CLASIFICACIONES LA NOSTRA CURSA DE CAP D'ANY DE SABADELL - 2014 sabadell


Resultats - 4a Cursa de Cap d'Any de Sabadell: La Nostra, clasificacion san silvestre sabadell







.
FINALISTAS: 1.353
TIEMPO DEL PRIMERO: 0:15:00
TIEMPO DEL ULTIMO: 0:45:29
TIEMPO MEDIA: 0:26:34
DESVIACION ESTANDAR: 0:05:29
TRAMO SUPERIOR DESVIACION: 0:32:03
TRAMO INFERIOR DESVIACION: 0:21:05
PARTICIPANTES DENTRO DE LA DESVIACION ESTANDAR SUPERIOR E INFERIOR: 902
PORCENTAJE 66,67

PARTICIPANTES POR CLUB
CLUB PARTICIPANTES PORCENTAJE
¡PONGA SU PUBLICIDAD AQUÍ! 2 0,15%
0 846 62,53%
A MENYS DE 4 ES VOLAR 1 0,07%
ABC - AMICS BAREFOOT CORNELLÀ 1 0,07%
AGOBIAO´S 1 0,07%
ALBA RUNNING 1 0,07%
ALEX I DANI TEAM 1 0,07%
AMICS DEL RUNIG 1 0,07%
ARE YOU READY? 1 0,07%
ATALANTES 1 0,07%
AUTO TALLER SPORT 1 0,07%
BANC SABADELL 2 0,15%
BBVA 3 0,22%
BICISPRINT 1 0,07%
C,A MOLLET 1 0,07%
C.A. IVARS 1 0,07%
C.A. MANRESA 1 0,07%
C.A. RUNNING 1 0,07%
C.A.VIC 2 0,15%
C.E. MONTORNES 1 0,07%
C.E. UNIVERSITARI 1 0,07%
C.M.SIGUEME 1 0,07%
C.N. CALDES 5 0,37%
C.N. CATALUNYA 1 0,07%
C.N. SABADELL 70 5,17%
C.N. TERRASSA 2 0,15%
C.N.CATALUNYA 1 0,07%
CA COTY 1 0,07%
CA MOLLET 1 0,07%
CAC CLUB ATLETIC CASTELLAR 1 0,07%
CAESP 1 0,07%
CAI DE COMÉ 1 0,07%
CAIXA DE SABADELL 1 0,07%
CALIFORNIA SPORTS 2 0,15%
CAN JOFRESA 1 0,07%
CAN TRIAS RUNNERS 1 0,07%
CARAMBI RUBI 1 0,07%
CARAMBÍ RUBÍ 1 0,07%
CAR'S CAKE 1 0,07%
CASTANEA TRAIL 1 0,07%
CASTILLEJO&CACERES RC 1 0,07%
CATNRUNNERS 3 0,22%
CE MERCANTIL 1 0,07%
CEM 1 0,07%
CEM CERDANYOLA 1 0,07%
CEM RUNNERS SENTMENAT 1 0,07%
CEM SENTMENAT 7 0,52%
CENTRE D ALT RENDIMENT DE CASTELLAR 4 0,30%
CENTRE ESPORTS SABADELL 1 0,07%
CENTRE EXCURSIONISTA DE MURA 2 0,15%
CERCLE SABADELLES 3 0,22%
CERCLE SABADELLES 1856 3 0,22%
CERCLE SABADELLES 1859 1 0,07%
CERDANYOLA CH 1 0,07%
CH CERDANYOLA 1 0,07%
CH CERDANYOLA ATLETISME 1 0,07%
CHAMPIONFREAK 1 0,07%
CIES DOMINGO CATALAN 1 0,07%
CLUB ATLETISME ABB 3 0,22%
CLUB ATLETISME PARETS 1 0,07%
CLUB ATLETISMO ABB 1 0,07%
CLUB DE ATLETISMO LA ANTORCHA 1 0,07%
CLUB DESERT RATS 1 0,07%
CLUB EXCURSIONISTA INDEPENDENT DE C 1 0,07%
CLUB FOSKIT'S 1 0,07%
CLUB GASSS TRIATLÓ 1 0,07%
CLUB KORFBAL SABADELL 2 0,15%
CLUB TRIATLO BADIA 4 0,30%
CLUB TRIATLÓ BADIA 2 0,15%
CLUB TRIATLÓ BADIA DEL VALLÉS 1 0,07%
CLUB TRIATLÓ BADIA DEL VALLÈS 1 0,07%
CLUB TRIATLÓ GRANOLLERS 1 0,07%
CLUB TRIATLO SABADELL 1 0,07%
CLUB TRIATLÓ SABADELL 2 0,15%
CLUB TRIATLON BADIA 1 0,07%
CN SABADELL 1 0,07%
CNS 2 0,15%
CORRE CORRE QUE TE PILLO 1 0,07%
CORREDORS POLINYA 6 0,44%
CORREDORS POLINYÀ 2 0,15%
CORREDORS.CAT 7 0,52%
CX ATLETISME 1 0,07%
DACAR RUNNERS 2 0,15%
DISCÍPULAS DE MARIANO 1 0,07%
DISCÍPULOS DE MARIANO 1 0,07%
DISTRONIC 1 0,07%
DODECAEDRO DE BASE 2 0,15%
DREAM RUNNERS 1 0,07%
E.C.A ECUADOR CLUB DE ATLETISMO 1 0,07%
EFS 1 0,07%
EM MOLA RUN 2 0,15%
ENDEKA SPORTS 2 0,15%
EPIC 1 0,07%
EQUIPO B SBD 1 0,07%
ESPARTACO. 1 0,07%
FALCONS 1 0,07%
FAROLILLOS 1 0,07%
FAT RUNNER 1 0,07%
FCBARCELONA 2 0,15%
FEM EL QUE PODEM 1 0,07%
FINISHER 8 0,59%
FINISHER TRAIL TEAM 1 0,07%
FINISHER TRISHOP 1 0,07%
FINISHERTRISHOP 1 0,07%
FISOUBIA 1 0,07%
GARCIA MIGUEL 3 0,22%
GARCIA RUNNERS CLUB 1 0,07%
GARRAPINYEITOR TEAM 1 0,07%
GARRAPIÑEITORS TEAM 1 0,07%
GEDYSA COMARCAL ANTEQUERA 2 0,15%
GOGOGORUNNERS LLEIDA 3 0,22%
GORMENAS 1 0,07%
GRRRRRUN 3 0,22%
GRUP MAAS 1 0,07%
GUANACOS 2 0,15%
I RUN WITH LEIVA 2 0,15%
I RUN WITH PACO 2 0,15%
IMBERT CLUB 1 0,07%
INDEPENDENT 1 0,07%
INDIANS WALKERS 1 0,07%
IRONSOT 3 0,22%
J. A. SABADELL 30 2,22%
JA SABADELL 1 0,07%
JABAIINES TEAM!!!! 1 0,07%
JABALINES TEAM 2 0,15%
JAS 17 1,26%
JASS 1 0,07%
K2 ATHLETIC TEAM 1 0,07%
K2 ATHLETICS 1 0,07%
K2ATHLETIC 1 0,07%
KALANDRAKA 1 0,07%
KAREBA 1 0,07%
LA JOCA 1 0,07%
LEFFERS RUNNERS 1 0,07%
LIBRE 1 0,07%
LOS CAMINANTES 1 0,07%
M3T 1 0,07%
MADTEAM 1 0,07%
MAIMAKANSU 1 0,07%
MARISCOS RECIO 1 0,07%
MATUTANO 2 0,15%
MAYOTEAM 1 0,07%
MEATBALLS RUNNERS 1 0,07%
MERCURY RUNNERS 1 0,07%
MIQUEL BLANCHART TEAM 1 0,07%
MONISTROL RUNNING 2 0,15%
MU-SOL 2 0,15%
NEM RAPID 1 0,07%
NINGUNO 2 0,15%
NO 2 0,15%
NO LIMITS 1 0,07%
ORGULLITO DE PUMA 1 0,07%
PEDALS DEL VALLES 1 0,07%
PITIS ROSES 4 0,30%
PLAÇA LES BOLES 1 0,07%
POWER RUNNING 2 0,15%
PRORUNNERS SABADELL 1 0,07%
QWELLNES SABADELL 1 0,07%
RATAMAHATA 1 0,07%
RAYO VALLESANO 3 0,22%
RED RUNNERS 1 0,07%
REDOLAT TEAM 1 0,07%
RIPOLLET UNIO A. 1 0,07%
RIVER PLATE 1 0,07%
RRUNERS 1 0,07%
RUN AND FIT 1 0,07%
RUN FOR YOU 1 0,07%
RUN WHILE YOU CAN 4 0,30%
RUNCERCLATS 1 0,07%
RUNNERS ONLINE 2 0,15%
RUNNERS SABADELL 6 0,44%
RUNNERS SBD 2 0,15%
RUNNING NOVA CREU ALTA 1 0,07%
RUNNING PAU CASALS 7 0,52%
RUNNING PEL RIU 1 0,07%
RUNNING SANT QUIRZE 1 0,07%
SAARBRÜCKEN 1 0,07%
SABADELL 1 0,07%
SABALLUTS 2 0,15%
SABARUNNERS 2 0,15%
SAFRUNNERS 3 0,22%
SAMITO POWER 2 0,15%
SANJUTRAIL 2 0,15%
SBR OPEN TEAM 9 0,67%
SECEL 2 0,15%
SEN CLUB 1 0,07%
SENTMENAT 1 0,07%
SERRA MARINA ALELLA 1 0,07%
SEUL POLINYA 1 0,07%
SHERPAS TEAM 2 0,15%
SIGUEME 1 0,07%
SLOP CAT SABADELL 1 0,07%
SLOP CAT.SBD 1 0,07%
SLOP SABADELL 1 0,07%
SLOP.CAT 7 0,52%
SLOP.CAT SABADELL 17 1,26%
SLOP.SABADELL.CAT 1 0,07%
SLOPRUNERRS.CAT 1 0,07%
SOC.ATL.CORBERA 1 0,07%
SPORT 1 0,07%
SQ TEAM 8 0,59%
SUPPORTERS PUYOL RUNNING TEAM 1 0,07%
TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO 1 0,07%
TG SITGES 1 0,07%
TOMATIC 1 0,07%
TRANSFUGUES TERRASSA 1 0,07%
TREK SABADELL BICISPRINT 1 0,07%
TRI2WIN 1 0,07%
TRIATLÓ BAIX MONTSENY 1 0,07%
TRIATLO CUBE MANRESA 1 0,07%
TRIATLÓ CUBE MANTESA 1 0,07%
TRIATLOTERRASSASPORTS-CICLOSTRUJILL 1 0,07%
TRICBM 1 0,07%
T-RUNNERS 1 0,07%
U. A. RUBI 1 0,07%
U. A. TERRASSA 5 0,37%
U.A. BARBERA 15 1,11%
U.G.E. BADALONA 1 0,07%
UAB RUNNERS 1 0,07%
UE SABADELLENCA 2 0,15%
UES 2 0,15%
UNIÓ EXCURSIONISTA DE SABADELL 1 0,07%
VACARISSESCORRE 1 0,07%
VIGIN ACTIVE 1 0,07%
VO2 1 0,07%
WALKING DEAD TEAM 2 0,15%
WIKEWOMEN 1 0,07%
ZAMIGU RUNNING 1 0,07%
TOTAL 1353

CLASIFICACION CATEGORIA: F1215
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 146 MARTA ROMANCE OMS 0:19:37
2 242 MERITXELL RAIMUNDO BARBERO 0:20:56
3 498 SOFIA ATIENZA REIG 0:24:38




CLASIFICACION CATEGORIA: F1618
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 178 ANA DOMÍNGUEZ VÍLCHEZ 0:20:12
2 194 CARLA TORO RODRIGUEZ 0:20:24
3 403 ANDREA PALAZÓN MARTINEZ 0:22:55



CLASIFICACION CATEGORIA: F4050
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 114 ENCARNA GARCIA RUS 0:19:12
2 251 NÚRIA RAMÍREZ PRAT 0:21:06
3 312 SÍLVIA RESINO SOLER 0:21:54




CLASIFICACION CATEGORIA: F51
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 683 EVA BONAMICH CALVE 0:26:04
2 706 LAIA SAUMELL ARIÑO 0:26:17
3 742 LITA GILABERT SOLÉ 0:26:53



CLASIFICACION CATEGORIA: M1215
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 53 ERNEST COTONAT DONAT 0:18:05
2 68 CESC BATLLÓ SIMÓ 0:18:20
3 93 XAVIER DURAN GÓMEZ 0:18:54




CLASIFICACION CATEGORIA: M1618
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 1 ALEXIS RODRÍGUEZ CORONADO 0:15:00
2 4 JESÚS HURTADO GONZÁLEZ 0:15:41
3 11 GUIM GORGUES POBLET 0:16:40



CLASIFICACION CATEGORIA: M4050
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 13 ENRIC ALTAYO VINYALS 0:16:46
2 18 ALBERT GÓMEZ MOTA 0:17:04
3 23 JUAN KARLOS SACO 0:17:16




CLASIFICACION CATEGORIA: M51
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 65 JORDI VILLALBA VERA 0:18:18
2 66 LLUIS CAZORLA SÁNCHEZ 0:18:19
3 69 JOSEP GIRVENT BALLESTA 0:18:20



CLASIFICACION CATEGORIA: SenF
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 50 LAURA GOMEZ RAMON 0:17:59
2 126 LAURA VILCHEZ SEQUERA 0:19:25
3 148 MARTA COSP MORATO 0:19:42




CLASIFICACION CATEGORIA: SenM
CATEGORIA PUESTO GRAL NOMBRE TIEMPO
1 2 MIQUEL BLANCHART TINTÓ 0:15:17
2 3 JAVIER JURADO SENCIANES 0:15:33
3 5 FERRAN SAMPERE SALOMO 0:16:12


CATEGORIA PARTICIPANTES CRONO CRONO ULTIMO
F1215 20 0:19:37 0:38:19
F1618 29 0:20:12 0:38:21
F4050 119 0:19:12 0:45:29
F51 28 0:26:04 0:40:16
M1215 62 0:18:05 0:41:42
M1618 43 0:15:00 0:44:45
M4050 308 0:16:46 0:44:46
M51 95 0:18:18 0:43:26
SenF 221 0:17:59 0:45:28
SenM 428 0:15:17 0:43:21






