CLASSIFICACIO MILLA URBANA DE ALCOVER 2013

RESULTADOS MILLA DE ALCOVER











.
RESULTATS DE LA CATEGORIA ALEVI FEMENÍ
2002-2003
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 EMMA COTONAT DONAT UNIVERSITARI 3,45,00
2 JUDITH FORNÉ ROCHET ATLETA INDEPENDENT 3,49,00
3 PAULA GAYA HERNANDEZ XAFATOLLS 3,51,00
4 XÈNIA CARDIEL REVOLTOS FACVAC 3,57,00
5 MARISIN SANAHUJA BALAGUÉ 100X100 FONDISTES TARREGA 4,41,00
6 IMMA BARBERÀ GRAU
---




















RESULTATS DE LA CATEGORIA ALEVI MASCULÍ
2002-2003
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 XAVIER LLAURADÓ
3,30,00
2 ELOI MAIDEU ROMEU
3,31,00
3 ANTON SANS FIGUERAS
3,32,00
4 MARC MAGRANÉ SANS
3,39,00
5 CRISTIAN NAVARRO RAMOS CLUB ATLETISME VILA-SECA 3,45,00
7 ALBERT AGUDO ALSINA CLUB ATLETISME VILA-SECA 3,48,00
8 HAMSA
3,50,00
9 NIL PINYOL MATEU CLUB ATLETISME TARRAGONA 4,16,00
10 MARC MORELL PONS UNIVERSITARI ---
11 ANDRES OROIAN
---




















RESULTATS DE LA CATEGORIA BENJAMI FEMENÍ
2004-2005
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 JÚLIA DÍAZ SERRA XAFATOLLS 3,42,00
2 CLAUDIA VIVES ESPLUGAS FACVAC 3,50,00
3 CRISTINA INIESTA ATLETA INDEPENDENT 3,56,00
4 MERITXELL MONZON ESTEVE LLEIDA UNIO ATLÈTICA 3,59,00
5 PAULA NIUBO NABAU XAFATOLLS 4,00,00
6 ARAN MASQUE GAS
4,02,00
7 IVETTE ZARAGOZA MOLINA
4,30,00
8 ALICIA SALAS MOLINA CORNELLÀ ATLÈTIC 4,51,00
9 CEL MIRAVALL OLIVE ATLETA INDEPENDENT 5,22,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA BENJAMI MASCULÍ
2004-2005
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 ALEIX VIVES ESPLUGAS FACVAC 3,35,00
2 HUGO DOMÍNGUEZ PINO C.N. REUS PLOMS 3,47,00
3 MARC RODRÍGUEZ BRUNO ATLETA INDEPENDENT 3,51,00
4 GERARD PONS SANS
4,03,00
5 HAHKIM EL IABROUTI ATLETA INDEPENDENT 4,34,00
6 UASIM ELIARUD
5,04,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA CADET FEMENÍ
1998-1999
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 ELIA PUJADES GIRONA C.N. REUS PLOMS 6,11,00
2 CARLA CASTILLEJO GONZALEZ ATLETA INDEPENDENT 7,55,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA CADET MASCULÍ
1998-1999
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 ADRIÁN DOMÍNGUEZ PINO ATLETA INDEPENDENT 5,10,00
2 ALBERTO NAVARRO RAMOS CLUB ATLETISME VILA-SECA 5,26,00
3 JORDI-CLARENCE GRANT CARTANYÀ OBRINT TRAÇA 5,27,00
4 JOSE CRESPO MOLINA C.N. REUS PLOMS 5,46,00
5 ORIOL CARDIEL REVOLTOS FACVAC 5,57,00
6 PASCUAL RODRÍGUEZ COTANO
6,07,00
7 OSCAR CORDERO BORONAT C.N. REUS PLOMS 6,08,00
8 ORIOL PONCE GIL C.N. REUS PLOMS 6,24,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA ESPECIALS - A
(TOTES CATEG
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

