CLASSIFICACIO QUATRE ROCS 2013

RESULTADOS













35 km



Lloc General Nom Club Categoria Lloc Catg Temps
1 JOAN VILANA DIAZ FEDERACIÓ ANDORRANA MONTANYA SNR M 1 02:53:39
2 DAVID JORDAN VENDRELL CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER SNR M 2 03:02:06
3 CARLES ARTIGAS MELEIRO TEAM SPORT HG SUB 23 M 1 03:08:40
4 ERIC LLAURADO ORTIZ
SNR M 3 03:10:40
5 LEIRE FERNANDEZ ABETE CLUB URDABURU SUB 23 F 1 03:10:59
6 MARTI GUTIERREZ FARRE UNIÓ ESPORTIVA DE SANTS SNR M 4 03:11:01
7 DAVID CARRASCO BELLMUNT TEAM BUSSETUS-SAORTE VET M 1 03:11:07
8 MONTSE MARTINEZ GUERRERO ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ SEN-F 1 03:11:58
9 XAVIER TORRECILLAS PUJOL TREMP RUNNERS SNR M 5 03:14:21
10 EDGAR GASOL RIVERA
SNR M 6 03:16:30
11 JOAN MARC VANMAELSACKE SALA CENTRE EXCTA. SALTENC SNR M 7 03:18:54
12 ALBERT TORRENS VIVES A.A. XAFATOLLS SNR M 8 03:22:06
13 NIL BUFI MARTI
SUB 23 M 2 03:23:06
14 ALBERT BERGADA ALBURQUERQUE MARATONIANS DEL SEGRE SNR M 9 03:26:26
15 OSCAR BAEZ TARRAUBELLA TREMP RUNNERS SNR M 10 03:27:08
16 TONI VIDAL PUIGDEMONT
VET M 2 03:27:15
17 ANTONIO GALLEGO ROSALES
VET M 3 03:27:22
18 POL RAFECAS PLANAS
SUB 23 M 3 03:27:51
19 GUILLEM PUIG JUNYENT SKYRANCI SNR M 11 03:29:43
20 ALEX BOSCH CORTES CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SNR M 12 03:30:55
21 CESC SENSADA GROS TERRADESPORTS CEP VET M 4 03:30:56
22 XAVI LLOHAN ROCA TREMP RUNNERS VET M 5 03:30:57
23 ANTONI SANCHEZ DIAZ SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR M 13 03:31:20
24 DAVID TERUEL HUGUET TREMP RUNNERS SNR M 14 03:31:20
25 JONATAN FERNANDEZ RAMOS ASS.ESP. LA BISBAL VERTICAL SNR M 15 03:31:37
26 ENRIC GOMEZ MARIN CET DISTANCE SNR M 16 03:32:08
27 JAUME LOPEZ BONCOMPTE A.A. XAFATOLLS SNR M 17 03:32:08
28 RAMON SOLE PELLICER SAM TREMP - HÈLIX MONTSEC SNR M 18 03:32:08
29 JAVIER ROMERO BARRIO MARATONIANS DEL SEGRE SNR M 19 03:35:52
30 GREGORI BECH SABAT UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA SNR M 20 03:36:03
31 PEP MARCHAL MORENO POBLATANS IRREDUCTIBLES VET M 6 03:36:46
32 GERARD JOVE RIART BLUE MOTORS PONTS SNR M 21 03:36:58
33 JORDI PIFARRE ARBOS RURAL RUNNERS TORREFARRERA SNR M 22 03:37:28
34 JORDI MARTINEZ MORENO SEIMANT SNR M 23 03:38:00
35 LADIS VELASCO ALCANYIS A.E. PALLARS - RUNNERS PALLARS SNR M 24 03:38:19
36 ILDEFONSO OÑATE PRUAÑO
SNR M 25 03:38:37
37 ANTONIO JAVIER ALVAREZ CUCHARERO UNIÓ CICLISTA TREMP SNR M 26 03:39:24
38 JORGE MIGUEL FERNANDEZ GONZALEZ SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA SNR M 27 03:39:25
39 DAVID CARBONES ANDORRA TRAMUNTANYA LLANÇÀ VET M 7 03:40:09
