 David Lopez Ulles    01:49:26 547 222 VtAM







DOS QUE CORREN 3:32:26




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Eva Maria Garcia Fernandez F  01:46:13 536 26 SenF
2 Alfredo Pradas Salamanca    01:46:14 537 425 SenM







CORREDORS.CAT 3:33:27




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Julia Comas F  01:46:44 573 25 SenF
2 Carla Delshams F  01:46:44 574 24 SenF







PEREZPEREZ 3:33:29




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Carlos Pérez Cazorla
 01:46:45 766 410 SenM
2 Jordi Pérez Cazorla    01:46:45 767 184 VtAM







CAÑA I TAPA 3:42:44




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Joan Passantino Llado
 01:51:22 715 63 VtBM
2 Paco Aguilar Sanchez    01:51:22 718 495 SenM







CAMARA_PORTUGAL 3:46:28




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Afonso Portugal
 01:53:14 1016 487 SenM
2 Francisco Camara Ferreira    01:53:14 1015 230 VtAM







GONZALEZ_GONZALEZ 3:46:36




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Elena Gonzalez Aguado F  01:53:18 912 32 SenF
2 Carlos Gonzalez Aguado    01:53:18 914 497 SenM







BADIA_MOLINA 3:49:52




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Albert Molina
 01:54:56 870 532 SenM
2 Esteve Badia Mansilla    01:54:56 872 531 SenM







PHAT PRAT 3:55:57




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Josep Sabugo Ramon
 01:57:59 1033 570 SenM
2 David Andres Gutierrez    01:57:59 1032 571 SenM







JIMENEZAYUSO 4:03:16




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Alberto Jiménez Jiménez
 02:01:38 1137 604 SenM
2 Pepi Ayuso Torrijos F  02:01:38 1135 63 SenF







MORLACOS TEAM 4:03:59




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Jose Antonio Ruso Zayas
 02:01:59 1291 311 VtAM
2 Miguel Angel Macias Gutierrez    02:02:00 1290 610 SenM







BAILEN_VILLALOBOS 4:07:49




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Felix Villalobos Cortes
 02:03:54 1277 99 VtBM
2 Abraham Bailen Ortiz    02:03:55 1278 623 SenM







LOJO_ALMATO 4:24:42




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Cristina Almato Adell F  02:12:21 1408 98 SenF
2 Ivan Lojo Quintana    02:12:21 1409 678 SenM







HAPPYMELONEITORSDAY 5:04:34




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Sandra Ruiz Berenguer F  02:32:17 1418 117 SenF
2 Sandra Segura Perez F  02:32:17 1417 38 Vt1F







ROYO_SOLER 5:04:56




Nr Nom_Corredor Sx T_Oficial LlocP LlocCat cat
1 Toni Soler Garcia
 02:32:28 1416 699 SenM
2 Pablo Royo Chic    02:32:29 1415 700 SenM

0 comentarios :

Publicar un comentario