RESULTATS CURSA DELS NASSOS OLIANA - 31/12/2016 OLIANA

CLASSIFICACIO CURSA DELS NASSOS OLIANA





CLASIFICACIONES



CLASIFICACIONES 10KM









NOM COGNOMS CATEGORIA TEMPS OFICIAL POSICIÓ GENERAL POSICIÓ CATEGORIA
 JOAN  COROMINA SUYANTI  ADM  18:49  1  1
 LLUIS  VENDRELL SERRA  ADM  19:04  2  2
 XAVIER  MARQUÈS SÀEZ  ADM  19:21  3  3
 XAVIER  VALL-LLAURA ESPINOSA  ADM  20:40  4  4
 ADRIÀ  ARAN CIRERA  INFM  20:50  5  1
 XAVIER  TERMENS CANALS  ADM  20:58  6  5
 ALBERT  DOLCET CABASES  ADM  21:07  7  6
 DAVID  BERTOMEU BAILE  ADM  22:03  8  7
 LAIA  RESA ENRICH  ADF  22:05  9  1
 LLUÍS  BONILLO JIMENEZ  ADM  22:32  10  8
 ARNAU  PLANA LLUCH  INFM  22:54  11  2
 JOAN  AUGÉ ESPUGA  ADM  22:55  12  9
 CECÍLIA  COROMINA SUYANTI  INFF  22:56  13  1
 ISABEL  PASCUAL GARCIA  ADF  22:56  14  2
 JORDI  RAMIREZ QUI  ADM  23:00  15  10
 MONTSE  SANMARTIN MIRÓN  ADF  23:02  16  3
 JORDI  CAMPABADAL SABATÉ  ADM  23:11  17  11
 DOMENEC  ESTANY FERNANDEZ  INFM  24:06  18  3
 POL  ESTANY OBIOLS  INFM  24:21  19  4
 MARC  SÁNCHEZ ESTEVE  INFM  24:41  20  5
 ORIOL  RIBALTA FIGUERAS  INFM  24:44  21  6
 ARNAU  LLOBERA APARICIO  ADM  25:17  22  12
 JOAN MARC  PRAT ARIZA  ADM  25:54  23  13
 GERARD  BULLICH  ADM  25:57  24  14
 PATRICIA  AYALA CORONEL  ADF  26:31  25  4
 ALEJANDRO  HIDALGO  ADM  27:26  26  15
 MERCÈ  CARRALERO  ADF  27:52  27  5
 GERARD  ROCA JANÉ  ADM  28:07  28  16
 JAN  PUIG SERRA  INFM  28:24  29  7
 JOAN  PUIG BELLIDO  ADM  28:24  30  17
 ALBA  CARRALERO  INFM  29:04  31  8
 MERCE  GUARDIA SOLE  ADF  29:09  32  6
 ALBERT  BUSQUETS BADIA  ADM  29:11  33  18
 JOFRE  BUSQUETS RODRIGUEZ  INFM  29:11  34  9
 ERIC  BARRÉS MIGUELES  INFM  29:12  35  10
 ELVIRA  ARNAU SOLEDA  ADF  29:19  36  7
 ADA  AUGÉ SABATÉ  ADF  29:24  37  8
 XAVIER  ROCA GUITART  ADM  29:32  38  19
 DAVID  CODINA VALDIVIA  ADM  29:40  39  20
 JOSEP  VIDAL CERQUEDA  ADM  29:51  40  21
 ROSA  SERRA BACH  ADF  29:51  41  9
 ESTER  CINTAS GONZÁLEZ  ADF  29:54  42  10
 TONI  CARRALERO  ADF  30:07  43  11
 ANNA  VIDAL PORTA  ADF  31:15  44  12
 MARTA  CARRALERO GONZÁLEZ  ADF  31:21  45  13
 MA JOSEP  ALONSO FONTANET  ADF  31:31  46  14
 INGRID  CAMPABADAL  ADF  31:55  47  15
 IGNASI  FREIXA FURIO  ADM  31:55  48  22