40 ALBERT CABRA SAMANIEGO ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ SNR M 28 03:40:19
41 ANNA MACIA ERRA CLUB ATLÈTIC TORELLÓ SEN-F 2 03:40:33
42 BERNAT LOOMANS GUARDIA MIU RUNNERS SNR M 29 03:40:50
43 ALBERT CARDONA FABREGAS CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SNR M 30 03:42:02
44 ANTONIO MORALES MARTINEZ C.A. BELLVÍS VET M 8 03:42:43
45 AITOR ANTUÑANO REÑE CLUB ESP. PUNT DE RISC ALMACELLES SNR M 31 03:43:14
46 AL·LODI JUTGLA SERRAT A.E. PALLARS - RUNNERS PALLARS-SUTRAN SUB 23 M 4 03:45:10
47 JORDI ROS PERACHE A.E. PALLARS - RUNNERS PALLARS-SUTRAN SUB 23 M 5 03:45:10
48 MOISES ISUS FIERRO TREMP RUNNERS VET M 9 03:45:22
49 DANI QUEROL DUART ESPORTS QUEROL SNR M 32 03:45:30
50 RAFEL BRUNET RODRIGUEZ SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA-HELIX MONTSEC SNR M 33 03:47:12
51 DANI FORNONS ORTEGA CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SNR M 34 03:47:38
52 XAVIER SOLSONA NOVELL CLUB "UNIÓ D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) SNR M 35 03:48:07
53 CARLOS SENYE ENSEÑAT TREMP RUNNERS SNR M 36 03:48:35
54 CARLOS HITOS CARMONA AQUARUNNING SUB 23 M 6 03:49:24
55 FCO. JAVIER ARROYO FDEZ GOOD AIR VET M 10 03:49:25
56 CHRISTIAN GUARRO COT
SNR M 37 03:49:57
57 XEVI GUITART ROCA CLUB EXCTA. VOLTREGANÈS ARS SNR M 38 03:50:22
58 MIQUEL COMELLA PERA JA ARRIBARÉ VET M 11 03:50:40
59 ORIOL MAGRIÑA FONT CLUB EXCTA. MADTEAM SNR M 39 03:50:57
60 ALBERTO VELEZ BERMUDEZ EVADE SPORTS SNR M 40 03:51:04
61 MANEL ROMEO ALGUE
SNR M 41 03:51:26
62 MARC MONSO CAIROL TREMP RUNNERS SNR M 42 03:51:46
63 JOAN MACAYA SOLANES CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SUB 23 M 7 03:55:22
64 MINGO SANCHO HERRERA TREMP RUNNERS VET M 12 03:55:24
65 FRANCESC MANCHO LLOBERA ESPAI FITNESS ALMACELLES SNR M 43 03:55:25
66 JORDI ROSET PADROS POBLATANS IRREDUCTIBLES SNR M 44 03:55:50
67 JOAN RIBES ESTRADA ASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRÀS VET M 13 03:55:53
68 ANTONIO GOMEZ NIETO TREMP RUNNERS VET M 14 03:56:01
69 TXEMA MONTANE SALUD RUNEDIA SNR M 45 03:56:34
70 TONI VELA PEREZ BONAIRE RUNNERS SNR M 46 03:57:28
71 PHILIPPE VERDOODT CARAZO TRAMUNTANYA LLANÇÀ SNR M 47 03:57:40
72 ALEX SORIANO FAIXO TRAMUNTANYA LLANÇÀ SNR M 48 03:57:40
73 ANNA QUINTANA AUSIO CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SEN-F 3 03:59:17
74 JOSEP MOLANO BERMEJO ELS ENDIMONIATS SNR M 49 03:59:43
75 JAUME ADRIA BADIA BOHER TREMP RUNNERS SUB 23 M 8 04:00:30
76 CARME MILLAN SOLA MARATONIANS DEL SEGRE VET F 1 04:00:40
77 JOSEP VIDAL PERETO TERRADETS TEAM VET M 15 04:04:32
78 SERGI MORENO MILLAN MARATONIANS DEL SEGRE SNR M 50 04:05:02