CLASIFICACION GENERAL
POSICIONPARTICIPANTETIEMPO
1
ALEXIS RODRÍGUEZ CORONADO
CATEGORIA. M1618
2
MIQUEL BLANCHART TINTÓ
CATEGORIA. SENM
3
JAVIER JURADO SENCIANES
CATEGORIA. SENM
4
JESÚS HURTADO GONZÁLEZ
CATEGORIA. M1618
0:15:41
5
FERRAN SAMPERE SALOMO
CATEGORIA. SENM
0:16:12
6
ENRIC BASALLOTE BERENGUERA
CATEGORIA. SENM
0:16:14
7
ALBERT FERNÁNDEZ CANO
CATEGORIA. SENM
8
CARLES MONTLLOR VEGAS
CATEGORIA. SENM
0:16:32
9
JORDI CRUZ SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:16:30
10
LLUIS GARCIA ROMAN
CATEGORIA. SENM
0:16:35
11
GUIM GORGUES POBLET
CATEGORIA. M1618
0:16:40
12
JORDI MONSALVE BALANYA
CATEGORIA. M1618
0:16:43
13
ENRIC ALTAYO VINYALS
CATEGORIA. M4050
0:16:46
14
POL GIMENO FONQUERNIE
CATEGORIA. SENM
15
SIMON JIMENEZ MARIN
CATEGORIA. SENM
0:16:55
16
DANIEL RIVERO GARCÍA
CATEGORIA. M1618
0:16:53
17
DANI MOLINA MONTERDE
CATEGORIA. SENM
0:17:02
18
ALBERT GÓMEZ MOTA
CATEGORIA. M4050
0:17:04
19
DAVID FERNANDEZ EGEA
CATEGORIA. M1618
0:17:07
20
OSCAR GONZALEZ GARCIA
CATEGORIA. SENM
0:17:12
21
AGUS RODRIGUEZ FERNÁNDEZ
CATEGORIA. SENM
22
DANIEL SANCHEZ ROBLES
CATEGORIA. SENM
0:17:15
23
JUAN KARLOS SACO
CATEGORIA. M4050
0:17:16
24
LUCAS TEJADA DOMINGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:17:17
25
JOAN MELO BALLESTER
CATEGORIA. SENM
0:17:16
26
FRANCESC AGUILÀ GONZÁLEZ
CATEGORIA. SENM
0:17:21
27
CARLOS CASTELLANO CARRASCO
CATEGORIA. SENM
0:17:33
28
MIGUEL TRIGUERO MOLINA
CATEGORIA. SENM
29
JUAN CARLOS RODRÍGUEZ PALET
CATEGORIA. SENM
0:17:34
30
IVAN BEAS PIZARRO
CATEGORIA. SENM
0:17:28
31
OCTAVIO CANORA LÓPEZ
CATEGORIA. M4050
0:17:30
32
OLIVER GARRIDO LUQUE
CATEGORIA. SENM
0:17:35
33
JORDI SALVADOR VENS
CATEGORIA. M4050
0:17:35
34
GERARD LLOBREGAT BLÁZQUEZ
CATEGORIA. SENM
0:17:37
35
ALEX PONS I ORTEGA
CATEGORIA. M4050
36
FELIU CORONADO JUSTICIA
CATEGORIA. SENM
0:17:43
37
MANUEL GUILLEN GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:17:43
38
GOYO JURADO NAVAS
CATEGORIA. SENM
0:17:45
39
PEP TATCHÉ LLONCH
CATEGORIA. M4050
0:17:47
40
ALEJANDRO TRUJILLO REYES
CATEGORIA. SENM
0:17:50
41
ROGER XANDRI ELIAS
CATEGORIA. SENM
0:17:52
42
DANI ALVAREZ AUGE
CATEGORIA. SENM
43
RUBEN FERNANDEZ ENCINAS
CATEGORIA. SENM
0:17:54
44
DANIEL PONCE BEDMAR
CATEGORIA. M1618
0:17:52
45
REYES ESTEVEZ
CATEGORIA. SENM
0:17:51
46
VÍCTOR DAVID GARCÍA GARCÍA
CATEGORIA. M1618
0:17:59
47
JAVIER LOPEZ ACEMEL
CATEGORIA. M4050
0:18:00
48
JULIO JOSE NAVAZ TEJERO
CATEGORIA. M4050
0:17:58
49
JOSE LUIS MARTINEZ AINOZA
CATEGORIA. M4050
50
LAURA GOMEZ RAMON
CATEGORIA. SENF
0:17:59
51
RAUL LOPEZ RAMOS
CATEGORIA. SENM
0:18:02
52
SISCU HERNANDEZ SALAZAR
CATEGORIA. SENM
0:18:14
53
ERNEST COTONAT DONAT
CATEGORIA. M1215
0:18:05
54
ANGEL ROBLES MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:18:10
55
CARLOS MARTÍNEZ ALTARRIBA
CATEGORIA. M4050
0:18:09
56
MARC COMERAS CASTANY
CATEGORIA. SENM
57
JERO FERRER MARQUEZ
CATEGORIA. SENM
0:18:09
58
KEVIN MOLINA AYALA
CATEGORIA. M1618
0:18:10
59
IBAN MARQUINA ALOS
CATEGORIA. SENM
0:18:17
60
LLIBERT FORTUNY CENDRA
CATEGORIA. SENM
0:18:15
61
MARC RUIZ JIMENEZ
CATEGORIA. M1618
0:18:18
62
ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED MARQUES
CATEGORIA. M4050
0:18:16
63
SANTI ARGELAGUET ARGEMI
CATEGORIA. M4050
64
JOSE LUIS IÑIGUEZ GINER
CATEGORIA. M4050
0:18:17
65
JORDI VILLALBA VERA
CATEGORIA. M51
0:18:18
66
LLUIS CAZORLA SÁNCHEZ
CATEGORIA. M51
0:18:19
67
JUAN FCO. VINUESA BUENO
CATEGORIA. M4050
0:18:19
68
CESC BATLLÓ SIMÓ
CATEGORIA. M1215
0:18:20
69
JOSEP GIRVENT BALLESTA
CATEGORIA. M51
0:18:20
70
DAVID MEDIE JIMENEZ
CATEGORIA. SENM
71
JOAN COT DEL VALLE
CATEGORIA. M4050
0:18:22
72
DAVID AVIAL ALONSO
CATEGORIA. SENM
0:18:27
73
ANSELMO DEL JESÚS MESA
CATEGORIA. SENM
0:18:25
74
CESAR CAÑELLAS CLIMENT
CATEGORIA. M4050
0:18:27
75
RUBÈN MANAU CASAS
CATEGORIA. SENM
0:18:26
76
JORDI PLADELLORENS VILA
CATEGORIA. M4050
0:18:27
77
JUAN TRAVE MARTINEZ
CATEGORIA. M4050
78
DIEGO CÍVICO NUÑEZ
CATEGORIA. M4050
0:18:27
79
ANTONIO SEVILLANO LLERGO
CATEGORIA. M4050
0:18:26
80
ARNALDO BANDEIRA DE SOUZA
CATEGORIA. M4050
0:18:28
81
JAVIER HERRADA ALVAREZ
CATEGORIA. M4050
0:18:30
82
XAVI PUERTO BELLART
CATEGORIA. SENM
0:19:00
83
DANIEL BALATEU PAÑOS
CATEGORIA. SENM
0:18:34
84
ANTONIO VAZQUEZ PASCUAL
CATEGORIA. M4050
85
JOSEP GARCIA BROSSA
CATEGORIA. SENM
0:18:42
86
JOSE MERIA ROMERO RODRIGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:18:41
87
JUAN MANUEL BARRERO CHARRO
CATEGORIA. M4050
0:18:41
88
ALBERT VILLANUEVA PLAZA
CATEGORIA. SENM
0:18:47
89
ANDRES LOPEZ SERRANO
CATEGORIA. SENM
0:18:46
90
JUANJO AGUILERA TORRES
CATEGORIA. SENM
0:18:43
91
JOSEP MARTÍNEZ VALENCIA
CATEGORIA. SENM
92
XAVIER DURAN JUVINYA
CATEGORIA. M4050
0:18:54
93
XAVIER DURAN GÓMEZ
CATEGORIA. M1215
0:18:54
94
JOSE LUIS PRADO JIMENEZ
CATEGORIA. M4050
0:18:54
95
DIEGO SALMERON CORTASA
CATEGORIA. SENM
0:18:55
96
FERRAN MARANGES I BAYÓ
CATEGORIA. SENM
0:19:01
97
RICARD TOMAS DIEZ
CATEGORIA. M4050
0:18:56
98
JOAQUIN PAREJO MACHO
CATEGORIA. M51
99
ROBERT MAYORAL
CATEGORIA. SENM
0:18:55
100
FERNANDO SERRED RODRIGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:03
101
RAUL RUIZ JIMENEZ
CATEGORIA. SENM
0:19:04
102
DANI TORRES MARTIN
CATEGORIA. SENM
0:19:02
103
SIMON LAZARO GONZALEZ
CATEGORIA. M1215
0:19:04
104
DAVID TORCA RUIZ
CATEGORIA. M4050
0:19:04
105
SALVADOR PONTANILLA RAMA
CATEGORIA. M4050
0:19:07
106
ALVARO J. TERROBA MÁRQUEZ
CATEGORIA. SENM
0:19:09
107
MICHEL DEL RIO LACOSTA
CATEGORIA. M4050
0:19:09
108
MIGUEL MORENO MORENO
CATEGORIA. M51
0:19:08
109
JOSE MANUEL AGUIAR BESTEIRO
CATEGORIA. M4050
0:19:12
110
BERNAT LABARÍAS COMAPOSADA
CATEGORIA. SENM
0:19:16
111
MARC GERMÁN TARRÉS
CATEGORIA. SENM
0:19:10
112
SALVADOR ARRABAL ARRABAL
CATEGORIA. M4050
0:19:11
113
FRAN JIMENEZ HERRANZ
CATEGORIA. M4050
0:19:14
114
ENCARNA GARCIA RUS
CATEGORIA. F4050
0:19:12
115
RAMON MELERO RODRIGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:16
116
JAIRO CARRETERO SAN JOSE
CATEGORIA. SENM
0:19:18
117
ORIOL ROSELLO MOLINARI
CATEGORIA. M51
0:19:19
118
JOSE SANCHIS LOPEZ
CATEGORIA. SENM
0:19:31
119
CARLOS RODRIGUEZ ESCUREDO
CATEGORIA. SENM
0:19:22
120
DAMIAN RUBIO GARCIA
CATEGORIA. SENM
0:19:36
121
CESAR GONZALEZ MATAMOROS
CATEGORIA. SENM
0:19:21
122
PAU TÀPIAS VILANOVA
CATEGORIA. SENM
0:19:39
123
J. CARLES ANADÓN ESPACHS
CATEGORIA. M4050
0:19:29
124
LUIS MOLINA SANTACRUZ
CATEGORIA. SENM
0:19:24
125
CARLOS BADENAS HOMIAR
CATEGORIA. SENM
0:19:22
126
LAURA VILCHEZ SEQUERA
CATEGORIA. SENF
0:19:25
127
ANGEL ZAMBUDIO MADRIGAL
CATEGORIA. M51
0:19:27
128
JORDI OLIVENCIA DEL PINO
CATEGORIA. M4050
0:19:28
129
JOSE SANCHEZ SABIO
CATEGORIA. M4050
0:19:29
130
DIEGO GARCIA FROLIO
CATEGORIA. SENM
0:19:32
131
CARLES VILARDELL PETIT
CATEGORIA. SENM
0:19:42
132
JOSEP ROSELL SAGUES
CATEGORIA. SENM
0:19:30
133
ANTONIO ENCINAS GAMEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:39
134
MIQUEL TEIXIDO JULIAN
CATEGORIA. SENM
0:19:32
135
FRAN RODRIGUEZ MORENTE
CATEGORIA. SENM
0:19:31
136
JOSEP MARIA GIL VÁZQUEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:30
137
EMILI JAEN GONZALEZ
CATEGORIA. SENM
0:19:38
138
JOAN BRULLET GUBERN
CATEGORIA. SENM
0:20:25
139
ALBERT MEDRANO ARJONA
CATEGORIA. SENM
0:19:30
140
DAVID DOMÍNGUEZ VÍLCHEZ
CATEGORIA. M1215
0:19:31
141
ALVARO CONEJO RODRÍGUEZ
CATEGORIA. M1618
0:19:43
142
JUANJO PINILLA ÁLVAREZ
CATEGORIA. SENM
0:19:37
143
SIMON MUÑOZ VERDÚ
CATEGORIA. SENM
0:19:37
144
ANTONIO GARCIA DOMINGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:48
145
DANIEL MARÍN MORENO
CATEGORIA. M4050
0:19:48
146
MARTA ROMANCE OMS
CATEGORIA. F1215
0:19:37
147
FRCO. JAVIER RAMOS ROMERA
CATEGORIA. M4050
0:19:40
148
MARTA COSP MORATO
CATEGORIA. SENF
0:19:42
149
MIQUEL CABEZAS BERRIO
CATEGORIA. M4050
0:19:41
150
XAVI HERNANDEZ MORENO
CATEGORIA. M1215
0:19:52
151
XAVI RECAJ LUNA
CATEGORIA. SENM
0:19:44
152
ANTONIO LARA CASADO
CATEGORIA. M1618
0:19:46
153
ROBERTO FERRERO PINTOR
CATEGORIA. M4050
0:19:47
154
CÉSAR GARCIA CALLARIZA
CATEGORIA. M1215
0:19:57
155
ALBERT GARCIA RUIZ
CATEGORIA. SENM
0:19:52
156
SERGIO SÁNCHEZ RÍOS
CATEGORIA. SENM
0:19:52
157
JORDI MUR TERÉS
CATEGORIA. SENM
0:19:53
158
MARCOS GUTIERREZ MORENO
CATEGORIA. SENM
0:19:53
159
XAVIER DELGADO DE TORRES PUJIULA
CATEGORIA. SENM
0:19:52
160
MIGUEL ANGEL ARAN SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:19:49
161
JAVIER DIEZ NUÑEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:51
162
IGNASI LLOBREGAT BLÁZQUEZ
CATEGORIA. M4050
0:19:53
163
ANGEL LORENZO CAPILLA
CATEGORIA. SENM
0:19:51
164
RAMON PRIETO NAVARRO
CATEGORIA. SENM
0:19:53
165
QUIM NICOLAU JORDA
CATEGORIA. SENM
0:19:55
166
ERMENGOL MARCOS FORNIOL
CATEGORIA. SENM
0:19:56
167
JOSE LUIS MONTERO
CATEGORIA. SENM
0:20:23
168
JOSEP MARIA PINÓS VALL
CATEGORIA. M4050
0:19:56
169
JOSEP MAYORDOMO ALTIMIRAS
CATEGORIA. SENM
0:19:58
170
JOSEP OTERO SANZ
CATEGORIA. M51
0:20:01
171
JOAN FIGUERAS VALLS
CATEGORIA. M4050
0:20:00
172
GUILLEM ARNAU MONTERDE
CATEGORIA. M1618
0:20:19
173
PABLO HERRERO RUIZ
CATEGORIA. M4050
0:20:14
174
EUGENIO NIÑO FERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:07
175
ALEX TORO TOMÁS
CATEGORIA. SENM
0:20:08
176
SERGIO GARCÍA LOPEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:08
177
MIGUEL CAMPILLO TORNIL
CATEGORIA. M4050
0:20:07
178
ANA DOMÍNGUEZ VÍLCHEZ
CATEGORIA. F1618
0:20:12
179
MARIOLA COLOMER NIETO
CATEGORIA. SENF
0:20:18
180
FRANCISCO LUNA JIMENEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:05
181
HECTOR XARAU IGLESIAS
CATEGORIA. SENM
0:20:19
182
ALBERTO CÁNOVAS LÓPEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:17
183
JOSE MILAN RUIZ
CATEGORIA. SENM
0:20:14
184
JOEL CARDERO LOZANO
CATEGORIA. M1215
0:20:09
185
XAVIER PARADELL CANO
CATEGORIA. SENM
0:20:17
186
ALEX SOCIAS VILLANUEVA
CATEGORIA. M1618
0:20:37
187
SERGI GARCIA CANO
CATEGORIA. SENM
0:20:19
188
ISIDRE RAMON
CATEGORIA. M4050
0:20:11
189
JESUS MARTIN ESTEBAN
CATEGORIA. M4050
0:20:13
190
XAVIER ROSÉS SEGARRA
CATEGORIA. SENM
0:20:21
191
LUIS CABRERA DOMENE
CATEGORIA. SENM
0:20:43
192
ENRIC NOGUÉS GALLIFA
CATEGORIA. M4050
0:21:18
193
NURY MORILLAS BAÑOS
CATEGORIA. SENF
0:20:19
194
CARLA TORO RODRIGUEZ