MONTSE MIRAVALL CE ALBA 2,50,00

MONTSERRAT MARTÍNEZ CE ALBA 2,56,00

JOSEP AGRÀS CE ALBA 2,58,00

CANDIDO PÉREZ CE ALBA 2,59,00

MARTA AJENJO CE ALBA 3,00,00

MANUEL HERRERA CE ALBA 3,02,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA INFANTIL FEMENÍ
2000-2001
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 PAULA BLASCO MATEU CA IGUALADA 6,01,00
2 JORDINA NAVAIS FLORES C.N. REUS PLOMS 6,12,00
3 SIRA BO CALAF CLUB ATLETISME TARRAGONA 6,15,00
4 ANDREA BERNAL CASTELLO C.N. REUS PLOMS 6,22,00
5 VERONICA STOLARCZYK OKARMA XAFATOLLS
6,58,00
6 DUNIA AGUDO ALSINA CLUB ATLETISME VILA-SECA 7,27,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA INFANTIL MASCULÍ
2000-2001
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 60 ALEX SALAS MOLINA CORNELLÀ ATLÈTIC 5,29,00
2 70 ADAM MAIJO FRIGOLA ASCÓ-RIBERA D'EBRE 5,30,00
3 64 SUHAIL CLEMENTE MARIN C.A. VILAFRANCA 5,50,00
4 66 DAVIT FORT DIAZ C.N. REUS PLOMS 5,56,00
5 61 JOAN BONET SELLART MARATONIANS DEL SEGRE 5,60,00
6 71 ERNEST COTONAT DONAT UNIVERSITARI 6,16,00
7 63 DANIEL INIESTA ATLETA INDEPENDENT 6,21,00
8 67 GERARD MASDEU DELGADO C.N. REUS PLOMS 6,38,00
9 72 GUILLEM COTONAT LLAVORE UNIVERSITARI 6,39,00
1069 JORDI FONS GÓMEZ
7,23,00
1162 JOAN BORRÀS LLINÀS
7,48,00
1268 JOAN YEBRAS MAIDEU ATLETA INDEPENDENT 7,57,00
1359 MIQUEL CIVIT MAGRANE
---

DENIS PRISLONA
---




















RESULTATS DE LA CATEGORIA JÚNIOR FEMENÍ
1994-1995
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 MARTA CASTILLEJO GONZALEZ ATLETA INDEPENDENT 6,13,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA JÚNIOR MASCULÍ
1994-1995
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 ROGER SANS RIBAS JOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA 4,54,00
2 MARC ARANDA MINGUELLA FONDISTES SOLSONES 5,14,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA JUVENIL MASCULÍ
1996-1997
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 POL FERNÀNDEZ RODRÍGUEZ JOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA 5,09,00
2 ALBERT LÓPEZ SAURA ATLETA INDEPENDENT 5,21,00
3 JUAN MUÑOZ REVELLES ATLETA INDEPENDENT 6,06,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA MINI FEMENI
DES DE 200
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 86 JULIA STOLARCZYK OKARMA XAFATOLLS 43,62
2 91 CLARA MAIDEU ROMEU
47,34
3 92 CARLOTA NIUBO NABAU XAFATOLLS 47,97
4 90 JANET FERRÉ GERTRUDIS
48,59

SOFIA OROIAN
54,31
6 87 MARIA BORRÀS LLINÀS
54,97

LAIA RODRÍGUEZ RAYO
55,59

NOA POPA CINTAS ATLETA INDEPENDENT 1,00,44

ALHLAN ELIARUD
1,02,59
1084 NATALIA LOPEZ CABALLERO CEIP LACUSTARIA 1,06,00
1183 CELIA FERNANDEZ MIRANDA
1,32,28
1288 ETNA PUJOL I SALUDES OBRINT TRAÇA 1,34,31

RITA HOMS MIRANDA ATLETA INDEPENDENT 1,36,66




















RESULTATS DE LA CATEGORIA MINI MASCULÍ
DES DE 200
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

ALEIX ALIAGA SANCHEZ ATLETA INDEPENDENT 41,66
2 95 ALVARO GARCÍA VILELA ATLETA INDEPENDENT 47,97
3 97 BLAI YEBRAS MAIDEU ATLETA INDEPENDENT 50,47
4 99 IKER SANCHEZ BORREGO
50,47
5 98 POL MAIDEU RAMIREZ
56,69
6 96 ROGER RODRÍGUEZ PASTOR OBRINT TRAÇA 1,14,31