79 JORDI TIRVIO PORTUS
VET M 16 04:05:04
80 FRANCESC GASA GASA POBLATANS IRREDUCTIBLES SNR M 51 04:05:46
81 MIQUEL SIRVANT ARANDA
SUB 23 M 9 04:05:59
82 RAMON CIUDAD CUBERO
VET M 17 04:07:23
83 JORDI CASES BLASI ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU VET M 18 04:08:24
84 DANI VENTOSA ALBA
SNR M 52 04:09:04
85 POL CASALS CASTELLON
SUB 23 M 10 04:09:42
86 DAVID PALOMAR LLORENS BONAIRE RUNNERS SNR M 53 04:09:53
87 GENIS COMELLA CAMATS JARRIBARÉ!! SUB 23 M 11 04:10:54
88 LLUIS CAIROL MARTINEZ TREMP RUNNERS SNR M 54 04:10:57
89 DAVID RIBA TORRECILLAS
VET M 19 04:11:23
90 FERRAN ALBUIXECH RIBES KM0 PONENT SNR M 55 04:11:23
91 GEMMA FONTANE PERALTA CLUB CICLISTA SERÒS VET F 2 04:12:19
92 MIRIAM MARTINEZ CANTON TEAM SPORT HG SUB 23 F 2 04:13:17
93 CARLOS FITE LLORET SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR M 56 04:15:26
94 ALBERT FELIP MONROS TREMP RUNNERS VET M 20 04:15:46
95 RICARD MAS DOSTA CLUB CANICROSS CAVE CANEM SNR M 57 04:17:13
96 NURIA CODINA ALES SICORIS VET F 3 04:18:25
97 TXEMA UBACH BARBERA A.E. RIALP MATXICOTS - TREMP RUNNERS VET M 21 04:21:47
98 MARC BERNADO VILADRICH SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS VET M 22 04:21:47
99 XAVIER ALCOBE MACIA
VET M 23 04:22:07
100 RUBEN GONZALEZ BOIX SOCIETAT ALZIRENCA DE MUNTANYERS SNR M 58 04:22:39
101 MARTI CLIMENT VERDENY CASA ANTENTÍ SNR M 59 04:22:57
102 OSCAR SANCHEZ ROMEU BTT BELLVÍS VET M 24 04:25:34
103 ALVARO DAZA FERNANDEZ TREMP RUNNERS SNR M 60 04:25:35
104 KIKO PERIS FOLGADO ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU SNR M 61 04:26:25
105 DAVID PES MIRABET SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET M 25 04:27:12
106 ROBERT CORTS LLUSA SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR M 62 04:27:20
107 ANTONIO FAURIA ROMERO CLUB ESP. PUNT DE RISC ALMACELLES VET M 26 04:29:18
108 ISAAC CASTELLO BATALLA TRAMUNTANYA LLANÇÀ SNR M 63 04:30:20
109 ENRIC COLL MESA AMLSPORT SNR M 64 04:30:29
110 LOURDES LUCAS CONDO SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET F 4 04:35:59
111 ROBERT TICO LLORET CENTRE EXCTA. DE BALAGUER VET M 27 04:36:44
112 EMILI VOLTA VALLES
VET M 28 04:40:13
113 JORDI MARTINEZ LARIOS
SNR M 65 04:42:36
114 CATHY O'DOWD CPA VET F 5 04:44:41
115 DIEGO CARRETERO RODRIGUEZ FITOESTÈTICAINTEGRAL VET M 29 04:45:15
116 GERARD CAPITA CANFRAN ESPORTS QUEROL SNR M 66 04:45:40
117 MARC UROZ GABARROCA HELIX MONTSEC SNR M 67 04:46:15
118 JOAN SIRVENT SOLA A.A. XAFATOLLS SNR M 68 04:49:06
119 JOAN CARLES GRAU BERMEJO CLUB EXCTA. LINYOLA VET M 30 04:49:56
120 JOSEP DOLCET BORRAS TEAM ULTRA LLEIDA SNR M 69 04:52:44