CATEGORIA. F1618
0:20:24
195
AKETZA LEON RODRIGUEZ
CATEGORIA. M1215
0:20:24
196
ANTONIO TRAVER SEGARRA
CATEGORIA. M51
0:20:17
197
CARLES PUERTO BELLART
CATEGORIA. SENM
0:20:45
198
RAUL SERRANO SORIANO
CATEGORIA. SENM
0:20:25
199
ANDONI RODRIGUEZ SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:22
200
RUBEN RAMIREZ BETETA
CATEGORIA. SENM
0:20:23
201
ANDRES FERNANDEZ CAPILLA
CATEGORIA. M4050
0:20:25
202
DAVID BAENA CASTRO
CATEGORIA. SENM
0:20:29
203
ALBERT FENOY MATA
CATEGORIA. SENM
0:20:29
204
CHRISTIAN CASTILLO PÉREZ
CATEGORIA. SENM
0:20:32
205
CARLOS GARCIA SANGÜESA
CATEGORIA. M51
0:20:31
206
DANIEL ESCUDERO RUIZ
CATEGORIA. M4050
0:20:29
207
JOSE LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:20:31
208
DAVID CAMPOS VIDAL
CATEGORIA. SENM
0:20:29
209
XAVIER POLO LÓPEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:34
210
ALEX GRACIA BESCOS
CATEGORIA. M1215
0:20:40
211
JOAN MESTRES I MONTSECH
CATEGORIA. M4050
0:20:43
212
DIEGO PADILLA SORIANO
CATEGORIA. M4050
0:20:40
213
ANTONIO PALENCIANO JUAREZ
CATEGORIA. SENM
0:20:39
214
JOAN EXPOSITO SANAHUJA
CATEGORIA. M4050
0:20:45
215
OSCAR GALLARDO HERNÀNDEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:43
216
DANIEL SOCIAS GONZALEZ
CATEGORIA. M4050
0:20:41
217
MARC GARCIA VELARDE
CATEGORIA. M1215
0:20:33
218
ESTEBAN MORA LUCEA
CATEGORIA. M51
0:20:38
219
ORIOL CAMPOS LAUDO
CATEGORIA. M1215
0:20:44
220
JORDI CLUSELLA MORATONAS
CATEGORIA. M4050
0:20:44
221
ALBERT VALLS MARROQUÍ
CATEGORIA. SENM
0:20:54
222
MARC MUELAS GRAU
CATEGORIA. SENM
0:21:12
223
ALFREDO SAN VICTORIANO CANDALIJA
CATEGORIA. SENM
0:20:44
224
AITOR LOZANO LÓPEZ
CATEGORIA. SENM
0:20:47
225
IVÁN GONZALEZ BONIL
CATEGORIA. SENM
0:21:36
226
JOSE ONDOÑO AGUILERA
CATEGORIA. M1618
0:20:49
227
NUMAN PELAEZ SALAS
CATEGORIA. SENM
0:20:51
228
DAVID AGUILERA RUIZ
CATEGORIA. SENM
0:21:23
229
MIQUEL MONTFERRER MARTINEZ
CATEGORIA. M4050
0:20:49
230
JUAN A. SEMPERE HURTADO
CATEGORIA. M4050
0:20:47
231
RUBEN GARCIA SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:21:27
232
ANDREU SANCHEZ VERNET
CATEGORIA. M4050
0:20:48
233
PEDRO SAEZ GOMEZ
CATEGORIA. M51
0:20:53
234
IVAN NOGALES CARO
CATEGORIA. M1215
0:21:08
235
MIQUEL ÀNGEL BAÑOS BONCOMPTE
CATEGORIA. M1618
0:21:01
236
DANIEL NICOLAU CANELA
CATEGORIA. M4050
0:21:01
237
FERRAN RAMON CAMÍ
CATEGORIA. M4050
0:20:58
238
JORDI PARÉS
CATEGORIA. SENM
0:21:17
239
CARLOS GONZÁLEZ MEMBRILLA
CATEGORIA. M4050
0:20:57
240
XAVIER GRAU MASANET
CATEGORIA. SENM
0:21:06
241
ALEIX MONCLUS MORRAL
CATEGORIA. SENM
0:21:05
242
MERITXELL RAIMUNDO BARBERO
CATEGORIA. F1215
0:20:56
243
AGUSTI PEREZ CAPDEVILA
CATEGORIA. M4050
0:20:56
244
MIQUEL FORTUNY CENDRA
CATEGORIA. M4050
0:20:57
245
VÍCTOR LÁZARO GALLEGO
CATEGORIA. SENM
0:21:05
246
CAROL FÉREZ MÉNDEZ
CATEGORIA. SENF
0:21:10
247
NIL CASAS LAFOZ
CATEGORIA. M1215
0:21:08
248
ANNE-LAURE MOUFLE
CATEGORIA. SENF
0:21:10
249
JOAN COS PLANS
CATEGORIA. M51
0:21:08
250
ARIADNA COLL TRULLAS
CATEGORIA. SENF
0:21:12
251
NÚRIA RAMÍREZ PRAT
CATEGORIA. F4050
0:21:06
252
XAVIER ABANTE PALOMAR
CATEGORIA. SENM
0:21:41
253
ANTONIO MARTOS MIRANDA
CATEGORIA. SENM
0:21:10
254
MIGUEL GUERRERO LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:21:19
255
EDUARD FRAILE PANS
CATEGORIA. M4050
0:21:07
256
MARC SOTERAS GARCIA
CATEGORIA. SENM
0:21:12
257
XAVI MIRALLES PLAYÀ
CATEGORIA. SENM
0:21:19
258
XAVIER VALVERDE PALOMINO
CATEGORIA. M4050
0:21:22
259
RICARD DELGADO GONZALO
CATEGORIA. SENM
0:21:13
260
JUAN OTERO AGUILERA
CATEGORIA. M4050
0:21:34
261
CLAUDIA MONTAGUT SANZ
CATEGORIA. SENF
0:21:19
262
CHRISTIAN RAUSA
CATEGORIA. M4050
0:21:09
263
JORDI PEREZ RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:21:13
264
DAVID PINTEÑO ZAMORA
CATEGORIA. SENM
0:21:20
265
TONI TORRES ALEMAN
CATEGORIA. SENM
0:21:10
266
JUAN MARTÍN MANJÓN
CATEGORIA. M4050
0:21:16
267
CHRISTIAN VALERO LOPEZ
CATEGORIA. M1618
0:21:32
268
ORIOL RODRÍGUEZ GÓMEZ
CATEGORIA. SENM
0:22:22
269
JOSE ANTONIO TORRES GONZALEZ
CATEGORIA. M4050
0:21:51
270
ALBERT LARA NIETO
CATEGORIA. M1215
0:21:27
271
FRANCISCO SANTISTEVE PUYUELO
CATEGORIA. M4050
0:21:47
272
POL FARELL GONZALO
CATEGORIA. M1618
0:21:26
273
HECTOR DANIEL GARRIDO RICO
CATEGORIA. SENM
0:21:23
274
MIGUEL ANGEL MARTÍNEZ ROMERO
CATEGORIA. M4050
0:21:26
275
JORDI MARTINEZ ABELLAN
CATEGORIA. SENM
0:21:23
276
MARC MAS
CATEGORIA. SENM
0:21:59
277
JAUME TERMES ASENSIO
CATEGORIA. M4050
0:21:22
278
DANIEL ARNAU MONTERDE
CATEGORIA. SENM
0:21:41
279
SERGIO MALAGON MENGIBAR
CATEGORIA. SENM
0:21:23
280
IGNASI BARBA VERT
CATEGORIA. M4050
0:21:29
281
JORDI LOPEZ RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:21:56
282
JORDI BERNABEU CALLES
CATEGORIA. M4050
0:21:29
283
RUBÉN GARCÍA TALLANTE
CATEGORIA. M1618
0:21:29
284
MOSTAFA EL MATALSI EL KOUHLI
CATEGORIA. SENM
0:21:50
285
DAVID ROMANCE VILARDELL
CATEGORIA. M4050
0:21:27
286
JORDI MONTRAVETA QUEROL
CATEGORIA. M4050
0:21:26
287
FERNANDO LOPEZ MUÑOZ
CATEGORIA. SENM
0:21:33
288
SEGUNDO JIMÉNEZ UTRILLA
CATEGORIA. SENM
0:21:35
289
XAVI TORRES ALEMAN
CATEGORIA. M4050
0:21:39
290
RAFA VALIENTE SANCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:21:31
291
MANUEL GARCIA DE LA TORRE
CATEGORIA. M4050
0:21:37
292
PEDRO GUZMÁN NOVO
CATEGORIA. SENM
0:22:04
293
MIQUEL NICOLAU CARBONELL
CATEGORIA. M4050
0:21:33
294
DAVID GIMÉNEZ GRACIA
CATEGORIA. M51
0:21:55
295
PERE LLORENÇ COSTAJUSSÀ GÓMEZ
CATEGORIA. SENM
0:21:45
296
JOSÉ ANTONIO MARTÍNEZ VALDIVIA
CATEGORIA. M4050
0:22:18
297
MIKI MANCILLA MORENO
CATEGORIA. SENM
0:21:39
298
OSCAR MAGDALENA
CATEGORIA. SENM
0:21:51
299
ROMEL AUGUSTO WILCHES
CATEGORIA. SENM
0:21:34
300
SILVIA GUZMÁN
CATEGORIA. SENF
0:21:44
301
ESTER BENAVENTE CHIMENO
CATEGORIA. SENF
0:21:40
302
MERITXELL FORCÉN ARENAS
CATEGORIA. SENF
0:21:47
303
YOEL PÉREZ MARTÍNEZ
CATEGORIA. M1618
0:22:45
304
JOAN MADAULA CANADELL
CATEGORIA. M4050
0:22:24
305
CRISTIAN ROGNIAT LOPEZ
CATEGORIA. SENM
0:22:13
306
MIQUEL A. GARCÍA SALAMANCA
CATEGORIA. M4050
0:21:59
307
TONI GARCIA NIETO
CATEGORIA. SENM
0:21:50
308
JUAN JOSE ESPINOLA ESTEPA
CATEGORIA. SENM
0:21:49
309
GENIS HERNANDEZ
CATEGORIA. M4050
0:21:44
310
MIQUEL DAVIA MATAS
CATEGORIA. SENM
0:21:51
311
XAVIER GONZALO DEL MORAL
CATEGORIA. M4050
0:21:49
312
SÍLVIA RESINO SOLER
CATEGORIA. F4050
0:21:54
313
RAFAEL RUIZ ROMERO
CATEGORIA. M51
0:22:22
314
SERGIO MARTINEZ MUÑOZ
CATEGORIA. SENM
0:21:52
315
FRANCISCO DÍAZ PLATA
CATEGORIA. M51
0:21:52
316
SALVA GRACIA MEDINA
CATEGORIA. M4050
0:22:18
317
FCO MANUEL MONTALBAN CAÑADAS
CATEGORIA. SENM
0:21:58
318
ENRIQUE GARCIA BAREA
CATEGORIA. M4050
0:21:54
319
FRANCESC FARRÉS COLL
CATEGORIA. SENM
0:22:43
320
SERGIO REDONDO LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:22:03
321
RUBEN RODRIGUEZ MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:22:13
322
JUAN FRANCISCO PAREJA GOMEZ
CATEGORIA. M4050
0:22:14
323
JUAN ANTONIO LÓPEZ FOLGUEIRAS
CATEGORIA. M4050
0:22:08
324
JOSE FERNANDEZ MONTESINOS
CATEGORIA. M4050
0:22:06
325
TXENTE SUÁREZ NOVAL
CATEGORIA. M4050
0:22:14
326
CARMEN QUIRÓS LÓPEZ
CATEGORIA. SENF
0:21:59
327
XAVIER PEÑARANDO MOREA
CATEGORIA. M4050
0:21:59
328
MECEDES GRACIA LOTE
CATEGORIA. F4050
0:21:59
329
JOSÉ MANUEL PIRIS ALBARRAL
CATEGORIA. SENM
0:21:59
330
BIEL SANTIVERI
CATEGORIA. M1618
0:22:37
331
DANIEL CAMPILLO BERNALDEZ
CATEGORIA. M1618
0:22:38
332
SENSI AMATE LOPEZ
CATEGORIA. F4050
0:22:04
333
ERIK TORNER ALTIMIRA
CATEGORIA. SENM
0:22:10
334
JENNIFER BAEZA ARANDA
CATEGORIA. SENF
0:22:08
335
ROGER COTS ALDAMA
CATEGORIA. M1618
0:22:24
336
CARLOS ALCARAZ LARA
CATEGORIA. SENM
0:22:08
337
JORDI PRAT LANZA
CATEGORIA. M1215
0:22:07
338
MIGUEL DOÑA RUIZ
CATEGORIA. SENM
0:22:28
339
MANEL MORALES RUIZ
CATEGORIA. M51
0:22:24
340
ORIOL COTS ALDAMA
CATEGORIA. M1215
0:22:27
341
SERGI MARTÍNEZ LÓPEZ
CATEGORIA. M1215
0:22:21
342
JOSE LUIS PLANELL LAPUENTE
CATEGORIA. M4050
0:22:06
343
RUTH TOMAS CAMPOY
CATEGORIA. F4050
0:22:18
344
NEUS VILALTA GRAU
CATEGORIA. F4050
0:22:18
345
JOAN PALLAS GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:22:19
346
MARIA JORDA ESCODA
CATEGORIA. F4050
0:22:10
347
JOSE ANTONIO LAGE LOPEZ
CATEGORIA. M51
0:22:14
348
Mª JESUS SANTOS BLANCH
CATEGORIA. F4050
0:22:16
349
RICARD LLONCH FONTANET
CATEGORIA. M4050
0:22:16
350
BRAULI MORENO MORENO
CATEGORIA. M4050
0:22:13
351
JOSEP LLUIS PEREZ PACHECO
CATEGORIA. M4050
0:22:27
352
MARC TALLÓ SENDRA
CATEGORIA. SENM
0:22:44
353
DAVID HERNANDEZ SALGUERO
CATEGORIA. M4050
0:22:26
354
JORDI MAS
CATEGORIA. SENM
0:22:15
355
ALEX LOPEZ SAG
CATEGORIA. M1215
0:22:29
356
CARLOS DÍAZ ABELEDO
CATEGORIA. SENM
0:22:14
357
RUBÉN AREÁN TÓRTOLA
CATEGORIA. SENM
0:22:21
358
MARC CABEZAS
CATEGORIA. SENM
0:22:47
359
CARLOS DE LA CRUZ TAMAJON
CATEGORIA. M4050
0:22:21
360
VÍCTOR JURADO MARTÍ
CATEGORIA. M1618
0:22:34
361
ALBERT GONZALEZ BUSQUE
CATEGORIA. SENM
0:22:27
362
ERNEST CORBELLA SANTILLANA
CATEGORIA. M51
0:22:15
363
SERGIO GARÓFANO SÁNCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:22:32
364
RAMON IBAÑEZ CUSIDO
CATEGORIA. SENM
0:22:38
365
RAQUEL SÁNCHEZ TIENDA
CATEGORIA. SENF
0:22:28
366
JAVIER LOPEZ GOMEZ
CATEGORIA. M4050
0:22:29
367
ALBERT ALARCÓN GERMÀ
CATEGORIA. M4050
0:22:49
368
JOSE MARIA HIDALGO FERNANDEZ
CATEGORIA. M4050
0:22:43
369
JOSÉ LUIS ARIZA CASTRO
CATEGORIA. M4050
0:22:25
370
JOAN FARRÉ
CATEGORIA. M51
0:22:40
371
TAMARA PARRA PARENTE
CATEGORIA. SENF
0:22:26
372
FRANCISCO SANCHEZ LOMARES
CATEGORIA. M4050
0:22:35
373
MARISA RUIZ MARTOS
CATEGORIA. SENF
0:22:32
374
RUBEN MORENO VERDUGO
CATEGORIA. SENM
0:22:34
375
JOSE LUIS AREVALO MUÑOZ
CATEGORIA. M4050
0:22:31
376
JAUME LLOMBART ANDRÉS
CATEGORIA. M4050
0:22:34
377
BERNA LEN PEREX
CATEGORIA. M51
0:22:33
378
ENRIC ROMERO GODÓ
CATEGORIA. SENM
0:22:47
379
PEDRO CONTE PASADAS
CATEGORIA. M4050
0:22:34
380
ANTONIO GARCIA GOMEZ
CATEGORIA. SENM
0:22:27
381
MANEL CABEZAS
CATEGORIA. M4050
0:23:02
382
PAU ARGELAGUET FRANQUELO
CATEGORIA. M1618
0:22:31
383
ALEX MARCOS GUTIERREZ
CATEGORIA. SENM
0:23:26
384
AARON LUQUE RUBIO
CATEGORIA. SENM
0:22:46
385
PEDRO TIRADO CARRILLO
CATEGORIA. M4050
0:22:51
386
HÉCTOR SEQUI
CATEGORIA. SENM
0:22:44
387
SILVIA GARCIA LANUZA
CATEGORIA. SENF