 ELISENDA  DOMENJÓ FERNANDEZ  ADF  33:20  49  16
 ADA  ARAN CIRERA  INFF  33:31  50  2
 RICARDO  PEREZ GILGADO  ADM  33:41  51  23
 MIRIAM  VIDAL SOLE  ADF  33:49  52  17
 MARTA  PLANA AGELET  INFF  34:05  53  3
 JOSEP MARIA  ROCAMORA RAMONET  ADM  34:54  54  24
 LAURA  LLUCH SALA  ADF  35:58  55  18
 GUILLEM  ESTANY OBIOLS  INFM  37:12  56  11
 OLGA  OBIOLS PUBILL  ADF  37:13  57  19
 AXEL  CALVET CEJUELA  INFM  38:14  58  12
 ALEIX  VILA PIQUÉ  INFM  38:14  59  13
 ROBERT  CEJUELA QUINGLES  ADM  38:18  60  25
 ISONA  RIBALTA FIGUERAS  INFF  40:11  61  4
 ALEIX  TARRÉS CARRILLO  INFM  40:15  62  14
 PEDRO  MORAN ORTIGOSA  ADM  40:16  63  26
 MARTA  CASALS PARRA  ADF  40:50  64  20
 ENRIC  BACH RODRÍGUEZ  INFM  40:58  65  15
 MARC  MARSAL BORRUT  INFM  40:58  66  16
 ANIOL  RIBALTA SERRA  INFM  42:19  67  17
 VÍCTOR  RIBALTA SENTOLL  ADM  42:20  68  27
 ALEX  ARAN CIRERA  INFM  42:56  69  18
 IGNASI  ESTANY SERRA  ADM  42:58  70  28
 ANNA  CIRERA VILASECA  ADF  42:58  71  21
 ANTONI  ARAN VILES  ADM  42:58  72  29
 OLEGUER  PEREZ TORRA  INFM  43:33  73  19
 ARNAU  PLANA CALVET  INFM  43:34  74  20
 JAN  DURAN  INFM  43:35  75  21
 NATÀLIA  RIBALTA MAROT  INFF  44:07  76  5
 MARIA  SALA MEDINA  ADF  44:19  77  22
 ORIOL  VILA PIQUÉ  INFM  44:19  78  22
 FRANCESC  PUBILL CARRO  ADM  45:48  79  30
 MAX  PUBILL DOMINGUEZ  INFM  45:49  80  23
 ANGELS  MUNTADA AVILÉS  ADF  46:07  81  23
 MONTSE  CASES SANTAEULARIA  ADF  46:46  82  24
 ANNA  FIGUERAS GUÀRDIA  ADF  46:46  83  25
 LLUIS  VILA COMELLAS  ADM  46:47  84  31
 ROBERT  RIBALTA SENTOLL  ADM  46:48  85  32
 ISIDRE  DOMENJÓ COLL  ADM  47:03  86  33
 MARC  DURAN  ADM  47:39  87  34
 CARLOS  SARRIA BERICAT  ADM  47:39  88  35
 GEMMA  SOLE CLOTET  ADF  47:39  89  26
 JAN  NÆSS  ADM  47:39  90  36
 LAURA  DOMINGUEZ ROVIRA  ADF  47:40  91  27
 JANA  VENDRELL BARBERO  INFF  48:33  92  6
 TERESA  PUJOL  ADF  50:15  93  28
 JOSEP  CUESTA  ADM  50:15  94  37
 ANGELS  SANCHEZ SANTIVERI  ADF  50:28  95  29
 ISIS  CALVET CEJUELA  INFF  50:48  96  7
 ANGELS  CALVET MÉRIDA  ADF  50:48  97  30
 POL  REGADA VILA  INFM  51:27  98  24
 CARLA  REIG PUIG  INFF  51:47  99  8
 NÚRIA  PUIG PUJOL  INFF  51:47  100  9
 ANGELS  DOMENECH TORRENT  ADF  51:59  101  31