121 FRAN GARCIA RUIZ CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA VET M 31 04:54:02
122 JUDITH CINCA NEGREIRA CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA SEN-F 4 04:54:02
123 JESUS JORDA PUIGARNAU U.C. TREMP - TREMP RUNNERS VET M 32 04:56:42
124 PEDRO LOSHUERTOS CALDERON TEAM ULTRA LLEIDA SNR M 70 04:58:00
125 DANIEL NAVARRI BENET SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR M 71 04:58:43
126 JAVIER BAZAN RODRIGUEZ
SNR M 72 05:02:03
127 JOSEP PASCUAL SALOM UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA SNR M 73 05:02:19
128 JORDI RUIZ CARRERA
SNR M 74 05:04:27
129 ORIOL BAUTISTA BAELLA
SNR M 75 05:11:16
130 LAURA ESPIA MONSO
SEN-F 5 05:17:30
131 ARNAU CASALS BASTUS
SUB 23 M 12 05:19:09
132 JOSEP MARIA ROMERO PARRA A.A. XAFATOLLS VET M 33 05:19:12
133 RAMON CASALS GARCIA
VET M 34 05:21:58
134 DAVID MENDO DIAZ SLOP.CAT SABADELL SNR M 76 05:32:34
135 PACO MONTSERRAT BARO PICA D'ESTATS VET M 35 06:02:13







18 k















Lloc General Nom Club Categoria Lloc Catg Temps
1 DAVID NAVARRA ESPIGARES
SNR M 1 01:21:55
2 JOSE ANGEL CABRERO PICO
VET M 1 01:24:21
3 IVAN MENCHON VELASCO CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER SNR M 2 01:30:36
4 JOAN ALONSO MOR MEDILAST MULTIBIKE SNR M 3 01:32:16
5 JORDI PRIO FABREGAT TREMP RUNNERS SNR M 4 01:32:55
6 SERGI PORTA CAUBET MEIÀ RUNNERS SUB 23 M 1 01:33:08
7 JOSE MARIA CARTAÑA PUJOL AGRUP.EXCTA. TALAIA VET M 2 01:33:11
8 EDUARD SANJURJO GOLPE
VET M 3 01:35:23
9 MARC GASA BIRBE FAM SUB 23 M 2 01:37:03
10 JESUS TELLEZ VAZQUEZ
SNR M 5 02:19:06
11 JORDI MORRAL PALAU
SNR M 6 02:19:06
12 FERRAN VALLS CHACON
SUB 23 M 3 02:20:05
13 IBAI UGARTE CASTELLS
SNR F 1 02:21:11
14 INUR GONZALEZ SANCHEZ TREMP RUNNERS SNR M 7 02:21:11
15 JOSE MARIA DELGADO QUEVEDO PME TREMP SNR M 8 02:21:11
16 TONI PIJUAN PINTOR
SNR M 9 02:25:34
17 MARÇAL VINARDELL SERRASOLSAS
SNR M 10 02:25:36
18 LUIS MIGUEL MENCIA GUTIERREZ
VET M 4 02:26:10
19 JUAN MARTIN SERRANO
VET M 5 02:26:10
20 AINA CORDERO LLOPIS
SUB 23 F 1 02:26:51
21 MIQUEL ANGEL CORDERO CHARLES
VET M 6 02:26:52
22 TERESA BERNAUS FONTELLES
VET F 1 02:29:47
23 FEDERICO GARCIA LORENTE
VET M 7 02:30:04
24 EDU MIRO JIMENEZ
SUB 23 M 4 02:34:03
25 TONI MIRO JIMENEZ
SUB 23 M 5 02:34:04
26 ALBERT PORTA FORRADELLES
SUB 23 M 6 02:34:04
27 CARLES BONS JAYA SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET M 8 02:34:04
28 ELOI ANDREU MORIANO SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET M 9 02:37:06
29 ROGER GIL TOHA
SNR M 11 02:37:34
30 ANDREU PORTA FORRADELLES
SUB 23 M 7 02:40:07
31 FANNY SERRA PES TREMP RUNNERS VET F 2 02:40:13