0:22:35
388
ANTONIO HERRERO CORDERO
CATEGORIA. SENM
0:23:39
389
DANI PEDRÓS CARRASCOSA
CATEGORIA. SENM
0:22:39
390
JORDI PIQUE DALMAU
CATEGORIA. M51
0:22:43
391
JOSE MARÍA TORREJÓN NIETO
CATEGORIA. SENM
0:23:37
392
BRIAN MIRANDA AGUILERA
CATEGORIA. SENM
0:23:05
393
ALBERT FIGARÓ ARÍS
CATEGORIA. SENM
0:23:54
394
MARCOS LOPEZ HERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:22:46
395
ALEIX CÁTEDRA BAQUE
CATEGORIA. M1215
0:23:24
396
ANNA CORTINA COROMINAS
CATEGORIA. F4050
0:23:09
397
DAVID ZURDO CUENCA
CATEGORIA. SENM
0:23:07
398
JOAQUIM MAS CARDONA
CATEGORIA. M51
0:22:42
399
TONI BERMÚDEZ MARTOS
CATEGORIA. M4050
0:22:45
400
SÍLVIA LÓPEZ GALERA
CATEGORIA. F4050
0:22:57
401
JUAN MANUEL GARCIA CAMPMANY
CATEGORIA. SENM
0:22:51
402
JAVIER ROBLES JIMÉNEZ
CATEGORIA. M4050
0:23:10
403
ANDREA PALAZÓN MARTINEZ
CATEGORIA. F1618
0:22:55
404
JOAN PERE SANCHEZ SABATEE
CATEGORIA. M4050
0:23:49
405
SAMANTHA ARISTA RIVAS
CATEGORIA. F1618
0:22:47
406
ANTONIO GIMENEZ AGUILAR
CATEGORIA. M4050
0:23:26
407
FRANCESC MATENCIO MARTINEZ
CATEGORIA. M51
0:23:15
408
JOSE Mª GRANADOS DOMENE
CATEGORIA. SENM
0:23:01
409
ANDREU MONTURIOL XAMPRO
CATEGORIA. SENM
0:23:03
410
JOAQUIM BUIXÓ BARCHINO
CATEGORIA. M51
0:22:54
411
JORDI CASANOVA LÓPEZ
CATEGORIA. SENM
0:23:52
412
CARLES GISPERT MARTÍ-BASI
CATEGORIA. M4050
0:22:59
413
JAVIER DÍAZ VIDUEIRA
CATEGORIA. M4050
0:23:01
414
JAVI CAMARGO BLANCO
CATEGORIA. SENM
0:23:46
415
JOSE PASTOR CODINA
CATEGORIA. M4050
0:23:12
416
MIQUEL BURGUÈS DUCAL
CATEGORIA. SENM
0:23:05
417
JOSEP CANOVAS CRUZ
CATEGORIA. SENM
0:23:08
418
ALEX GONZÁLEZ GONZÁLEZ
CATEGORIA. SENM
0:23:07
419
JAVIER GUERRERO MORALES
CATEGORIA. SENM
0:23:05
420
BERTA DE LA CRUZ I CABANÉ
CATEGORIA. F1618
0:23:06
421
XESC TERÉS COSTA
CATEGORIA. M4050
0:23:02
422
MANEL MARTINEZ ARCOS
CATEGORIA. SENM
0:23:03
423
RICARD TERÉS
CATEGORIA. M51
0:23:02
424
XAVIER RODRIGUEZ ZAPATA
CATEGORIA. M1215
0:23:08
425
JOSEP COLOME SOMOZA
CATEGORIA. M51
0:23:04
426
ALBERT GÓMEZ VILARDELL
CATEGORIA. SENM
0:23:07
427
JUAN CARLOS CARRANZA MANERO
CATEGORIA. SENM
0:23:04
428
XAVIER SOLEY MANUEL
CATEGORIA. M4050
0:23:50
429
JORDI PELÁEZ GARCÍA
CATEGORIA. SENM
0:23:10
430
CARLES V. PEREZ GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:23:06
431
SONIA RAMOS GUILLEN
CATEGORIA. SENF
0:23:38
432
JONATHAN SANCHEZ SAEZ
CATEGORIA. SENM
0:23:12
433
ALBERT AMORÓS ARMENGOL
CATEGORIA. M4050
0:23:33
434
JAUME ARMENGOL TAPIOLAS
CATEGORIA. M1215
0:23:24
435
MANUEL LLAMAS PEREZ
CATEGORIA. SENM
0:23:21
436
RAMON ARREBA
CATEGORIA. M4050
0:23:15
437
JOAN IBARS GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:23:15
438
JOSE MARIA BELTRAN MEDINA
CATEGORIA. SENM
0:23:12
439
GENIS MARTIN
CATEGORIA. SENM
0:23:27
440
EVA ARIAS PICON
CATEGORIA. SENF
0:23:14
441
JOSEP TORRES GRANADOS
CATEGORIA. M1215
0:23:35
442
IAIN PARKHILL
CATEGORIA. M51
0:24:08
443
ALBERT LLORT BOSCH
CATEGORIA. SENM
0:23:27
444
VÍCTOR DE LA IGLESIA MUÑOZ
CATEGORIA. SENM
0:24:12
445
JORDI NICOLAS JARRIN
CATEGORIA. SENM
0:24:25
446
JORDI CORET MAYORAL
CATEGORIA. SENM
0:24:03
447
PEP CONEJO MUNTADA
CATEGORIA. M4050
0:23:51
448
SIRA ANGULO JOVE
CATEGORIA. SENF
0:23:32
449
CARLOS SANTOS BLANCH
CATEGORIA. M4050
0:23:31
450
MAX GOMEZ MARQUEZ
CATEGORIA. SENM
0:23:38
451
VICTOR PRADA GONZÁLEZ
CATEGORIA. M1215
0:24:24
452
JORDI CLEMENTE GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:23:34
453
ARNAU CLOT VILLEGAS
CATEGORIA. M1215
0:24:28
454
ANTONIO MILAN FENOLL
CATEGORIA. M4050
0:23:39
455
DAVID GERONIMO GOMEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:00
456
AGUSTI LOZANO LLARGUES
CATEGORIA. M51
0:23:42
457
JUAN ANTONIO DOMÍNGUEZ DEL HIERRO
CATEGORIA. SENM
0:24:38
458
JOSE LUIS PÉREZ MARTÍNEZ
CATEGORIA. M4050
0:23:38
459
JOSÉ MARÍA ARANZANA NARCISO
CATEGORIA. SENM
0:24:03
460
MARTA CRUSAFON COMERMA
CATEGORIA. F4050
0:23:32
461
EMILI TAPIAS SOLA
CATEGORIA. M4050
0:24:23
462
JORDI MAYORAL ROVIRA
CATEGORIA. M1215
0:23:53
463
DANIEL DELGADO ESPALLARGAS
CATEGORIA. SENM
0:23:57
464
DANIEL LOPEZ HERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:07
465
JONATHAN CALZADO SOTO
CATEGORIA. SENM
0:24:17
466
JUAN ANTONIO SOTO MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:17
467
DAVID SOTO MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:17
468
GUILLEM DEMPERE MIRALLES
CATEGORIA. SENM
0:23:48
469
JOSE MANUEL VALERO GONZALEZ
CATEGORIA. M4050
0:23:53
470
CARLES SUBIRATS TORTOSA
CATEGORIA. M4050
0:23:45
471
DAVID CLOPES VALERO
CATEGORIA. M4050
0:23:42
472
JULIA RUBIO VERGARA
CATEGORIA. F4050
0:23:49
473
GENÍS GALLARDO CONDE
CATEGORIA. SENM
0:23:50
474
DAVID VALLS VILLALONGA
CATEGORIA. M4050
0:23:55
475
JESSICA REYES BARBANCHO
CATEGORIA. SENF
0:23:45
476
ALVARO GARCÍA LÓPEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:10
477
ROBERT LOPEZ RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:11
478
BORJA RAMOS SERRANO
CATEGORIA. M1618
0:23:54
479
DIEGO SILVA ALBA
CATEGORIA. M51
0:23:47
480
ALBERT VICH VILA
CATEGORIA. M1215
0:24:09
481
ABEL GUTIÉRREZ DÍEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:17
482
ARNAU CRISTÓBAL MESTRES
CATEGORIA. SENM
0:23:57
483
MIGUEL LARROSA PEREZ
CATEGORIA. M51
0:24:21
484
NIL OLIVER SÁNCHEZ
CATEGORIA. M1215
0:23:59
485
JAVIER MUÑOZ SOLDADO
CATEGORIA. M1618
0:23:51
486
XAVI HERNANDEZ VILANOVA
CATEGORIA. M4050
0:24:18
487
TONI FARRE CAMPILLO
CATEGORIA. SENM
0:24:58
488
DOMINGO ESTEPA CAMACHO
CATEGORIA. M4050
0:23:51
489
DAVID GRANADOS BONILLA
CATEGORIA. M4050
0:23:53
490
NÚRIA PRAT LANZA
CATEGORIA. M1215
0:23:54
491
CARLES PRAT ARANDA
CATEGORIA. M4050
0:23:55
492
SONIA BLANCO PEÑARANDO
CATEGORIA. F1618
0:24:05
493
MOISES MORENO VERDUGO
CATEGORIA. SENM
0:23:58
494
CARME RAMIREZ CAÑADA
CATEGORIA. F4050
0:23:55
495
JOAN PERE MEDEL ZAMORA
CATEGORIA. M51
0:23:58
496
ELISABETH VILLALBA LORENZO
CATEGORIA. SENF
0:24:09
497
EDGAR NAVARRO BEJAR
CATEGORIA. SENM
0:24:24
498
SOFIA ATIENZA REIG
CATEGORIA. F1215
0:24:38
499
FRANCISCO B MENDEZ HERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:45
500
MARTA SILVA ANTUNEZ
CATEGORIA. SENF
0:24:06
501
RAKEL JIMENEZ RINCON
CATEGORIA. SENF
0:24:21
502
JUANJO DOMÍNGUEZ CONESA
CATEGORIA. SENM
0:24:07
503
PAU PETCHAMÉ HERNÁNDEZ
CATEGORIA. M1215
0:24:39
504
EMILIO MATEO ZAPATA
CATEGORIA. SENM
0:24:39
505
ARNAU BACH JARRIN
CATEGORIA. M1618
0:24:35
506
JOSEP GARCIA MARTINEZ
CATEGORIA. M51
0:24:11
507
DANIEL GÓMEZ CABALLERO
CATEGORIA. SENM
0:24:31
508
JOAN PUERTO ANTUNEZ
CATEGORIA. M4050
0:24:44
509
ALEX MARTÍNEZ I MIRÓ
CATEGORIA. SENM
0:24:52
510
ANTONIO PARIS
CATEGORIA. M4050
0:24:31
511
SANTI ATIENZA REIG
CATEGORIA. M1215
0:24:44
512
JOAQUIN ESTEBAN LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:24:22
513
ANGEL CARRILLO CANO
CATEGORIA. SENM
0:24:14
514
GERMÁN FALCÓN MARTÍNEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:24
515
OSCAR BERNABÉ TABOADA
CATEGORIA. SENM
0:25:08
516
OSCAR MARTIN ALVAREZ
CATEGORIA. SENM
0:25:08
517
CARLES ABRIL HERRADOR
CATEGORIA. SENM
0:24:23
518
ANTONIO GARCIA MARTINEZ
CATEGORIA. M4050
0:24:35
519
ALICIA BOFARULL CASTRO
CATEGORIA. F4050
0:24:25
520
JOSE MANUEL CASTILLO JEREZ
CATEGORIA. M4050
0:24:37
521
MARIÀ CAPARROS I BRAÑA
CATEGORIA. M4050
0:24:21
522
CARLES GARBAYO BECERRA
CATEGORIA. SENM
0:24:36
523
JULIAN LUNA CUBERO
CATEGORIA. SENM
0:24:23
524
FERNANDO VELASCO MORCILLO
CATEGORIA. M51
0:24:19
525
MIREIA TORRAS PARERA
CATEGORIA. F1618
0:24:58
526
JAVIER PEREZ PAUL
CATEGORIA. M4050
0:24:22
527
ALBERTO MARTÍN LEAL
CATEGORIA. M4050
0:24:42
528
MIREIA HERNANDEZ BARBA
CATEGORIA. SENF
0:24:53
529
MANEL MARTINEZ ARCA
CATEGORIA. M4050
0:24:48
530
ELISENDA MATA SOLER
CATEGORIA. SENF
0:24:22
531
ROGER OLIVER ROS
CATEGORIA. M4050
0:24:32
532
ANTONIO FERNAND CASAS MARQUEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:36
533
RAUL LEIVA SORIANO
CATEGORIA. SENM
0:25:10
534
SANCHEZ LLENA SANCHEZ LLENA
CATEGORIA. SENM
0:24:28
535
ALFRED LOLO SAMPRON
CATEGORIA. SENM
0:24:30
536
RICARDO BERJANO PINTO
CATEGORIA. SENM
0:25:22
537
DAVID ANCHUELA ORTEGA
CATEGORIA. SENM
0:25:23
538
GUILLAUME BONNIER
CATEGORIA. SENM
0:24:59
539
MERITXELL PALOMERO CATAFAU
CATEGORIA. SENF
0:24:33
540
JORGE VAZQUEZ PASCUAL
CATEGORIA. M4050
0:24:59
541
XESCO GARCIA MOYA
CATEGORIA. M4050
0:24:39
542
JUAN JOSE MUÑOZ GARCIA
CATEGORIA. M51
0:24:34
543
XAVIER GOMEZ HERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:41
544
JORDI OBRADORS PINEDA
CATEGORIA. M4050
0:24:42
545
MARC SANTIVERI
CATEGORIA. SENM
0:25:08
546
MARC SABATER MONASOR
CATEGORIA. SENM
0:25:07
547
JONATHAN SORIANO CASAS
CATEGORIA. SENM
0:25:08
548
OSCAR ESCRIBANO OLIVARES
CATEGORIA. SENM
0:24:52
549
RAMON VICENTE VICENTE
CATEGORIA. SENM
0:24:40
550
PABLO FERNÁNDEZ RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:24:56
551
ARNAU VICENTE VICENTE
CATEGORIA. SENM
0:24:40
552
YOLANDA ARIAS OMS
CATEGORIA. SENF
0:25:37
553
JUAN MANUEL CARIÑO PUGLIESE
CATEGORIA. SENM
0:24:57
554
MAURICI GALOFRÉ-VILÀ.
CATEGORIA. SENM
0:24:48
555
IVAN BAGAN BENAVIDES
CATEGORIA. M4050
0:24:48
556
GEORGINA VILA BRUGUERA
CATEGORIA. SENF
0:24:41
557
ALEIX HERNANDEZ COLL
CATEGORIA. M1618
0:25:05
558
FRANCISCO SANTIAGO ESLAVA
CATEGORIA. M4050
0:25:26
559
MAR BASCUÑANA GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:24:42
560
ANA GONZALEZ SOLER
CATEGORIA. F4050
0:24:41
561
YAZMIN SANCHIS BOLOGNA
CATEGORIA. F1618
0:24:37
562
SALVADOR SANCHIS ALABAU
CATEGORIA. M4050
0:24:37
563
PERE VIDAL CAPEL
CATEGORIA. SENM
0:25:29
564
JOSE CARRANCO MONTESINOS
CATEGORIA. M4050
0:24:58
565
ANNDREA COCA GÓMEZ
CATEGORIA. SENF
0:24:42
566
OSCAR CARRERAS VALLS
CATEGORIA. M4050
0:24:59
567
MARC BUÑESCH ROCAFORT
CATEGORIA. SENM
0:25:17
568
JOSEP VELAZQUEZ JIMENEZ
CATEGORIA. M51
0:25:33
569
ALEXANDRA FONT ESTRADA
CATEGORIA. SENF
0:24:51
570
SIN DATOS DEL DORSAL 1595
CATEGORIA. SENM
0:25:13
571
IVAN D. LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:25:11
572
MIQUEL GARCIA GOMÀ
CATEGORIA. SENM
0:25:36
573
FRANCISCO ORTIGOSA REPISO
CATEGORIA. M51
0:25:51
574
CLODAGH TWOMEY
CATEGORIA. F4050
0:24:57
575
SUSANA GONZÁLEZ RIVAS
CATEGORIA. SENF
0:24:59
576
MARIBEL CATALAN COLLADO
CATEGORIA. F4050