 ANNA  PASQUES PUJANTELL  INFF  52:20  102  10
 ALBA  FUSTE SALA  INFF  52:20  103  11
 PILAR  QUINGLES TAPIES  ADF  52:36  104  32
 MARINA  MUNTADA ESCOLIES  ADF  53:00  105  33
 MARIA CARMEN  SARRIA BERICAT  ADF  53:00  106  34
 CONXITA  ARXÉ CODINA  ADF  53:24  107  35
 MONTSERRAT  CINCA CINCA  ADF  53:25  108  36
 MONTSERRAT  PUIG RIU  ADF  53:28  109  37
 CARLES  PUJOL VIDAL  ADM  53:28  110  38
 LURDES  SOLÉ AUGÉ  ADF  53:30  111  38
 CONXITA  AUGÉ GENÉ  ADF  53:31  112  39
 MARIA TERESA  GUIXÉS FÀBREGA  ADF  54:11  113  40
 PERE  BALLETBÒ BOIX  ADM  54:16  114  39
 PAULA  FREIRE ORDOÑEZ  INFF  54:18  115  12
 ANGELA  CARRASCO INFANTE  ADF  54:19  116  41
 JUAN  ORDOÑEZ MENA  ADM  54:21  117  40
 IXEA KAIYUE  SARRIA CANAL  INFF  55:19  118  13
 MARTÍ  ESTANY FERNANDEZ  INFM  55:19  119  25
 ARES  ROMERO VIDAL  INFF  55:22  120  14
 ISABEL  ROCA GUITART  ADF  55:25  121  42
 NICOLA  ROCA JANÉ  ADF  55:25  122  43
 ALBA  JANÉ PUJOL  ADF  55:25  123  44
 SANTI  MEDINA PEREZ  ADM  55:27  124  41
 MONTSE  ROCAMORA RAMONET  ADF  56:52  125  45
 MAITE  PUJOL VALLES  ADF  56:52  126  46
 M DOLORS  ROCAMORA RAMONET  ADF  56:52  127  47
 ELISIO MAXIMILIAN  POP  INFM  57:23  128  26
 ELENA  CAPATA  ADF  57:23  129  48
 SIRA  DURAN  INFF  57:24  130  15
 MA PILAR  DURAN RADIGALES  ADF  57:37  131  49
 ANA MARIA  FERNANDEZ CERVILLA  ADF  57:38  132  50
 ROBIN  CALVET CEJUELA  INFM  57:47  133  27
 ALBERT  CODINA RIBALTA  INFM  58:45  134  28
 LAIA  ESTANY ALONSO  INFF  58:49  135  16
 RUTH  PUBILL DOMINGUEZ  INFF  58:53  136  17
 MARIA JOSEP  COSCOLLOLA FLORES  ADF  59:01  137  51
 MERCE  AMPURDANES REIG  INFF  59:01  138  18
 FELICIDAD  CALATAYUD GUARDIA  ADF  59:05  139  52
 RAQUEL  RODRIGUEZ GONZALEZ  ADF  59:22  140  53
 BERNAT  BUSQUETS RODRIGUEZ  INFM  59:22  141  29
 Mª CARME  PUJADES BENEIT  ADF  59:43  142  54
 FELIP  BERGADÀ CINCA  ADM  59:43  143  42
 LILIA  MONROY DE MENDOZA  ADF  01:00:07  144  55
 DOLORS  BARBERO DE LA ROSA  ADF  01:00:08  145  56
 REMEI  GONZALEZ QUERENCIA  ADF  01:00:16  146  57
 CARME  MUNTADA MIQUELA  ADF  01:00:16  147  58
 MARIA ROSA  HERNAN BACH  ADF  01:00:16  148  59
 JOAN JOSEP  ALONSO DURAN  ADM  01:01:20  149  43
 MANEL  DOMENECH FUENTES  ADM  01:01:57  150  44