32 MIRIAM COLL VIADER A.E. PALLARS - RUNNERS PALLARS SNR F 2 02:40:33
33 OSCAR BADIA FITE
VET M 10 02:41:30
34 NIL CALVET GARCIA
SUB 23 M 8 02:42:48
35 DAVID CARRASCO CAMACHO
SNR M 12 02:43:12
36 MARTA RAMO MARTIN
SNR F 3 02:43:12
37 POL ALONSO NAVARRO
SUB 23 M 9 02:43:54
38 EUGENIA VILAMITJANA I RUIZ
SNR F 4 02:43:57
39 MARIBEL SANTACREU MASES
SNR F 5 02:45:35
40 FRANCISCO FUSTA SOLSONA
VET M 11 02:45:35
41 SILVIA VALLS VULLIEN LO PALLER DEL COC VET F 3 02:45:49
42 VALL BONELL PACHECO A.E. RIALP MATXICOTS VET F 4 02:47:05
43 JOAN CASTELLS BAULIES CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) VET M 12 02:47:34
44 ALFONS PUYOL CANUT CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) VET M 13 02:47:34
45 PEP FONTELLES SANCHO CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) VET M 14 02:47:34
46 RAMON GRAU AGULLO CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) VET M 15 02:47:36
47 SANTI FITE LLORET
VET M 16 02:48:01
48 ROSA MONTSERRAT LENGUA
SNR F 6 02:48:12
49 JORDI MESTRE PIQUET
SNR M 13 02:48:21
50 MIQUEL VALLS DURICH
VET M 17 02:48:37
51 MANU GOMEZ JIMENEZ
SNR M 14 02:49:48
52 GERARD CARBONELL MORALES
SUB 23 M 10 02:49:50
53 CESC ALONSO NAVARRO
SUB 23 M 11 02:50:01
54 JAVIER ALONSO SANCHEZ
VET M 18 02:50:05
55 NANY TOPFER
VET F 5 02:51:02
56 SANDRA GRAUPERA ENRICH
VET F 6 02:51:03
57 JORDI ROCA BATALLA XIC'S CAL BORRECH VET M 19 02:53:38
58 ANNA ISANTA MORENO SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR F 7 02:56:38
59 JOSEP CASTAN SENALLE
SUB 23 M 12 03:00:38
60 MARTA BOLEDA MONTPART POBELLÀ'S TEAM SNR F 8 03:01:16
61 PEDRO IGNACIO SOLAETA SOLORZANO
SNR M 15 03:05:49
62 AINOA DIOS ARENAS
SUB 23 F 2 03:06:20
63 MARTA SALAS FABREGUES AEFS ARRELS SUB 23 F 3 03:07:24
64 ARIADNA ROCA MELINES XIC'S CAL BORRECH SUB 23 F 4 03:07:24
65 JOSE ANTONIO VALLS DURICH
VET M 20 03:09:21
66 CARLOS VALLS DURICH
VET M 21 03:09:21
67 CARME CHACON VILLANUEVA
VET F 7 03:09:21
68 GEMMA SOLE GUIMO CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SUB 23 F 5 03:09:42
69 TOMAS SOLE VALLES
SUB 23 M 13 03:11:58
70 JORDI SOLE UBIERGO GRUP EXCTA. ALBESA VET M 22 03:12:04
71 MARC NAVAS SALVADOR CONQUES IS TOO MUCH SNR M 16 03:12:44
72 JOSEP FRAU ANDRES
VET M 23 03:16:57
73 JOSEP MARIA FERNANDEZ MARIN
SNR M 17 03:17:55
74 MERCE VERDENY COLOMINA
SNR F 9 03:17:56
75 AISHA VOZMEDIANO BOSCH SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA SNR F 10 03:17:58
76 ANNA GRAU FELIU TREMP RUNNERS SNR F 11 03:17:59
77 OSCAR TINTORE CIERCO SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS VET M 24 03:18:01
78 JOANA FRANCH ESPLANDIU SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR F 12 03:18:02