0:24:59
577
PERE PONTE PERIS
CATEGORIA. M51
0:24:58
578
MARGA TITOS
CATEGORIA. F4050
0:25:00
579
GREGORI SOLA
CATEGORIA. M4050
0:25:00
580
FELIPE RODRÍGUEA HERNÁNDEZ
CATEGORIA. M4050
0:25:53
581
XAVI CASAJOANA SANTANDREU
CATEGORIA. M1215
0:24:58
582
XAVI CASAJOANA SANVICENS
CATEGORIA. M4050
0:24:59
583
MIGUEL ANGEL ALCAINE RAMO
CATEGORIA. M4050
0:25:10
584
JULIO TIENDA RODRIGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:25:44
585
JUAN MEDINA ROMERO
CATEGORIA. M4050
0:25:09
586
MIGUEL MÁRQUEZ GONZÁLEZ
CATEGORIA. SENM
0:25:03
587
MARC GONZALEZ FERNANDEZ
CATEGORIA. M1215
0:25:09
588
JAVI AZABAL GAMERO
CATEGORIA. M4050
0:25:09
589
SERGI GÓMEZ CABALLERO
CATEGORIA. SENM
0:25:25
590
JUAN MANUEL MÁRQUEZ GONZÁLEZ
CATEGORIA. SENM
0:25:05
591
JOSE TORO BERMUDEZ
CATEGORIA. M4050
0:25:49
592
SALVADOR VILCHEZ SERRANO
CATEGORIA. M4050
0:26:01
593
EDUARD MIR ESPINOSA
CATEGORIA. SENM
0:25:17
594
AURELI BALAGUÉ PONZ
CATEGORIA. M51
0:25:20
595
CARLES ESTRADA PICH
CATEGORIA. SENM
0:25:02
596
MANEL ARROYAL JORNET
CATEGORIA. SENM
0:25:12
597
ALICIA MARTIN BAEZA
CATEGORIA. F1618
0:25:13
598
JOSE IGNACIO GARAY FERRER
CATEGORIA. M51
0:25:23
599
JOSÉ MIGUEL MORALES CARAYOL
CATEGORIA. SENM
0:25:51
600
IDOYA ESCARABAJAL CAMPOR
CATEGORIA. SENF
0:25:34
601
OSCAR VALDIVIA PELÁEZ
CATEGORIA. SENM
0:25:35
602
GABRIEL GUTIERREZ
CATEGORIA. SENM
0:25:36
603
ALBERT VAN HEDEL
CATEGORIA. M4050
0:25:19
604
JOSE CARLOS ROBLES SAEZ
CATEGORIA. SENM
0:26:07
605
BERNAT FRANQUESA
CATEGORIA. M4050
0:26:02
606
SALVADOR RODRIGUEZ GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:25:17
607
ROBERT PRADELLS GEREZ
CATEGORIA. SENM
0:25:09
608
ISMAEL ARJONA DELGADO
CATEGORIA. SENM
0:26:05
609
JORDI COSTA REPULLO
CATEGORIA. SENM
0:26:18
610
FRANCISCO FRAILE GIMENEZ
CATEGORIA. SENM
0:26:12
611
JAVIER MOYA RUGER
CATEGORIA. SENM
0:26:12
612
RAFA RUIZ RUIZ
CATEGORIA. M4050
0:25:23
613
ARNAU PALOMERO CATAFAU
CATEGORIA. SENM
0:25:19
614
GABRIEL DELGADO LEÓN
CATEGORIA. M4050
0:25:28
615
ANIOL FENOLL SANTAMANS
CATEGORIA. M1215
0:25:52
616
BORJA ORTEGA PALAZON
CATEGORIA. SENM
0:25:38
617
RAQUEL AGUILAR ZURITA
CATEGORIA. F4050
0:26:00
618
ANA BELÉN PEÑALVER SANCHEZ
CATEGORIA. F4050
0:26:00
619
ELIZABETH MARTIN TORO
CATEGORIA. SENF
0:25:25
620
CARLOS JIMÉNEZ PÉREZ
CATEGORIA. M4050
0:25:32
621
JORDI ALMENDROS RIVAS
CATEGORIA. SENM
0:25:26
622
MARINA GRAELL NÚÑEZ
CATEGORIA. F1618
0:26:03
623
AROA GIL SÁNCHEZ
CATEGORIA. SENF
0:25:54
624
JUAN ANTONIO MONTILLA REINOSO
CATEGORIA. M4050
0:25:54
625
SALVADOR AVELLANEDA ORTIZ
CATEGORIA. M4050
0:25:52
626
ORIOL OLIVÉ VILATERSANA
CATEGORIA. M4050
0:25:13
627
SAMANTHA MIQUEL ALVAREZ
CATEGORIA. SENM
0:25:14
628
EDUARD TORRELL FERNÁNDEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:17
629
JOSEP HERRERA
CATEGORIA. SENM
0:25:39
630
FELIPE GARCIA BARBA
CATEGORIA. M4050
0:25:30
631
RUBEN ESTEBAN PRADO
CATEGORIA. M1215
0:25:40
632
BELÉN LATORRE LAGUNA
CATEGORIA. F4050
0:25:16
633
ANNA PUIGGRÒS XIRINACHS
CATEGORIA. SENF
0:25:28
634
GABRIEL CARDONA FABRA
CATEGORIA. M4050
0:25:30
635
TONI SANZ OLIVE
CATEGORIA. SENM
0:26:02
636
OSCAR NASARRE RECASENS
CATEGORIA. M4050
0:25:38
637
DAVID CAPELLAS MAGEM
CATEGORIA. SENM
0:25:56
638
JAUME BARQUÉ
CATEGORIA. M4050
0:25:39
639
JAVIER MENA CERRATO
CATEGORIA. SENM
0:25:38
640
XAVIER AMIGO
CATEGORIA. SENM
0:26:03
641
ANTONI MELLADO EXTREMERA
CATEGORIA. SENM
0:25:46
642
ALBA QUESADA VARGAS
CATEGORIA. SENF
0:25:47
643
OSCAR POZO
CATEGORIA. SENM
0:25:47
644
EDGAR CRISTÓBAL MESTRES
CATEGORIA. SENM
0:25:41
645
ESTHER COLLDEFORNS GRACIA
CATEGORIA. SENF
0:26:33
646
EDUARDO AGREDANO GUIRADO
CATEGORIA. SENM
0:25:55
647
SANDRA ARIAS PICON
CATEGORIA. F4050
0:25:31
648
ALBERT RIOSALIDO DIAZ
CATEGORIA. SENM
0:26:39
649
PAU SANTAMANS FERNANDEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:11
650
PAULA SOCIAS VILLANUEVA
CATEGORIA. F1215
0:25:53
651
JORDI GRANER VERDAGUER
CATEGORIA. SENM
0:25:39
652
MONICA DOMINGO MENDEZ
CATEGORIA. F4050
0:26:01
653
IGNACIO MALAGON DEL RIO
CATEGORIA. SENM
0:26:01
654
MANUEL CARO MARTINEZ
CATEGORIA. M51
0:25:35
655
JOSE FERNANDEZ COLMENERO
CATEGORIA. M4050
0:25:46
656
ARNAU PINEDA PASCUAL
CATEGORIA. M1215
0:26:01
657
ELOI PINEDA SOLER
CATEGORIA. SENM
0:26:02
658
VANESSA LÓPEZ FERNÁNDEZ
CATEGORIA. SENF
0:25:53
659
ANA Mª FERRANDO ARDEVOL
CATEGORIA. F4050
0:25:46
660
MIGUEL ANGEL MARTINEZ OJEDA
CATEGORIA. SENM
0:26:30
661
JOAN COMALRENA DE SOBREGRAU FARRE
CATEGORIA. M51
0:25:58
662
SERGI VICIANA FERNÁNDEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:17
663
DAVID ARGÜELLES PRIOR
CATEGORIA. M1215
0:26:00
664
OSCAR BENAVIDES GIGANTE
CATEGORIA. SENM
0:26:15
665
JORDI SORRIBES GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:26:26
666
JOSEP SALVO PAGAN
CATEGORIA. M4050
0:26:14
667
MARC BONDIA LÓPEZ
CATEGORIA. M1618
0:26:00
668
JOAQUIM ARMENGOL TAPIOLAS
CATEGORIA. M1215
0:25:59
669
XAVIER MORATÓ ARÚS
CATEGORIA. SENM
0:26:07
670
RICARD SALVADOR IZQUIERDO
CATEGORIA. SENM
0:26:07
671
PAULA TORO RODRIGUEZ
CATEGORIA. F1215
0:25:49
672
DAVID TOUS TERRADES
CATEGORIA. M4050
0:25:59
673
VENTURA FABREGÓ CANO
CATEGORIA. M4050
0:26:00
674
JUAN MARTÍN CANO
CATEGORIA. SENM
0:25:59
675
CECILIA DÍEZ GARCÍA
CATEGORIA. SENF
0:25:59
676
INMA GRANADOS RUIZ
CATEGORIA. F4050
0:25:47
677
JASMINA DE HARO PORCEL
CATEGORIA. SENF
0:25:59
678
SALUD ORIHUELA MUÑOZ
CATEGORIA. SENF
0:25:46
679
LORENA GÓMEZ RODRÍGUEZ
CATEGORIA. F1215
0:26:34
680
ARAN LLAQUET BAYO
CATEGORIA. SENM
0:26:12
681
DAVID GARCIA GIMENEZ
CATEGORIA. SENM
0:26:43
682
RAUL GONZALO DEL MORAL
CATEGORIA. M4050
0:26:44
683
EVA BONAMICH CALVE
CATEGORIA. F51
0:26:04
684
PAU GARRIDO RODRÍGUEZ
CATEGORIA. M1618
0:26:13
685
ALBERT JORGE VILLAR
CATEGORIA. M4050
0:26:01
686
PABLO JAVIER CARIÑO PUGLIESE
CATEGORIA. SENM
0:26:13
687
JULIO VILCHEZ VILCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:19
688
LAURA GOMEZ SANCHEZ
CATEGORIA. F4050
0:26:08
689
ROSA MARIA MARTINEZ FARRE
CATEGORIA. F4050
0:25:56
690
SONIA DIAZ CANDELAS
CATEGORIA. F4050
0:26:20
691
DAVID SORIANO FAJARDO
CATEGORIA. SENM
0:26:29
692
SIN DATOS DEL DORSAL 1594
CATEGORIA. SENM
0:26:57
693
AMPARO TIENDA MARTAGÓN
CATEGORIA. F4050
0:26:48
694
ESTER DOMENECH LOPEZ
CATEGORIA. SENF
0:27:02
695
CARLOS FERNÁNDEZ GÓMEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:39
696
ALBERTO LAMAGRANDE
CATEGORIA. SENM
0:26:47
697
JOSE MARIA MARTIN PASTOR
CATEGORIA. M4050
0:26:14
698
ERNEST CARRASCO CANO
CATEGORIA. M4050
0:26:54
699
MANEL MAYORAL COCA
CATEGORIA. M4050
0:26:21
700
IVAN MORAL SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:26:37
701
JAVIER MARTIN VALVERDE
CATEGORIA. M4050
0:26:01
702
RUTH UBIA
CATEGORIA. SENF
0:26:02
703
SERGIO CARRASQUER VICEN
CATEGORIA. SENM
0:26:30
704
LAURA BOU SAUMELL
CATEGORIA. SENF
0:26:16
705
RAFEL SABATER SALVADOR
CATEGORIA. M51
0:26:24
706
LAIA SAUMELL ARIÑO
CATEGORIA. F51
0:26:17
707
RAQUEL LUQUE RUBIO
CATEGORIA. SENF
0:26:17
708
OSCAR JIMENEZ XIPELL
CATEGORIA. SENM
0:26:38
709
PAU SANZ GIMENEZ
CATEGORIA. M51
0:26:16
710
SANTI GARCIA DOMINGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:34
711
IAN GARCIA ANTUNEZ
CATEGORIA. M1215
0:26:33
712
IVAN LOPEZ JIMENEZ
CATEGORIA. SENM
0:27:00
713
DAVID BONIL MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:27:01
714
MARIA BORJA RODRÍGUEZ
CATEGORIA. SENF
0:26:22
715
JOAN AUBERT
CATEGORIA. M51
0:26:13
716
JUAN JOSÉ MALAGON DE LA COBA
CATEGORIA. M51
0:26:39
717
ALÍCIA DÍAZ GÁMEZ
CATEGORIA. F1618
0:26:19
718
ISAHAC MARTINEZ CRUZ
CATEGORIA. SENM
0:26:48
719
GABRIEL TERUEL RODRIGUEZ
CATEGORIA. M51
0:27:05
720
JORDI SALA CASAS
CATEGORIA. M4050
0:26:18
721
XAVIER BARCONS RIBES
CATEGORIA. M4050
0:26:26
722
GEMMA TOMÀS GALÍ
CATEGORIA. F4050
0:26:25
723
MARIA JOSE ORTIZ GRACIA
CATEGORIA. SENF
0:26:44
724
ERIC LOPEZ GARCIA
CATEGORIA. M1618
0:26:48
725
LUIS GARCÍA ALBÚJAR
CATEGORIA. SENM
0:26:51
726
XAVIER FRANCO MORENO
CATEGORIA. M4050
0:27:18
727
JUSTO VALDEPEÑAS PÉREZ
CATEGORIA. SENM
0:27:18
728
ANTONIO REAL MUÑOZ
CATEGORIA. SENM
0:26:29
729
SERGIO LÓPEZ AVILÉS
CATEGORIA. SENM
0:26:29
730
MAR GARCIA ANTUNEZ
CATEGORIA. F1618
0:26:49
731
JOAN FLORENCI PUJOL GALIMANY
CATEGORIA. M51
0:26:38
732
FABIÁN MIRÓN CHECA
CATEGORIA. M51
0:27:28
733
DIEGO MANUEL JURADO ISPA
CATEGORIA. M4050
0:26:40
734
JOSEP CASTELLET
CATEGORIA. SENM
0:27:30
735
EVA GÓMEZ
CATEGORIA. SENF
0:27:30
736
MERCHE PEQUERO ESPADA
CATEGORIA. SENF
0:27:28
737
PEDRO MORENO VERDUGO
CATEGORIA. SENM
0:26:57
738
FRAN FERNANDEZ DOMENECH
CATEGORIA. SENM
0:27:28
739
MARC GARCIA LLOAN
CATEGORIA. SENM
0:27:22
740
EVARISTO GARCÍA VILLANUEVA
CATEGORIA. M4050
0:26:32
741
ANGEL LORENZO MOLINA
CATEGORIA. M51
0:26:43
742
LITA GILABERT SOLÉ
CATEGORIA. F51
0:26:53
743
DANI SÁNCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:26:41
744
FRANCESC MIQUEL GOMEZ PLAZA
CATEGORIA. M4050
0:27:33
745
POL PENALVA FALGUERA
CATEGORIA. SENM
0:26:56
746
HEURA LLAQUET BAYO
CATEGORIA. SENF
0:26:56
747
ESTRELLA VERA MUÑIDO
CATEGORIA. F4050
0:26:53
748
MARC GRAELL SURIA
CATEGORIA. M4050
0:27:07
749
PEDRO MORENO MARAVE
CATEGORIA. M51
0:27:05
750
MIQUEL SIMON CARCELLER
CATEGORIA. M51
0:26:42
751
ROBERTO CANEDO MARTÍNEZ
CATEGORIA. SENM
0:27:12
752
XESCA RIBOT VILA
CATEGORIA. F4050
0:27:34
753
ANA MARTÍN SANTOS
CATEGORIA. F4050
0:26:46
754
KEVIN MARTÍNEZ CALVO
CATEGORIA. M1618
0:27:16
755
JUAN JOSÉ MOJEDA
CATEGORIA. SENM
0:27:03
756
RAQUEL DOMINGO MENDEZ
CATEGORIA. F4050
0:27:07
757
MIGUEL JIMENEZ LOPEZ
CATEGORIA. M51
0:27:06
758
NICOLÁS CASTAÑO NARANJO
CATEGORIA. SENM
0:27:30
759
DAVID CARRERAS LLOPIS
CATEGORIA. M4050
0:27:30
760
JOAN CARLES MEDRAN DEL BAS
CATEGORIA. M4050
0:27:43
761
RAMÓN LUÍS PACHECO
CATEGORIA. SENM
0:27:49
762
LAURA GARRIGÓS PERIS
CATEGORIA. F4050
0:27:10
763
PERE PUIG
CATEGORIA. SENM
0:27:55
764
TOMAS GUBIANES BLANCH
CATEGORIA. M4050
0:27:29
765
ALEIX GUBINES ALCEDO
CATEGORIA. M1215
0:27:29
766
MARTA BACARDIT ABELLAN
CATEGORIA. F4050
0:27:45
767
MANEL MOLINER ESTRADA
CATEGORIA. M4050
0:27:10
768
ALEX TORRAS ABELLÁN
CATEGORIA. M1618
0:27:45
769
FERNANDO BRAVO ZAMBRANO
CATEGORIA. M4050
0:27:33
770
ANDREU AGUAVIVA SALELLAS
CATEGORIA. M4050
0:27:51
771