 MA ÀNGELA  TORRENT GUARDIA  ADF  01:01:57  151  60
 ADA  PATSI CODINA  INFF  01:02:12  152  19
 ELENA  DEMEQUELS  ADF  01:02:26  153  61
 CLÁUDIA  GARCIA  ADF  01:02:26  154  62
 ESTER  PLANA AGELET  INFF  01:02:27  155  20
 ANNA  SANGRÀ LUNA  INFF  01:02:50  156  21
 GISELA  MARSAL BORRUT  INFF  01:02:52  157  22
 MARIA  TORRENT MASSANA  ADF  01:03:30  158  63
 JUDIT  SENARRIAGA ESTEVE  ADF  01:03:31  159  64
 VENTURA  ROCA MARTÍ  ADM  01:03:33  160  45
 ANGEL  COTOBAL ALBAINA  ADM  01:03:39  161  46
 JOSEP  TARRES BOTINES  INFM  01:03:44  162  30
 VINYET  MUJAL  INFF  01:03:45  163  23
 GINA  CAMPABADAL INVERNON  INFF  01:03:46  164  24
 NÚRIA  AGELET SAFONT  ADF  01:03:55  165  65
 MARIBEL  BORRUT CASTELLÓ  ADF  01:03:55  166  66
 JORDI  TARRÉS MORÉ  ADM  01:03:57  167  47
 LIDIA  BOTINES CAUBET  ADF  01:03:58  168  67
 OLAU  CAMPABADAL INVERNON  INFM  01:03:59  169  31
 GRISELDA  INVERNON ARANDA  ADF  01:03:59  170  68
 GUILLEM  CODINA RIBALTA  INFM  01:04:07  171  32
 ALBERT  CODINA INGLAVAGA  ADM  01:04:07  172  48
 MARIA ROSA  RIBALTA TORREGASA  ADF  01:04:08  173  69
 JESUS  TORRENT ROLDAN  ADM  01:04:13  174  49
 ANA ISABEL  RIOS BARENYS  ADF  01:04:14  175  70
 PERE  MARSAL ESPUNYES  ADM  01:04:23  176  50
 TONI  BACH VILARDELL  ADM  01:04:28  177  51
 OLGA  BACH RODRÍGUEZ  INFF  01:04:28  178  25
 ARIADNA  RODRÍGUEZ VERGÉS  INFF  01:04:30  179  26
 URGELL  RODRIGUEZ VERGÉS  INFF  01:04:30  180  27
 JULIÁN  ARPA RUIZ  ADM  01:04:54  181  52
 JUDIT  SORT VILAR  INFF  01:04:58  182  28
 ORIOL  SORT OLIVÉ  INFM  01:04:58  183  33
 ANNA MARIA  OLIVÉ OLIVÉ  ADF  01:05:08  184  71
 PAU  VILA  ADM  01:05:22  185  53
 BLAU  CANAL ARMENGOL  INFF  01:05:24  186  29
 JORDI  CANAL ORTONOBES  ADM  01:05:25  187  54
 MARIONA  ARMENGOL PUNZANO  ADF  01:05:25  188  72
 ABRIL  ABRIL CANAL  INFF  01:05:25  189  30
 BETSIÉ  MARTÍNEZ SANTAMARIA  ADF  01:05:27  190  73
 NUR  ESCOLIES I CAMPS  INFM  01:05:28  191  34
 LAIA  CAMPS I COLILLES  ADF  01:05:29  192  74
 VÍCTOR  VILA SIMON  ADM  01:05:30  193  55
 MARIONA  MUSTÉ ABAD  ADF  01:05:30  194  75
 M. LLUÏS  ORTEGO  ADM  01:05:34  195  56
 NEME  PUNZANO SANCHEZ  ADF  01:05:34  196  76
 ELSA  SOLER ESTEVE  INFF  01:18:03  197  31