79 RUTH REINA BORRELL
SNR F 13 03:19:12
80 JUAN MANUEL BRAVO PINA
VET M 25 03:19:13
81 ESTEL ARTIGAS MELEIRO
SUB 23 F 6 03:19:23
82 LLUIS RIUS NOGUERA CONQUES IS TOO MUCH SNR M 18 03:19:30
83 GLORIA BERNADO MORENO
SNR F 14 03:19:30
84 RAMON MARTINEZ SAMSO BOGAVANTES TEAM VET M 26 03:21:46
85 JOSEP M. CARRERA PALACIN
VET M 27 03:21:47
86 JOSEP M. GUELL CUBILO BOGAVANTES TEAM VET M 28 03:21:48
87 MARIBEL GASA ROMERO
SUB 23 F 7 03:26:16
88 LAURA GASA ROMERO
SNR F 15 03:26:16
89 RICARDO LEAL BARO
VET M 29 03:26:58
90 MERCE AGUILO SANCHEZ CANSALLEBRES VALLFOGONA SNR F 16 03:33:27
91 ANNA AGUILO SANCHEZ
SNR F 17 03:33:27
92 ALEX OMS GABA CANSALLEBRES VALLFOGONA SNR M 19 03:33:27
93 TERESA MAURI CAMARASA
VET F 8 03:35:37
94 JOSEP ANTON PUJAL MIRO
VET M 30 03:35:38
95 SANDRA CASTELLON FRANCO
VET F 9 03:37:47
96 PAULA CASALS LOAN
SUB 23 F 8 03:37:48
97 DOLORS FARRES PUIG SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET F 10 03:39:00
98 JOSEP ENSENYAT MARTINEZ SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET M 31 03:39:01
99 MARIA PILAR CARRERA SUBIRA SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS VET F 11 03:39:03
100 SANDRA FORTUNY MANRUBIA
VET F 12 03:42:18
101 CRISTINA VIDAL ISANTA
SNR F 18 03:42:18
102 EVA FONTANILLA BLANCO CONQUES IS TOO MUCH VET F 13 03:42:18
103 JAUME SOLE BERTRAN CPAM BALAGUER VET M 32 03:43:05
104 JOSEP MARIA BORRAS RODES CPAM BALAGUER VET M 33 03:43:06
105 MIQUEL BALLESTE VILANOVA CLUB CICLISTA I EXCTA. ALMATRET VET M 34 03:43:08
106 MARC MONOLIU CARREÑO
SUB 23 M 14 03:46:59
107 JORDI MONTOLIU CHIA
VET M 35 03:47:01
108 JORDI MONTOLIU CARREÑO
SNR M 20 03:47:04
109 JOSEP SANCHEZ HUERTAS CORREDORS DEL REMEI VET M 36 03:47:30
110 JAVIER IZQUIERDO IZQUIERDO METALBIKERS.COM VET M 37 03:47:31
111 MIQUEL FARRE SICART SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET M 38 03:48:03
112 RAMON PUJOL MARTINEZ
VET M 39 03:48:03
113 PILI OLIVERES SOLE
VET F 14 03:50:49
114 MONRI PUBILL RIBA CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) VET F 15 03:50:51
115 ROSA FONT FUMANAL MARATONIANS DEL SEGRE VET F 16 03:51:15
116 RAMON MONCLUS JUBILLA
VET M 40 03:51:16
117 ANA CARMONA BARDELLA
SNR F 19 03:53:27
118 MERCE RIUS NOGUERA CONQUES RUNNERS SNR F 20 03:53:28
119 EVA CARMONA BARDELLA SAM DE TREMP - TREMP RUNNERS SNR F 21 03:53:28
120 ENRIC CARBONELL ARANDA TAEKWONDO NATZARET SUB 23 M 15 03:55:28
121 ALEIX MONTELLA PLAZA
SUB 23 M 16 03:55:33
122 JOEL BULLICH ESQUERRA
SUB 23 M 17 03:56:30
123 ARNALD BULLICH ESQUERRA
SUB 23 M 18 03:56:36
124 FRANCESC RICART FORN CAN ROMU SNR M 21 04:01:07
125 JAN ROMERO COLLO