POL ROYES SANCHEZ FACVAC 1,20,56
8 94 NIL PUJOL I SALUDES OBRINT TRAÇA 1,35,72




















RESULTATS DE LA CATEGORIA PREBENJAMÍ FEMENÍ
2006-2007
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

MARIA DÍAZ SERRA XAFATOLLS 1,30,35

ERIKA DIEZ PLASENCIA CLUB ATLETISME VILA-SECA 1,35,63

ARIADNA NAVARRO RAMOS CLUB ATLETISME VILA-SECA 1,42,32

LUCIA ALVAREZ NOVILLO
1,59,38

ELVIRA FERNANDEZ MIRANDA
2,03,63

XENIA LOPEZ CABALLERO CEIP LACUSTARIA 2,39,88




















RESULTATS DE LA CATEGORIA PREBENJAMÍ MASCULÍ
2006-2007
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

MANEL ABELLA FORNÉ ATLETA INDEPENDENT 1,30,31

ALEIX SANS FIGUERAS
1,35,31

ELOI ROYES SANCHEZ FACVAC 1,37,35

ADRIAN GARCIA VILELA ATLETA INDEPENDENT 1,39,44

ADRIA FLIX MAIDEU ATLETA INDEPENDENT 1,40,78

ARNAU CASTAÑO REY
1,47,00

ALBERT FONS GÓMEZ
1,48,38

JUAN MAGRANÉ ATLETA INDEPENDENT 1,49,00

POL MAGRANÉ SANS
1,52,00

POL GRANJA MARTIAÑEZ ATLETA INDEPENDENT 1,55,00

SISCU VERGÉS
2,01,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA PROMESA FEMENÍ
1991-92-93
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 MERITXELL VICHETO ANGUELA ATLETA INDEPENDENT 7,26,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA PROMESA MASCULÍ
1991-92-93
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 JOAN CARLES SOLE RODRIGUEZ ATLETA INDEPENDENT 5,19,00
2 MIGUEL ARNALDO ORTS ESPORT FÍSIC 5,49,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA SÈNIOR FEMENÍ
1979…199
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 DIANA GODOY ORTIZ ATLETA INDEPENDENT 5,54,00
2 NÚRIA ESTEVE SIURANETA LLEIDA UNIO ATLÈTICA 6,08,00
3 PAULA BARRADO CARRILLO CE PENEDÈS 6,41,00
4 ANAIS VECIANA BASSE ATLETA INDEPENDENT 8,06,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA SÈNIOR MASCULÍ
1979…199
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

DANIEL CAMPO GARCIA GA LLUISO MATARO 4,43,00

MIQUEL GARCIA RATES HINAGO MONZÓN 4,47,00

JORDI GARCIA RUIZ
4,50,00

EDUARD QUERALT RADUA BIKILA 4,54,00

MIGUEL GODOY ORTIZ REUS RUNNING 5,02,00

DANI GARCIA HOLGADO CE PENEDÈS 5,11,00

JULI NIUBÓ XAFATOLLS 5,35,00

ISIDRO LÓPEZ BALLESTÉ CLUB ATLETISME TARRAGONA 5,36,00

JORDI GARRO I COSTA AE URGELL 5,42,00

JORDI MARTI LOBATO ATLETA INDEPENDENT 5,55,00

ALBERT MARTI LOBATO ATLETA INDEPENDENT 6,14,00

RAUL MARSA PIERA ATLETA INDEPENDENT 6,21,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA VETERÀ FEMENÍ
1968…197
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 MARI CARMEN MOLINA ATLETA INDEPENDENT 6,54,00
2 JOANNA OKARMA XAFATOLLS 7,04,00
3 ESTRELLA OLLE PANADES PRATENC A.A 8,19,00
4 ANNA ESCODA FERRER
8,41,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA VETERÀ FEMENÍ 2
1967 I ANTE
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS
1 ANGELINA MIRO CUGAT UA LLEIDA 6,02,00
2 CÈLIA SIURANETA GORT ESBUFECS 9,28,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA VETERÀ MASCULÍ
1968…197
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

JESUS CAPARROS AMPURDANES ATLETA INDEPENDENT 2,05,00

MARC MARTINEZ MIRALLES UA TERRASSA 5,06,00

VLADIMIRO GARCIA RUIZ ATLETA INDEPENDENT 5,07,00

BRUNO LOPEZ SANTOS ATLETA INDEPENDENT 5,08,00

JOSEP RAMON SANAHUJA BARRANCO 100X100 FONDISTES TARREGA 5,16,00

VICENTE SANJUAN ARAGON REUS RUNNING 5,18,00

DAVID GARCIA SALGUERO CE PENEDÈS 5,19,00

JORDI MORENO MEJIAS REUS RUNNING 5,22,00

DAVID BERTOMEU BAILE ATLETA INDEPENDENT 5,41,00

LABAN MIRÓ DALMAU
5,45,00

GUILLEM FERNANDEZ BESORA
5,51,00

ALBERT BO GARRIGA CLUB ATLETISME TARRAGONA 5,52,00

ALBERTO NAVARRO ALGUACIL CLUB ATLETISME VILA-SECA 6,05,00

MARC MIRAVALL MANUEL CE MASPUJOLS 6,47,00

SERGI DIEZ GUAL CLUB ATLETISME VILA-SECA 7,22,00




















RESULTATS DE LA CATEGORIA VETERÀ MASCULÍ 2
1967 I ANTE
ORDRE
CLUB/ENTITAT TEMPS

HÉCTOR CALVO GONZÁLEZ FACVAC 5,21,00

GABRIEL ACOSTA GONZALEZ PRATENC A.A 5,24,00

JOSEP FERNANDEZ CHACON AGR BOMBERS BALAGUER 5,55,00

SIMON BARRADO SANCHEZ CE PENEDÈS 5,56,00

MIGUEL ARNALDO GARCIA ESPORT FÍSIC 6,07,00

JOSEP MARIA MATEO SANZ CLUB ATLETISME TARRAGONA 6,18,00

FERNANDO ESTEBAN MUÑOZ GRUPO 7:45 6,28,00

JOSEP VALLVERDU BOFARULL CLUB ATLETISME VILA-SECA 7,08,00

ENRIC COTONAT MIGUEL UNIVERSITARI 7,15,00

JOSEP TARRAGÓ DOMINGO AAEET GRUP ATLÈTIC 8,20,00

SISCO ESTEVE MASIP ESBUFECS 9,58,00

0 comentarios :

Publicar un comentario