 ANNA  ESTEVE TRAVESET  ADF  01:18:03  198  77







CLASIFICACIONES 5K



NOM COGNOMS CATEGORIA TEMPS OFICIAL POSICIÓ GENERAL POSICIÓ CATEGORIA
 XAVIER  JOVÉ RIART  SENM  39:54  1  1
 GERARD  JOVE RIART  SENM  41:30  2  2
 FRANCESC  JOVÉ RIART  SENM  44:27  3  3
 JAVIER  RODRÍGUEZ MILLÁN  SENM  45:07  4  4
 SERGI  CASES PASTOR  SENM  45:07  5  5
 DAVID  GALLEGO BRESCÓ  VETM  45:14  6  1
 MARC  SOLER VILES  SENM  45:14  7  6
 JOAN  ESCOLIES I VIDAL  SENM  45:56  8  7
 ANTONI  SORT AMPURDANES  VETM  46:13  9  2
 FRANCISCO JAVIER  CEBRIAN GARCIA  SENM  46:22  10  8
 ANTONI  ARGILÉS FALGUERA  VETM  47:11  11  3
 ALBERT  SEUBA PROCESO  SENM  47:19  12  9
 ALFONS  VILASECA MIQUEL  VETM  47:26  13  4
 RAMON  GABERNET LLORENS  VETM  47:54  14  5
 ROSAMARI  CARULLA ARGILES  SENF  48:02  15  1
 JOAN  TORNÉ ENRICH  SENM  48:04  16  10
 JORDI  ORRIT LÓPEZ  SENM  48:35  17  11
 NIL  VENDRELLS  SENM  49:13  18  12
 JORDI  BORÉS MOLNER  VETM  49:14  19  6
 MARIO  GOMEZ LOZANO  VETM  49:37  20  7
 BERNAT  LOOMANS GUARDIA  SENM  50:22  21  13
 TOMAS  CASTELLET GARCIA  SENM  50:28  22  14
 XAVIER  TORRENT TRILLA  SENM  50:43  23  15
 RAMON  LLOBERA BAIGET  SENM  50:58  24  16
 ABDEL  HADI EL BAGHAZZAOUY  SENM  51:19  25  17
 XAVIER  PUBILL POCIELLO  VETM  51:21  26  8
 ROSSEND  CABANES FRANCO  VETM  51:22  27  9
 JAUME  PUJOL SABATE  VETM  51:49  28  10
 NOÈ  VENDRELLS  SENM  51:59  29  18
 ALBERT  PUBILL POCIELLO  VETM  52:00  30  11
 JORDI  SÁNCHEZ VILA  SENM  52:50  31  19
 DANIEL  MERINO  SENM  53:07  32  20
 JORDI  RODRIGUEZ  SENM  53:18  33  21
 JORDI  ARCOS GARCIA  SENM  53:25  34  22
 DAVID  LUPIÁÑEZ PELEGRINA  VETM  53:27  35  12
 ENRIC  ROURES SEPÚLVEDA  SENM  53:51  36  23
 IVAN  VIGO BABOT  SENM  54:25  37  24
 JORDI  ALET PUIGCERCÓS  SENM  54:25  38  25
 JOSEP MA  MONTRAGULL LLENAS  VETM  54:29  39  13
 XAVIER  ALET ALIS  SENM  54:31  40  26
 JULIO  MACIOCIA  VETM  54:52  41  14
 JOAN ANTONI  BERENGUER GRAELLS  VETM  54:54  42  15
 ADRIÀ  BARNIOL REY  SENM  55:08  43  27
 XAVIER  AMORÓS BORRELL  VETM  55:11  44  16
 PAU  TORNÉ ENRICH  SENM  55:11  45  28
 IVAN  SUÀREZ  SENM  55:16  46  29
 JAUME  ESTANY FERNANDEZ  SENM  55:32  47  30
 JOAN  VILANA VILARRUBLA  SENM  55:38  48  31
 TERESA  FORN MUNNÉ  VETF  55:59  49  1