IRENE BERDAJIN
CATEGORIA. SENF
0:27:16
772
DAVID GIL CEREZO
CATEGORIA. SENM
0:27:56
773
NÚRIA PACHECO CATALÁN
CATEGORIA. SENF
0:27:42
774
ALEX GOMEZ RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:28:01
775
LLUÍS ROMEU PORTA
CATEGORIA. SENM
0:27:56
776
ANNA GIL MARFÀ
CATEGORIA. F4050
0:27:18
777
ISABEL GRI
CATEGORIA. F51
0:27:11
778
JOAQUIM IU NUEVO PARRA
CATEGORIA. M1215
0:27:26
779
TONI MUÑIZ ZURITA
CATEGORIA. M4050
0:27:20
780
MANEL CANDALIJA MORILLAS
CATEGORIA. SENM
0:27:31
781
FRANCISCO LINARES CABALLERO
CATEGORIA. M51
0:28:01
782
JULIAN MERINO ALDANA
CATEGORIA. SENM
0:27:39
783
DAVID FERIA BUDIA
CATEGORIA. SENM
0:27:50
784
CRISTINA GARCIA GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:27:01
785
EMILIO COCA GARCIA
CATEGORIA. SENM
0:27:01
786
AARON MARTINEZ CRUZ
CATEGORIA. SENM
0:27:35
787
LAURA BAUTISTA MONTCUSI
CATEGORIA. SENF
0:27:35
788
SANTI GUTIÉRREZ DÍEZ
CATEGORIA. M4050
0:27:33
789
ORIOL GIL CERDAN
CATEGORIA. SENM
0:27:40
790
FRANCESC PALOMAR GONZALEZ
CATEGORIA. M4050
0:27:40
791
MARC RODRÍGUEZ CARBÓ
CATEGORIA. SENM
0:27:11
792
JOANA DÍAZ FERNANDEZ
CATEGORIA. F51
0:28:06
793
ESMERALDA HINOJOSA OJEDA
CATEGORIA. SENF
0:27:13
794
PAU SALVADOR MATEO
CATEGORIA. SENF
0:27:55
795
ALEX ACUÑA MASIP
CATEGORIA. M1215
0:27:22
796
DAVID ACUÑA TORRAS
CATEGORIA. M4050
0:27:23
797
ANTONIO RUIZ ROMAN
CATEGORIA. SENM
0:27:58
798
MARIA DEL MAR CRUZ GAROFANO
CATEGORIA. F51
0:27:44
799
LAIA GILABERT ALVAREZ
CATEGORIA. SENF
0:27:38
800
MARIA GARRIDO ONDOÑO
CATEGORIA. F1215
0:27:24
801
ALEX CARDONA DIAZ
CATEGORIA. M1618
0:27:22
802
JOAN GARRIDO BLANQUE
CATEGORIA. M51
0:27:25
803
JOANA PASTOR MONCADA
CATEGORIA. F51
0:27:24
804
LAURA RIBERA TORRES
CATEGORIA. SENF
0:27:28
805
M. CARMEN ORTIZ PEDRAZA
CATEGORIA. F4050
0:27:28
806
JAIME LOPEZ
CATEGORIA. SENM
0:27:42
807
ANNA MARTI SERRA
CATEGORIA. F51
0:27:30
808
ANNA RIZO GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:27:41
809
MONTSERRAT CAPELLAS ESPUNY
CATEGORIA. SENF
0:27:30
810
ALBERT ESTÉVEZ RUBIO
CATEGORIA. SENM
0:28:16
811
ALBERTO GOMEZ NIEVES
CATEGORIA. SENM
0:27:33
812
MIGUEL CASTILLA RODRIGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:28:03
813
CARLOS PINO MORENO
CATEGORIA. SENM
0:27:30
814
ANA MARIA RICO CORRAL
CATEGORIA. F4050
0:27:39
815
ALEX SANCHEZ SEBASTIAN
CATEGORIA. M51
0:28:12
816
CRISTINA ROVIRA RITORT
CATEGORIA. SENF
0:27:38
817
LAURA TORRES GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:27:39
818
FRANCISCO JOSE LARA RIVERO
CATEGORIA. SENM
0:28:24
819
OSCAR FISCHI
CATEGORIA. SENM
0:27:58
820
RUBEN CASTILLO SANESTEBAN
CATEGORIA. M4050
0:27:54
821
ISMA RODRÍGUEZ ALCARAZ
CATEGORIA. M4050
0:27:38
822
VICENTE SABATER SALVADOR
CATEGORIA. M4050
0:27:59
823
DAVID GOMEZ MUÑOZ
CATEGORIA. M4050
0:27:38
824
SERGIO MORENO CUENCA
CATEGORIA. SENM
0:28:00
825
GUILHEM ALMIRALL
CATEGORIA. SENM
0:28:20
826
ISAAC ROMAN GARCIA
CATEGORIA. SENM
0:27:33
827
ENRIC VILÀ UBALS
CATEGORIA. SENM
0:28:16
828
CONCHI REDONDO OLIVER
CATEGORIA. F4050
0:28:03
829
ISABEL FONT SERRATS
CATEGORIA. F4050
0:27:40
830
MANUELA VERA JUSTICIA
CATEGORIA. F51
0:28:22
831
CÉSAR ROSAS
CATEGORIA. SENM
0:28:09
832
TERESA MUÑOZ OLID
CATEGORIA. F4050
0:27:56
833
ANNA VAZQUEZ NAVARRO
CATEGORIA. SENF
0:28:00
834
MARTA BALADA GENÉ
CATEGORIA. SENF
0:28:00
835
DANIEL GARCIA TENORIO
CATEGORIA. SENM
0:28:24
836
LAURA GARRUCHO SUMARIVA
CATEGORIA. SENF
0:27:47
837
LAURA PUERTO
CATEGORIA. SENF
0:27:56
838
FRANCESC LÓPEZ LLANAS
CATEGORIA. M51
0:28:18
839
SÍLVIA TORÀ MOMPÓ
CATEGORIA. SENF
0:27:59
840
ESTELA RODRÍGUEZ GARCÍA
CATEGORIA. SENF
0:28:00
841
FERNANDO LOPEZ CASADO
CATEGORIA. SENM
0:27:52
842
ANNA ALTAYÓ
CATEGORIA. SENF
0:27:57
843
DANIEL ARENILLAS FIDALGO
CATEGORIA. SENM
0:28:26
844
BÀRBARA SOLER FUENTES
CATEGORIA. F4050
0:27:59
845
AXEL LOPEZ SANCHEZ
CATEGORIA. M1215
0:28:02
846
ANDREU CASTET LÓPEZ
CATEGORIA. M51
0:28:03
847
MIREIA SERRAT I PINEDA
CATEGORIA. F1215
0:28:15
848
SERGIO ARRIAGA LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:28:29
849
NICOLAS RODRIGUEZ VARGAS
CATEGORIA. M51
0:27:55
850
LAURA ROSSINYOL I PINYA
CATEGORIA. SENF
0:27:57
851
ROSA Mª BORRERO BOLAÑO
CATEGORIA. F4050
0:27:45
852
CIPRI BERTOMEU
CATEGORIA. SENF
0:28:02
853
GRISELDA ESCARIHUELA HEREDIA
CATEGORIA. F4050
0:28:20
854
XAVIER ODRIGUEZ PEÑA
CATEGORIA. M4050
0:28:20
855
LAURA TAUSTE LOPEZ
CATEGORIA. F1215
0:28:30
856
JAUME FORNIOL BONET
CATEGORIA. M51
0:27:53
857
JUAN MANUEL UROZ INFANTE
CATEGORIA. M4050
0:28:24
858
JUAN RAMIREZ GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:28:55
859
OSCAR LÓPEZ GÓMEZ
CATEGORIA. SENM
0:28:10
860
JOSEP M. ULLOA LOSMOZOS
CATEGORIA. M51
0:28:42
861
MIGUEL CORRAL GARCIA
CATEGORIA. M1618
0:28:34
862
GUILLEM DELGADO GONZALO
CATEGORIA. SENM
0:28:05
863
MARCEL HOFSTETTER GASCON
CATEGORIA. M4050
0:28:15
864
ANNA BARBERAN RUE
CATEGORIA. F4050
0:28:49
865
ANNA OLIVA PRIM
CATEGORIA. SENF
0:28:21
866
MARINA ROMÁN PANIELLO
CATEGORIA. F1215
0:28:42
867
MÓNICA ARRIAGA MUÑOZ
CATEGORIA. F4050
0:28:42
868
RUBEN BONIL MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:28:52
869
EMILIO NOTARIO FERNÁNDEZ
CATEGORIA. M4050
0:28:22
870
JORDI SERÓ PUIG
CATEGORIA. M51
0:28:43
871
FRANCISCO GOMEZ RODRIGO
CATEGORIA. M4050
0:28:36
872
DAVID LOPEZ RUIZ
CATEGORIA. SENM
0:28:21
873
ENRIQUE PARÍS VIDAL
CATEGORIA. M51
0:28:46
874
MARC CASAGRAN DE LA CRUZ
CATEGORIA. SENM
0:28:23
875
IRIS TORRES COMPTA
CATEGORIA. SENF
0:28:23
876
ALBA SERRAT I PINEDA
CATEGORIA. F1215
0:28:35
877
PERE SERRAT I MONTRAVETA
CATEGORIA. M4050
0:28:35
878
M.ISABEL PALLI FERNANDEZ
CATEGORIA. F51
0:28:55
879
AROA GRANDE DORADO
CATEGORIA. SENF
0:29:06
880
OSCAR MUÑOZ MELGAREJO
CATEGORIA. M1618
0:29:15
881
SANDRA COLOM SANCHEZ
CATEGORIA. SENF
0:28:25
882
ALBERT VALLS DURAN
CATEGORIA. M51
0:29:03
883
ANNA MESTRES ACIN
CATEGORIA. SENF
0:29:07
884
EMILIA ALJAMA LÓPEZ
CATEGORIA. SENF
0:28:02
885
ANGELS ROS ARTEA
CATEGORIA. F4050
0:28:16
886
SILVIA FINQUE PORTA
CATEGORIA. SENF
0:28:46
887
PASCUAL LOPEZ RUIZ
CATEGORIA. M51
0:28:50
888
JORGE CAMACHO LOZANO
CATEGORIA. M4050
0:28:50
889
JUAN TOLEDANO SAG
CATEGORIA. M4050
0:28:51
890
JUAN LOPEZ GIL
CATEGORIA. M51
0:28:51
891
NOELIA GUEROLA MIMBRERO
CATEGORIA. SENF
0:29:06
892
JORDI FARELL RODRIGUEZ
CATEGORIA. M51
0:29:14
893
JOSE RAMON RUIZ INFANTE
CATEGORIA. M51
0:28:51
894
MONTSERRAT TEIXIDOR TATJÉ
CATEGORIA. F4050
0:28:31
895
RICHARD TURNER
CATEGORIA. M51
0:28:28
896
TONI BANDERA ARAÚJO
CATEGORIA. M4050
0:28:53
897
JONATHAN RAMÍREZ PLANTADO
CATEGORIA. SENM
0:29:21
898
FATIMA CAMBA
CATEGORIA. SENF
0:29:00
899
MIGUEL CORRAL MARTINEZ
CATEGORIA. M4050
0:28:57
900
RAUL LOPEZ LOPEZ
CATEGORIA. SENM
0:29:14
901
JORDI TEIXIDO GIRBAU
CATEGORIA. SENM
0:29:19
902
GERARD ATIENZA REIG
CATEGORIA. M1215
0:28:56
903
EDUARD LÓPEZ GABARRÓ
CATEGORIA. SENM
0:29:15
904
VIRGINIA DE PABLO GÓMEZ
CATEGORIA. SENF
0:28:45
905
YOLANDA AVILA GAMEZ
CATEGORIA. SENF
0:29:00
906
MARC GARCÍA HERNÁNDEZ
CATEGORIA. M1618
0:28:21
907
JOAN BAYLINA VIVES
CATEGORIA. SENM
0:28:48
908
IGNASI CUSIDÓ CODINA
CATEGORIA. SENM
0:28:48
909
MARTA MARQUÈS PALAU
CATEGORIA. SENF
0:28:48
910
JOSE VICENTE DE HARO RUIZ
CATEGORIA. M51
0:28:46
911
BLANCA PÉREZ SEMPERE
CATEGORIA. SENF
0:29:09
912
PAQUI RAMÍREZ PACHECO
CATEGORIA. F4050
0:29:00
913
ANNA LAUDO TORRAS
CATEGORIA. F4050
0:28:31
914
GERARD RUIZ FRANQUET
CATEGORIA. SENM
0:28:56
915
RUBEN CARRILLO RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENM
0:29:13
916
CHRISTIAN TORREJON TORREJON
CATEGORIA. SENM
0:29:13
917
XAVIER CLOT VILLEGAS
CATEGORIA. M1618
0:29:21
918
ROCIO AVILA NUÑEZ
CATEGORIA. F4050
0:28:37
919
JOSÉ LUIS MARTÍNEZ BORREGO
CATEGORIA. M4050
0:28:36
920
DAVID ATIENZA FRÍAS
CATEGORIA. M4050
0:29:04
921
JOSE SAG ORTIZ
CATEGORIA. SENM
0:29:27
922
ANGELA PASCUAL POVEDA
CATEGORIA. SENF
0:29:01
923
VERONICA MARTIN SEGURA
CATEGORIA. SENF
0:29:20
924
CAROLINA NICOLÁS LORENTE
CATEGORIA. F4050
0:28:41
925
LOURDES CONSTANS VALLEJO
CATEGORIA. SENF
0:29:19
926
TONI ROBLES CASTAÑO
CATEGORIA. SENM
0:28:34
927
SETEFILLA CANO BERMEJO
CATEGORIA. F4050
0:28:33
928
FRANCISCO DORADO ÁLVAREZ
CATEGORIA. M51
0:29:18
929
SONIA GALAN RUS
CATEGORIA. SENF
0:29:21
930
MARC COMPANY SALVAT
CATEGORIA. SENM
0:29:16
931
LAURA ARGEMI FERNANDEZ
CATEGORIA. SENF
0:29:31
932
LAURA SARRI TORT
CATEGORIA. F1618
0:29:06
933
HENAR RODRÍGUEZ LOSADA
CATEGORIA. F1618
0:29:01
934
ARIADNA BUENO GISBERT
CATEGORIA. F1618
0:29:02
935
LORETO GONZÁLEZ ROMÁN
CATEGORIA. F4050
0:29:32
936
MARI CARMEN SALVADOR
CATEGORIA. SENF
0:29:31
937
DAVID PLADELLORENS VILA
CATEGORIA. SENM
0:29:14
938
ISMAEL JIMENEZ VERAGUAS
CATEGORIA. SENM
0:29:32
939
JUANMA MORENO ALOY
CATEGORIA. SENM
0:29:30
940
NÚRIA SARDÀ ISHANDA
CATEGORIA. F51
0:29:01
941
JOSE PEREZ ALZURIA
CATEGORIA. M51
0:29:37
942
MARAGDA GUALLAR JUEZ
CATEGORIA. SENF
0:28:59
943
SERGI SALAZAR DOÑA
CATEGORIA. M1215
0:29:04
944
MERCE VILA MOLET
CATEGORIA. F4050
0:29:30
945
ILDEFONSO RAMÍREZ GARCÍA
CATEGORIA. SENM
0:29:49
946
MAURICI PARELLADA PANIELLO
CATEGORIA. SENM
0:29:46
947
VICTOR SORIA ZORRAQUIN
CATEGORIA. SENM
0:29:33
948
SANDRA VEGAS CANO
CATEGORIA. SENF
0:28:43
949
MIGUEL GARCIA FERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:28:43
950
JORDI CASTILLO RUEDA
CATEGORIA. SENM
0:29:34
951
TAMARA PLAZA ROMANO
CATEGORIA. SENF
0:29:18
952
RUBÉN AYETE MONTORO
CATEGORIA. SENM
0:29:18
953
FRAN PRIETO SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:29:34
954
ISAAC MARCOS GUTIERREZ
CATEGORIA. SENM
0:29:37
955
ACISCLO SERRANO GARRIDO
CATEGORIA. M51
0:29:14
956
JOAN FRANCESC MARTÍN MAURI
CATEGORIA. SENM
0:29:42
957
ANNA TORRES GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:29:04
958
CLÀUDIA CARAVACA TORRES
CATEGORIA. F1618
0:29:24
959
JAVIER GALLARDO GARROTE
CATEGORIA. SENM
0:29:26
960
MIGUEL SILVESTRE CASTELLANOS
CATEGORIA. SENM
0:29:53
961
GUILLERMO LOPEZ LOZANO
CATEGORIA. M4050
0:29:33
962
LIDIA LOPEZ LOZANO
CATEGORIA. F4050
0:29:34
963
DESNA NARETTO
CATEGORIA. F4050
0:30:00
964
ESTER GÓMEZ MUÑOZ
CATEGORIA. SENF
0:29:06
965
MERITXELL PRADOS RÀFOLS
CATEGORIA. SENF
0:29:07
966
CARLES VILANOVA HERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:29:01
967
XESCO ARGEMÍ RIBERA
CATEGORIA. M4050
0:29:42
968
CRISTINA TALAVERA IGLESIAS
CATEGORIA. F4050
0:29:23
969
MIRIAM ARRABALI DIAZ
CATEGORIA. SENF
0:29:06
970
CONSOL CASTELLANOS MOLINA
CATEGORIA. F51
0:29:22
971
BENET MEDINA JAM
CATEGORIA. M4050
0:30:00
972
MARTA GRIFELL
CATEGORIA. F4050
0:29:17
973
SUSANA SERRANO RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENF
0:29:22
974
SILVIA ESCARRÉ
CATEGORIA. F1618
0:29:17
975
VIRGINIA SANJUAN MUÑOZ
CATEGORIA. SENF
0:29:50
976
MARTIN LOPEZ GOMEZ
CATEGORIA. M51
0:29:02
977
SILVIA BARRIENDOS CASTELLS
CATEGORIA. SENF
0:29:34
978
ELOY MUÑOZ NIETO
CATEGORIA. M1215
0:29:56
979
MARCOS MUÑOZ NIETO
CATEGORIA. M1215
0:29:56
980
JOSEP LUJAN MONTERO
CATEGORIA. M4050
0:29:25
981
YOLANDA GAVALDA RODRIGUEZ
CATEGORIA. SENF
0:29:20
982
ELISABET BALLESTER CASTELLO
CATEGORIA. SENF
0:29:12
983
ANNA LUJAN ROCA
CATEGORIA. F1618
0:29:25
984
JUAN MANUEL PRIETO SANCHEZ
CATEGORIA. SENM
0:29:10
985
ANA GONZALO MORENO
CATEGORIA. F1215
0:29:36
986
MARTA ELSEL GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:29:11
987
SANTIAGO MARCET PIERRE
CATEGORIA. M4050
0:29:38
988
RAMÓN ESPEJO ZAHÍÑO
CATEGORIA. M4050
0:29:15
989
JORDI VENTURA JAMILÀ
CATEGORIA. SENM
0:29:29
990
JUAN VALLVÉ DOMINGO
CATEGORIA. SENM
0:29:29
991
JUAN CARLOS GONZALO MATEO
CATEGORIA. M4050
0:29:39
992
LAIA RUBIO MIMÓ
CATEGORIA. SENF
0:29:29
993
J.ANTONIO RODRIGUEZ TORRES
CATEGORIA. SENM
0:29:47
994
RAÚL SERRANO ISABEL
CATEGORIA. SENM
0:29:59
995
SELENE CONTE
CATEGORIA. F1618
0:29:17
996
ESTHER ROMAGUERA BOSCH
CATEGORIA. F4050
0:29:36
997
JORDI PUIG TORREGROSA
CATEGORIA. M4050
0:29:36
998
LAURA GARRIDO CARRASCO
CATEGORIA. SENF
0:29:43
999
ISMAEL JEREZ MORENO
CATEGORIA. M4050
0:30:18
1000
Mª FERNANDA TORRES CAYUELAS
CATEGORIA. F4050
0:29:43
1001
ALEX RODRIGUEZ CORONADO
CATEGORIA. SENM
0:29:33
1002
LAIA VERGES CANET
CATEGORIA. SENF
0:29:55
1003
CYNTHIA MARTÍNEZ REDONDO
CATEGORIA. F1618
0:29:53
1004
MANEL BENAVIDES PALOS
CATEGORIA. SENM
0:29:55
1005
RAQUEL SANCHEZ OBRERO
CATEGORIA. SENF
0:29:55
1006
ALFRED DOMENECH FABREGAT
CATEGORIA. M51
0:29:20
1007
ISAAC SANCHEZ LAVILLA
CATEGORIA. SENM
0:30:27
1008
PILAR VIDAL FLAQUÉ
CATEGORIA. SENF
0:30:36
1009
VICENÇ CLARENA RIERA
CATEGORIA. SENM
0:30:36
1010
CARME GOMIS JIMÉNEZ
CATEGORIA. F4050
0:29:38
1011
NATALIA NICOLÁS JARRIL
CATEGORIA. SENF
0:30:09
1012
ALÍCIA GARCIA ACOSTA
CATEGORIA. SENF
0:30:22
1013
JORDI CLEMENTE SANCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:30:22
1014
ROGER ESCUDERO MONTRAVETA
CATEGORIA. M1215
0:30:29
1015
RAFAEL CORREDOR
CATEGORIA. M4050
0:30:25
1016
SANTOS TARAZAGA RAYO
CATEGORIA. M4050
0:30:10
1017
JOSE DELGADO GONZALO
CATEGORIA. M51
0:29:53
1018
LAURA MARTINEZ CAMPOS
CATEGORIA. SENF
0:30:52
1019
MAITE FONT TROMPETA
CATEGORIA. F51
0:29:46
1020
VIDAL GARCIA GENSANA
CATEGORIA. M4050
0:30:58
1021
EVA ESTRUCH CIRUJANO
CATEGORIA. SENF
0:30:20
1022
LAURA CAMBRONERO BRAGULAT
CATEGORIA. F4050
0:30:34
1023
NEUS MASIP PALOMO
CATEGORIA. SENF
0:30:41
1024
FERNANDO CUADRADO BERNARDO
CATEGORIA. SENM
0:30:41
1025
EDUARDO DE LOS SANTOS
CATEGORIA. M4050
0:30:37
1026
LUCAS SANCHIS BOLOGNA
CATEGORIA. SENM
0:30:06
1027
JUANJO HERVÁS POYATOS
CATEGORIA. SENM
0:30:54
1028
ALONSO ALFONSO GRANERO
CATEGORIA. M51
0:30:55
1029
JORGE BENITO MANEU
CATEGORIA. M4050
0:30:55
1030
RAFI REYES GARCÍA
CATEGORIA. F4050
0:29:59
1031
MARTA RODRÍGUEZ VEIGAS
CATEGORIA. SENF
0:30:17
1032
MIREIA BALAGUÉ JORDÀ
CATEGORIA. SENF
0:30:20
1033
ROSA BALLESTEROS HERNANDO
CATEGORIA. F1618
0:30:35
1034
ANDREA BALAGUÉ JORDÀ
CATEGORIA. F1215
0:30:20
1035
NATÀLIA BERTRAN ROMANS
CATEGORIA. F4050
0:30:36
1036
ANNA UROZ PRAT
CATEGORIA. SENF
0:30:34
1037
JOSE MOLINA CASTILLEJO
CATEGORIA. M4050
0:30:55
1038
MARTA FERRANDIZ VALLS
CATEGORIA. F4050
0:30:37
1039
ALÍCIA RODRÍGUEZ
CATEGORIA. SENF
0:30:21
1040
CONSUELO RUIZ GARRIDO
CATEGORIA. F51
0:30:14
1041
MONTSERRAT BARBA COLL
CATEGORIA. F51
0:30:44
1042
JOANNA SANTOS LOPEZ
CATEGORIA. SENF
0:30:30
1043
MERI MOLINER SOTO
CATEGORIA. SENF
0:30:38
1044
RAUL MATEO CACHO
CATEGORIA. M51
0:31:01
1045
MARIA DEL MAR BALIELLAS ROMERO
CATEGORIA. F51
0:31:01
1046
MARC MOLINER SOTO
CATEGORIA. SENM
0:30:38
1047
ROMAN MOTA SOTO
CATEGORIA. M1215
0:30:27
1048
RAÚL MILENA ARRABAL
CATEGORIA. SENM
0:31:01
1049
MÓNICA MOYA MUÑOZ
CATEGORIA. F4050
0:31:01
1050
DORI SOTO RODRIGUEZ
CATEGORIA. F4050
0:30:28
1051
OLGA CASARES GONZÁLEZ
CATEGORIA. SENF
0:31:15
1052
RAFAEL DOMENECH VIÑAS
CATEGORIA. M4050
0:31:03
1053
ALBERT RUIZ FERNANDEZ
CATEGORIA. M51
0:30:46
1054
MARTA REYES ROMERO
CATEGORIA. SENF
0:31:04
1055
ADRIAN REYES MARTINEZ
CATEGORIA. SENM
0:31:04
1056
CRISTINA VILARDEBO VILALTA
CATEGORIA. SENF
0:31:03
1057
ADRIAN MOTA SOTO
CATEGORIA. M1215
0:30:30
1058
CRISTOBAL PINA ROPERO
CATEGORIA. M4050
0:31:03
1059
JOAQUIN REYES MARTINEZ
CATEGORIA. M4050
0:31:04
1060
ROMAN MOTA LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:30:30
1061
ELENA GARCÍA JIMÉNEZ
CATEGORIA. SENF
0:31:15
1062
MANUEL GARCÍA ULLOA
CATEGORIA. M4050
0:31:14
1063
ALBERTO GARCIA BALAGUER
CATEGORIA. SENM
0:30:47
1064
AARON LOZANO AMORES
CATEGORIA. M1215
0:31:13
1065
SIRA RUIZ FRANQUET
CATEGORIA. SENF
0:30:52
1066
SUSANA MORENO CUENCA
CATEGORIA. SENF
0:30:50
1067
SANTI SERRES SANCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:30:44
1068
FRANCESC XAVIER PASTOR VIEL
CATEGORIA. SENM
0:31:22
1069
JORDI SARLE RUBI
CATEGORIA. M4050
0:31:31
1070
MANUELA GONZALEZ NAVARRO
CATEGORIA. SENF
0:31:31
1071
SUSANA BUENO RUIZ
CATEGORIA. SENF
0:31:02
1072
JONATHAN HERNANDEZ NOVO
CATEGORIA. SENM
0:31:03
1073
NOEL CALDERON I BERTOLIN
CATEGORIA. M4050
0:31:13
1074
RAUL MORENO CAMPOS
CATEGORIA. SENM
0:30:43
1075
NURIA CHECA MORENO
CATEGORIA. SENF
0:31:13
1076
OSCAR MIÑANO MUÑOZ
CATEGORIA. SENM
0:31:14
1077
SILVIA PADILLA I BERNAT
CATEGORIA. SENF
0:31:13
1078
DAVID BERNÁLDEZ RACAMONDE
CATEGORIA. M1215
0:31:19
1079
ANTONIO LUNA ESCRIBANO
CATEGORIA. M51
0:31:19
1080
CRISTINA BURGOS MARINA
CATEGORIA. SENF
0:31:11
1081
DANIEL MAÑAS VERA
CATEGORIA. SENM
0:31:10
1082
EVA CARRASCOSA MEDINA
CATEGORIA. F4050
0:30:41
1083
ANA DELGADO GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:31:02
1084
CONCHITA FERNANDEZ ZURITA
CATEGORIA. F4050
0:31:24
1085
NURIA VILARDEBO LUCAS
CATEGORIA. SENF
0:31:02
1086
MARGARITA MARTÍ VILANOVA
CATEGORIA. F4050
0:30:43
1087
EMMA RUIZ FERNANDEZ
CATEGORIA. F4050
0:31:11
1088
JORDI SOLEY BABIA
CATEGORIA. SENM
0:31:12
1089
VANESSA SÁNCHEZ RIGAT
CATEGORIA. SENF
0:31:12
1090
MONICA CASTELLA SOLEY
CATEGORIA. F4050
0:31:13
1091
MERCÈ ÒDENA
CATEGORIA. SENF
0:31:13
1092
CATI FRANCO LOPEZ
CATEGORIA. F4050
0:31:05
1093
JOSEP MANEL SILLERO PADILLA
CATEGORIA. M4050
0:31:05
1094
OSCAR BORREGON SALA
CATEGORIA. M4050
0:31:26
1095
CARLES CARRION QUESADA
CATEGORIA. SENM
0:30:52
1096
MARTA OLIVERAS
CATEGORIA. F4050
0:31:32
1097
DOMINGO CAMPILLO FRANCO
CATEGORIA. M51
0:31:42
1098
ALFONSO BENITEZ OLMO
CATEGORIA. M4050
0:31:28
1099
ANGEL SANCHEZ ALEGRIA
CATEGORIA. M4050
0:31:28
1100
LUCAS RODRIGUEZ QUINTANA
CATEGORIA. M51
0:31:43
1101
XAVIER GIRONELL CHESA
CATEGORIA. M51
0:30:58
1102
ARACELI BELMONTE
CATEGORIA. SENF
0:31:26
1103
ANTONIO TOMÁS BRINGUERET
CATEGORIA. M51
0:31:41
1104
VANESSA MORON POZO
CATEGORIA. SENF
0:31:48
1105
MAMEN ESPINOSA
CATEGORIA. F4050
0:31:43
1106
SORAYA DE LA ROSA LUNA
CATEGORIA. SENF
0:31:33
1107
ESTEBAN VADILLO
CATEGORIA. M51
0:31:43
1108
IRIS MIRÓN MAÑAS
CATEGORIA. SENF
0:31:37
1109
CRISTINA ARENAS GIL
CATEGORIA. F4050
0:31:34
1110
ANGEL VIÑETA NEVADO
CATEGORIA. M51
0:30:53
1111
FRANCISCO JAVIE DÍAZ-GONZÁLEZ MATÉS
CATEGORIA. M4050
0:32:02
1112
RAFA FAUS GARCÍA
CATEGORIA. SENM
0:32:07
1113
SÍLVIA PARÉ OBÓN
CATEGORIA. SENF
0:32:07
1114
CHUS GARCIA MUÑOZ
CATEGORIA. M4050
0:31:47
1115
LAURA BERMEJO HOMEDES
CATEGORIA. F4050
0:31:48
1116
DIEGO ANTONIO DE LA VERA SANCHEZ BUENO
CATEGORIA. M4050
0:31:31
1117
DANIEL GARCIA MIGUEL
CATEGORIA. M1215
0:31:48
1118
JORDI NICOLAS MARTINEZ
CATEGORIA. M4050
0:31:36
1119
PABLO GARCIA SANCHEZ
CATEGORIA. M4050
0:31:48
1120
CRISTINA FERNÁNDEZ SALESA
CATEGORIA. SENF
0:32:02
1121
ANNA OLTRA
CATEGORIA. SENF
0:31:49
1122
ANNA GARCIA NICOLAS
CATEGORIA. SENF
0:31:37
1123
MARIA JESUS MIGUEL ESTEBANEZ
CATEGORIA. F4050
0:31:48
1124
REBECA JIMÉNEZ VIÑUELA
CATEGORIA. SENF
0:31:51
1125
MÓNICA PRIETO TRIVIÑO
CATEGORIA. SENF
0:31:52
1126
RICARD BRAQUER GALÁN
CATEGORIA. SENM
0:32:01
1127
LAIA CAPELL FRUTOS
CATEGORIA. SENF
0:32:02
1128
JORDI SÁNCHEZ GALLARDO
CATEGORIA. SENM
0:31:24
1129
ANA PEDROSA SANCHEZ
CATEGORIA. SENF
0:31:39
1130
ISMAEL CASTET LOPEZ
CATEGORIA. M4050
0:31:39
1131
MIREIA ESTEBAN SÁNCHEZ
CATEGORIA. SENF
0:31:36
1132
LAURA CANO LIMÓN
CATEGORIA. SENF
0:31:45
1133
DAVID BARJIE RUIZ
CATEGORIA. SENM
0:31:36
1134
EMMA ESCUDERO MONTRAVETA
CATEGORIA. F1215
0:32:31
1135
CAMINO LLONCH DE PRADO
CATEGORIA. F1618
0:31:59
1136
ANNA HIDALGO MARQUEZ
CATEGORIA. F1618
0:31:59
1137
NACHO ISARRIA MONTAÑES
CATEGORIA. SENM
0:31:48
1138
SERGI ABELLA NAVARRO
CATEGORIA. M1618
0:32:36
1139
JORDI ABAD DUEÑAS
CATEGORIA. M4050
0:32:27
1140
ESTHER SAUMELL GUSI
CATEGORIA. F51
0:32:09
1141
ANA AZOR TORREGROSA
CATEGORIA. SENF
0:32:27
1142
FRANCESC VALLS BONELLS
CATEGORIA. M4050
0:32:08
1143
ANNA NAVARRO LUCENA
CATEGORIA. F1618
0:32:39
1144
MIREIA VAZQUEZ LENCINA
CATEGORIA. F1618
0:32:02
1145
DAVID HERNAIZ TROBOS
CATEGORIA. SENM
0:32:42
1146
JOAN TOMAS ALCARAZ I GOMEZ
CATEGORIA. M4050
0:32:08
1147
CARLOS FERRER GARCIA
CATEGORIA. M4050
0:32:42
1148
LYDIA HERNANDEZ ORTIZ
CATEGORIA. F4050
0:32:09
1149
TOMAS COPETE VIDAL
CATEGORIA. M4050
0:31:32
1150
JAVIER SANDOVAL DOMINGUEZ
CATEGORIA. M4050
0:32:07
1151
YOLANDA ROBLES CASTILLA
CATEGORIA. F4050
0:32:46
1152
ALEX PLANAS PAZ
CATEGORIA. SENM
0:32:45
1153
BARBARA PINA NAVARRO
CATEGORIA. SENF
0:32:47
1154
LAIA FERRAN ESTANY
CATEGORIA. SENF
0:32:44
1155
NATALIA PINA NAVARRO
CATEGORIA. SENF
0:32:46
1156
GLORIA BLANCO SORROSAL
CATEGORIA. SENF
0:31:59
1157
OSCAR DIAZ ALTABA
CATEGORIA. M4050
0:32:47
1158
DOLORS RAMOS DELGADO
CATEGORIA. F4050
0:32:12
1159
JORDI MIRALLES GARCIA
CATEGORIA. SENM
0:32:47
1160
OSCAR PRADO QUEROL
CATEGORIA. SENM
0:32:35
1161
RAQUEL ALMAZÁN PRADILLO