 ROGER  CLOSA VILARDELL  SENM  56:03  50  32
 FRANCISCO  JOVE MARCH  SENM  56:05  51  33
 TITO  MALDONADO  VETM  56:18  52  17
 TONI  HERMOSO PUA  VETF  56:34  53  2
 ANNA  PUJOL NAVARRO  SENF  56:54  54  2
 XAVIER  SIMON AMPUDANÈS  SENM  56:58  55  34
 XAVI  FLIX JORDANA  VETM  57:12  56  18
 ALEXANDRE  TÀSSIES LLORDÉS  VETM  57:37  57  19
 XAVIER  BARO GIRO  VETM  57:47  58  20
 MARC  SABATA TORREBADELLA  SENM  57:47  59  35
 JOSEP MARIA  CAMPS RIBA  VETM  59:12  60  21
 FELIU  PARRAMON BONET  SENM  59:18  61  36
 JESÚS  BACH MARQUÈS  SENM  59:24  62  37
 ANTONIO  LUPIÁÑEZ PELEGRINA  VETM  59:27  63  22
 ADRIÀ  TRIQUELL CRISTÒFOL  VETM  59:41  64  23
 ANNA  TRISTANY CODINA  SENF  59:45  65  3
 SERGI  SORT AMPURDANÈS  VETM  01:00:10  66  24
 GISELA  SANCHEZ BAIGET  SENF  01:00:29  67  4
 TONI  RODRIGUEZ BARRAGAN  SENM  01:00:54  68  38
 JOFRE  TRIQUELL GARCIA  SENM  01:01:12  69  39
 GEMMA  GOU ALSINA  SENF  01:01:15  70  5
 ALBERT  FERNANDEZ  SENM  01:01:21  71  40
 JOSEP LUIS  ROCA BLANCH  SENM  01:02:02  72  41
 ADRIANA  PEREZ FLORES  SENF  01:03:13  73  6
 MARC  MARTINEZ MARTINOLI  SENM  01:06:04  74  42
 RICARD  ROCAMORA PUJOL  SENM  01:06:29  75  43
 EVA  PELLICER ROCAMORA  SENF  01:06:30  76  7
 CARLOS  BARRES COSTA  VETM  01:07:05  77  25
 MARIA DE LOS ANGELES  CASTILLO HERNANDEZ  VETF  01:07:08  78  3
 JOAN CARLES  PURCALLA PEREZ  VETM  01:09:00  79  26
 RENNAN ALFONSO  MENDOZA MONROY  VETM  01:09:47  80  27
 ÈRIC  BACH MARQUÈS  SENM  01:10:01  81  44
 JOSE MANUEL  SEGURADO MORALEJO  VETM  01:10:01  82  28
 MAR  PÉREZ P-HICKMAN  SENF  01:14:20  83  8
 NATALIA  VIRGILI CATALAN  SENF  01:14:21  84  9
 MARIA  ESPUGA RUBIO  SENF  01:14:23  85  10
 ESTER  CABALLOL MURCIA  SENF  01:15:04  86  11
 ELISABET  PAREJO LÓPEZ  SENF  01:15:04  87  12
 MONTSE  PUIG JIMENEZ  VETF  01:15:51  88  4
 JOSEP MARÍA  ARMENGOL GALVANY  VETM  01:22:00  89  29
 JORDI  ESPADA I CANOVAS  VETM  01:28:48  90  30
 REMEI  VILES TORRENT  VETF  01:30:03  91  5
 MA PILAR  ROCAMORA RAMONET  VETF  01:30:11  92  6
 ANTONI  ROCAMORA RAMONET  VETM  01:30:12  93  31

0 comentarios :

Publicar un comentario

Este comentario está moderado por el administrador del blog, y no será publicado hasta que este no lo autorice.