CATEGORIA. SENF
0:32:36
1162
GLORIA SOLE PRADES
CATEGORIA. SENF
0:32:26
1163
ERIC MUÑOZ INVERNON
CATEGORIA. M1215
0:32:46
1164
JOSE FRANCISCO MUÑOZ CONDE
CATEGORIA. M4050
0:32:46
1165
JOAN DELGADO FERNANDEZ
CATEGORIA. SENM
0:32:50
1166
ANTÒNIA NAVARRO VALLS
CATEGORIA. F4050
0:32:50
1167
JORDI FONT REBULL
CATEGORIA. M4050
0:33:03
1168
ADRIÁN TOMÁS OGALLA
CATEGORIA. SENM
0:32:36
1169
JESÚS HILARIO PÉREZ
CATEGORIA. SENM
0:32:37
1170
ANTONIO BENDICHO VIDAL
CATEGORIA. M51
0:32:11
1171
JOAN CASAS PLANAS
CATEGORIA. SENM
0:32:42
1172
SHEYLA RAMIREZ DIAZ
CATEGORIA. SENF
0:32:24
1173
ANGEL MONTESINOS MONTEAGUDO
CATEGORIA. M4050
0:32:57
1174
LAURA ROIG LACASTA
CATEGORIA. SENF
0:32:44
1175
ESTHER MONTESINOS OLM
CATEGORIA. F1618
0:32:57
1176
EULALIA CAPELLAS ESPUNY
CATEGORIA. SENF
0:32:13
1177
SARA RUÍZ MARTORELL
CATEGORIA. SENF
0:32:57
1178
LAURA ALCAZAR MUÑOZ
CATEGORIA. SENF
0:32:46
1179
ROSA MARIA SOLÉ MIR
CATEGORIA. F4050
0:32:50
1180
ESTER MARTINEZ ROCAMORA
CATEGORIA. F51
0:32:37
1181
GABRIEL FORMOSO NIETO
CATEGORIA. M51
0:32:37
1182
LIDIA GONZALEZ
CATEGORIA. SENF
0:32:21
1183
JAUME ESTEVE TORRES
CATEGORIA. M1618
0:32:37
1184
JORDI FARRIOL I VALETTE
CATEGORIA. M4050
0:33:10
1185
JOSEP COTS COMAS
CATEGORIA. M4050
0:32:31
1186
EDNA COTS ALDAMA
CATEGORIA. F1215
0:32:31
1187
ANTONIO VALVERDE PARENTE
CATEGORIA. SENM
0:33:03
1188
LIDIA FORNELLS ROSES
CATEGORIA. F4050
0:33:07
1189
MONTSE TORT CUESTA
CATEGORIA. F4050
0:32:59
1190
EVA DEL CORRAL RODRÍGUEZ
CATEGORIA. SENF
0:33:05
1191
KEVIN CONTE OSUNA
CATEGORIA. SENM
0:32:34
1192
MCARMEN PADILLA FORNÉS
CATEGORIA. F4050
0:32:47
1193
ALEX MENDOZA GONZALEZ
CATEGORIA. SENM
0:32:47
1194
MAITE VALLEJO RUFIAN
CATEGORIA. F4050
0:32:55
1195
ALEX CAMPO ALTARRIBA
CATEGORIA. M4050
0:32:56
1196
DAVID HERNÁNDEZ URPÍ
CATEGORIA. SENM
0:33:20
1197
JESSICA ESCALA MARTINEZ
CATEGORIA. SENF
0:33:32
1198
MARÍA URRERO
CATEGORIA. SENF
0:33:24
1199
IVÁN FRÍAS BRAVO
CATEGORIA. SENM
0:33:24
1200
CARLES CASANOVAS DOSRIUS
CATEGORIA. M51
0:33:02
1201
CARLA SALVADÓ RUIZ
CATEGORIA. SENF
0:33:15
1202
ABRIL ROLDAN ORTIZ
CATEGORIA. F1215
0:33:04
1203
OSCAR ROLDAN BEL
CATEGORIA. SENM
0:33:04
1204
GEMMA OBÓN GUBIANAS
CATEGORIA. F1618
0:33:17
1205
SERGIO SERRANO LUPIÓN
CATEGORIA. SENM
0:33:17
1206
ROGER PASTOR I ROBLES
CATEGORIA. M1215
0:33:46
1207
ROSA Mª SOBRINO FRANCO
CATEGORIA. F4050
0:33:06
1208
JOSE PEDROSA GALLARDO
CATEGORIA. SENM
0:33:06
1209
ADRIAN HERRERA GALAN
CATEGORIA. M1215
0:33:46
1210
VÍCTOR POQUET VILLAJOS
CATEGORIA. M1215
0:33:16
1211
MARGA SORIANO PASCUAL
CATEGORIA. SENF
0:33:16
1212
TONI CAZORLA BRACERO
CATEGORIA. M4050
0:33:27
1213
JUAN ANTONIO BERNALDEZ FLORES
CATEGORIA. M51
0:33:41
1214
FRANCISCA PEREZ ANDON
CATEGORIA. F51
0:33:27
1215
ISABEL GARCIA FRANCO
CATEGORIA. F51
0:33:43
1216
MORENO MEDRAN MORENO MEDRAN
CATEGORIA. SENF
0:33:38
1217
JANET BONET VALLCANERAS
CATEGORIA. F51
0:33:39
1218
ANA GÓMEZ CALDERÓ
CATEGORIA. SENF
0:33:39
1219
ANA FUSTER AGUILERA
CATEGORIA. SENF
0:33:33
1220
CARLES ZURITA MON
CATEGORIA. M4050
0:33:33
1221
JORDI GUARDIA TOMÁS
CATEGORIA. M4050
0:33:54
1222
DANIEL URRERO ALLONA
CATEGORIA. SENM
0:33:59
1223
ROSA RODRÍGUEZ OLLER
CATEGORIA. SENF
0:33:47
1224
MIREIA DELGADO CONDE
CATEGORIA. SENF
0:32:57
1225
FRANCESC JARA COBOS
CATEGORIA. M1215
0:34:18
1226
OLGA COBOS PORCEL
CATEGORIA. SENF
0:34:18
1227
JUST GARCÍA MORENO
CATEGORIA. M4050
0:34:11
1228
DANIEL J. ROLDÁN NAVARRO
CATEGORIA. M4050
0:34:09
1229
JESSICA CANO JIMÉNEZ
CATEGORIA. SENF
0:34:09
1230
PAU NAVARRO COBOS
CATEGORIA. M1215
0:34:18
1231
ANNA SEQUERO RUIZ
CATEGORIA. SENF
0:34:13
1232
SUSANA RUIZ ROMÁN
CATEGORIA. SENF
0:34:13
1233
CRISTINA MOLINA FERNANDEZ
CATEGORIA. SENF
0:34:15
1234
JOSE ANDRES GOMIS PASTOR
CATEGORIA. SENM
0:34:16
1235
MIREIA BRAO POZO
CATEGORIA. SENF
0:34:15
1236
JUDITH HERNANDEZ COLL
CATEGORIA. SENF
0:33:46
1237
LAIA CAMPOS LAUDO
CATEGORIA. SENF
0:33:34
1238
MARTA CUSSÓ IZQUIERDO
CATEGORIA. SENF
0:34:27
1239
CONCHI DURAN MIMO
CATEGORIA. SENF
0:34:12
1240
MARC GUILLAMON GÓMEZ
CATEGORIA. SENM
0:33:48
1241
ENERITZ FERNÁNDEZ FIERRO
CATEGORIA. SENF
0:33:35
1242
MARTA MUÑOZ JIMÉNEZ
CATEGORIA. SENF
0:33:35
1243
SANTOS VARGAS
CATEGORIA. SENM
0:34:32
1244
ANNA CASAS CUBELLS
CATEGORIA. SENF
0:34:32
1245
BRUNO GUARDIOLA JUAREZ
CATEGORIA. SENM
0:33:53
1246
ARACELI MASÓ NÚÑEZ
CATEGORIA. F4050
0:34:08
1247
LLUIS MASÓ NÚÑEZ
CATEGORIA. M4050
0:34:08
1248
ALICIA CONSOLA MAROTO
CATEGORIA. F4050
0:34:29
1249
ANA TOMÁS FERRETE
CATEGORIA. F4050
0:34:52
1250
ISABEL GÜELL SAUS
CATEGORIA. F4050
0:33:57
1251
VICENTE NUEVO CANTERO
CATEGORIA. M51
0:34:25
1252
GEMMA LAABOUDI MARIN
CATEGORIA. F4050
0:34:15
1253
ANNA MORIST YAGÜE
CATEGORIA. F51
0:34:55
1254
ALFONSO BELMONTE ALARCÓN
CATEGORIA. M4050
0:34:22
1255
NAILA FERNANDEZ EGEA
CATEGORIA. F1215
0:33:57
1256
JAVIER MATAMOROS MORCILLO
CATEGORIA. SENM
0:34:52
1257
SHEYLA RODRÍGUEZ CONTRERAS
CATEGORIA. SENF
0:33:53
1258
MARTA DEVESA ALCAINE
CATEGORIA. F1618
0:34:08
1259
MONTSERRAT PARRA ALBÀ
CATEGORIA. F51
0:34:25
1260
SIN DATOS DEL DORSAL 1596
CATEGORIA. SENM
0:34:26
1261
MARINA BERNALDEZ BALADO
CATEGORIA. F51
0:34:53
1262
CLARA SELVA OLID
CATEGORIA. SENF
0:34:20
1263
VIRGINIJA LENYTE
CATEGORIA. SENF
0:35:06
1264
NÚRIA BENDICHO TARRES
CATEGORIA. SENF
0:34:17
1265
SILVIA PADILLA MARTINEZ
CATEGORIA. SENF
0:35:07
1266
CRISTINA FRANCH XAMPENY
CATEGORIA. SENF
0:34:18
1267
RAQUEL DURO ARRANQUE
CATEGORIA. SENF
0:34:19
1268
ROSA PEREZ LUNA
CATEGORIA. SENF
0:34:33
1269
YOLANDA CELMA MUÑOZ
CATEGORIA. F4050
0:34:50
1270
MONTSERRAT RIERA GIL
CATEGORIA. F4050
0:34:50
1271
ESTHER RODRIGUEZ MONDELO
CATEGORIA. SENF
0:34:12
1272
DULCE MUÑOZ RUEDA
CATEGORIA. F51
0:35:25
1273
MÉLODY SALAZAR
CATEGORIA. SENF
0:34:44
1274
PATRICIA MARTÍNEZ SEISDEDOS
CATEGORIA. F4050
0:35:09
1275
MARTIN FRESNO MARTIN
CATEGORIA. M51
0:34:37
1276
SANDRA GUZMAN GARCIA
CATEGORIA. SENF
0:35:31
1277
NÚRIA BENITEZ MONFORTE
CATEGORIA. SENF
0:35:12
1278
BERNA GRAU PUIGMARTI
CATEGORIA. F4050
0:35:26
1279
SONIA SEGADO SANCHEZ
CATEGORIA. SENF
0:35:39
1280
DAVID ESCUDERO RODELAS
CATEGORIA. M4050
0:35:23
1281
SERGI ESCUDERO LARRA
CATEGORIA. M1215
0:35:24
1282
MIRIAM XIPELL AGUSTÍ
CATEGORIA. SENF
0:35:15
1283
LIDIA ABELLAN MONCOSI
CATEGORIA. F4050
0:35:47
1284
YOLANDA ABELLAN MONCOSI
CATEGORIA. F4050
0:35:48
1285
JOSE LUÍS HERERRA GALILEA
CATEGORIA. M4050
0:36:16
1286
FEDERICO LOZANO MOLINA
CATEGORIA. M4050
0:36:17
1287
OSCAR MARTOS ROMERO
CATEGORIA. SENM
0:36:17
1288
SERGIO MARTINEZ MUÑOZ
CATEGORIA. SENM
0:36:20
1289
IOLANDA PALOMAR HERNANDEZ
CATEGORIA. SENF
0:36:43
1290
JORDI MONTSECH BLAZQUEZ
CATEGORIA. M4050
0:36:43
1291
MARIA JESUS ALMAZAN HIDALGO
CATEGORIA. SENF
0:35:55
1292
JAVIER VILLARRASO DIAZ
CATEGORIA. SENM
0:36:21
1293
JACQUELINE RIVAS CORONEL
CATEGORIA. F4050
0:35:49
1294
ALEJANDRO MUROS MONREAL
CATEGORIA. SENM
0:35:50
1295
FRAN CHICANO BALLESTAR
CATEGORIA. SENM
0:36:44
1296
GEMMA MARTINEZ LOPEZ
CATEGORIA. SENF
0:36:20
1297
ANA CABRERA LÉRIDA
CATEGORIA. F4050
0:36:14
1298
MARTA ANGLADA ROIG
CATEGORIA. SENF
0:37:03
1299
MARISA ARIAS
CATEGORIA. SENF
0:37:12
1300
JORDI FIGUEROLA
CATEGORIA. SENM
0:37:15
1301
ESTHER MOYA RUGER
CATEGORIA. SENF
0:37:22
1302
ISABEL FERNANDEZ LOPEZ
CATEGORIA. F4050
0:37:30
1303
YOLANDA FERNANDEZ LÓPEZ
CATEGORIA. F4050
0:37:30
1304
MA ANGELS COLLADO DIAZ
CATEGORIA. SENF
0:37:31
1305
MONIKA GARCIA MARTINEZ
CATEGORIA. F4050
0:37:09
1306
OSCAR PIZARRO CARDEÑOSA
CATEGORIA. M4050
0:37:10
1307
ERIKA FISCHI
CATEGORIA. SENF
0:37:26
1308
ELDA FISCHI
CATEGORIA. SENF
0:37:26
1309
MARIA PARÍS VALLS-MORENO
CATEGORIA. F1215
0:38:03
1310
IRENE NAVARRO COBOS
CATEGORIA. F1215
0:38:11
1311
ADORACIÓN ANA VALLS-MORENO GARCÍA
CATEGORIA. F51
0:38:07
1312
ANNA M ROCA FERNÁNDEZ
CATEGORIA. F4050
0:37:28
1313
ANNA BENITO ACÍN
CATEGORIA. F4050
0:37:28
1314
DOLORS MUÑOZ IBÁÑEZ
CATEGORIA. F51
0:37:29
1315
FEDE NAVARRO MALET
CATEGORIA. M4050
0:38:11
1316
MARTINA JARA COBOS
CATEGORIA. F1215
0:38:19
1317
JORDI JARA LORENTE
CATEGORIA. M4050
0:38:23
1318
TANIA LUCENA MONTENEGRO
CATEGORIA. F4050
0:38:23
1319
JOSEP ADMETLLA MASERAS
CATEGORIA. M51
0:37:40
1320
JUAN GIMÉNEZ BALSALOBRE
CATEGORIA. M4050
0:38:20
1321
OLGA MELENDEZ LUNA
CATEGORIA. F4050
0:38:20
1322
POL GIMENEZ MELENDEZ
CATEGORIA. M1215
0:38:21
1323
PAULA GIMENEZ MELENDEZ
CATEGORIA. F1618
0:38:21
1324
CRISTINA SANTMARTÍ I TORRUELLA
CATEGORIA. SENF
0:38:27
1325
JORDI ROCA TEIXIDO
CATEGORIA. M4050
0:39:06
1326
OSCAR GIL GOMEZ
CATEGORIA. SENM
0:39:10
1327
YOLANDA TERUEL ROMERO
CATEGORIA. SENF
0:39:08
1328
ORIOL TOMÁS OGALLA
CATEGORIA. M1618
0:39:01
1329
MARY BENAVIDES RUIZ
CATEGORIA. SENF
0:39:08
1330
MARIBEL OGALLA CRUZ
CATEGORIA. F4050
0:39:01
1331
ELIZABETH MOLINA CELMA
CATEGORIA. F4050
0:39:53
1332
MARIA REYES MOLINA CELMA
CATEGORIA. F4050
0:39:53
1333
MANEL HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ
CATEGORIA. M51
0:40:20
1334
CARLES SIMO NEBOT
CATEGORIA. SENM
0:39:35
1335
SARA HERNÁNDEZ ZÁRATE
CATEGORIA. SENF
0:40:20
1336
SOLEDAD HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ
CATEGORIA. F4050
0:40:20
1337
RAQUEL SIRVENT GODOY
CATEGORIA. SENF
0:40:14
1338
AINOA TAMAYO DÍEZ
CATEGORIA. SENF
0:40:24
1339
CAROLINA BARRIENTOS LARA
CATEGORIA. SENF
0:40:24
1340
FRANCISCA ALARCON VIÑOLAS
CATEGORIA. F51
0:40:16
1341
ERIC RAUSA
CATEGORIA. M1215
0:41:42
1342
IGOR ESCOBAR LLADÓ
CATEGORIA. SENM
0:43:21
1343
TERESA COBOS PORCEL
CATEGORIA. F4050
0:43:26
1344
PACO COBOS HURTADO
CATEGORIA. M51
0:43:26
1345
GEMMA SAURINA MARTINEZ
CATEGORIA. F4050
0:43:37
1346
SARA LOPEZ BLASCO
CATEGORIA. SENF
0:43:38
1347
LORENA PORRAS CANO
CATEGORIA. SENF
0:43:39
1348
MONTSE SÁNCHEZ PESTAÑA
CATEGORIA. SENF
0:43:41
1349
ANTÒNIA NAVARRO MALET
CATEGORIA. F4050
0:45:28
1350
MARTA NAVARRO LUCENA
CATEGORIA. SENF
0:45:28
1351
ADRIÁN LÓPEZ MUÑOZ
CATEGORIA. M1618
0:44:45
1352
JORDI SERRANO GARRIDO
CATEGORIA. M4050
0:44:46
1353
CARME MARTA DE GODOS
CATEGORIA. F4050
0:45:29


HISTORICO CLASIFICACIONES
CLASIFICACION LA NOSTRA CURSA DE CAP D_ANY DE SABADELL 2012

CLASIFICACION LA NOSTRA CURSA DE CAP D_ANY DE SABADELL 2013


De Lucas Teano

0 comentarios :

Publicar un comentario