SUB 23 M 19 04:03:41
126 ALEX BOSCH PAULS CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SUB 23 M 20 04:03:41
127 DOMINGO ROMERO CAMPOS CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) VET M 41 04:04:27
128 MARIA LEAL NADAL
SUB 23 F 9 04:04:33
129 PAU PASCUAL BADIA LA SOLANA SUB 23 M 21 04:04:52
130 ANDREU PASCUAL PONS
VET M 42 04:04:54
131 XAVIER PASCUAL PASCUAL
VET M 43 04:04:55
132 JULIA ROSELL ARDEVOL
SNR M 22 04:06:05
133 DOLORS PAULS PRIETO
VET F 17 04:06:51
134 SILVIA PAULS PRIETO CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SNR F 22 04:06:52
135 MONTSE COLLO CONTRA CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) SNR F 23 04:06:53
136 NATALI MORENO PALMEROLA
VET F 18 04:07:25
137 GEORGINA ARTASONA LLINAS
VET F 19 04:07:25
138 GERARD AULEDA CALDES
VET M 44 04:10:46
139 XAVIER ZAMORA BOU
VET M 45 04:13:37
140 MIGUEL ANGEL PUERTAS RODES CENTRE EXCTA. DE BALAGUER SNR M 23 04:13:37
141 ANNA MARIA BEPERET BERNADUCA
SNR F 24 04:14:28
142 JOSE ANTONIO ALCALDE SANTOS
SNR M 24 04:14:28
143 OLGA BORRELL MIRADA
VET F 20 04:14:36
144 CONSTANTI ARANDA FARRERO
VET M 46 04:16:08
145 JULIA GIL TOHA
SNR F 25 04:16:46
146 JOSEP MARIA MESTRE CLOTET
VET M 47 04:17:26
147 CARMEN MESTRE RIVAS
SUB 23 F 10 04:17:27
148 MONTSE GRIOLES MIRO CASA ANTENTÍ VET F 21 04:21:56
149 JOSEP MIRO BLANCH CASA ANTENTÍ VET M 48 04:22:05
150 CARLOS IBARZ LOPEZ
SUB 23 M 22 04:22:44
151 MARC ANDREU POQUET
SNR M 25 04:26:56
152 EVA PARRAMON ARANDA LA BANDA DEL XANDALL SNR F 26 04:27:21
153 CRISTINA PARRAMON ARANDA LA BANDA DEL XANDALL SNR F 27 04:27:21
154 ALBERT CALZADA TURA LA BANDA DEL XANDALL SNR M 26 04:27:23
155 JOSEP SISO SANJUAN
SNR M 27 04:30:53
156 CARMEN LAGUNA RIVAS
VET F 22 04:32:49
157 JOSEP MARIA MESTRE PIQUET
SNR M 28 04:32:50
158 BIEL MONFERRER MONCLUS
SUB 23 M 23 04:33:12
159 JAN MONSO MOLI
SUB 23 M 24 04:34:32
160 SURYA MOLI FORRADELLES
SUB 23 F 11 04:34:32
161 LLUC MOLI FORRADELLES
SUB 23 M 25 04:34:33
162 SILVIA MOLI CARRIO
SNR F 28 04:34:50
163 JORDI MONSO NUS
SNR M 29 04:34:51
164 SANTIAGO MOLI CARRIO SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA VET M 49 04:34:52
165 FRANCISCO JOVE MARCH BLUE MOTORS - FONDISTES PONTS VET M 50 04:35:02
166 HORTENSIA ALVAREZ SAMPONS
SUB 23 F 12 04:38:00
167 ADA ALVAREZ SAMPONS
SUB 23 F 13 04:38:00
168 ALEXANDRA ALVAREZ SAMPONS
SNR F 29 04:38:01
169 DAVID FITE ARREBOLA SANT ROMÀ TEAM SNR M 30 04:43:58
170 CARLOS BUNYOL NOGUERA CONQUES RUNNERS SNR M 31 04:43:58
171 ABEL TEIXIDO ALBAREDA KM0 PONENT VET M 51 04:52:43
172 MANEL FORTUNY RUIZ
SNR M 32 04:54:01
173 TONI SERRANO ALBEROLA TREMP RUNNERS SUB 23 M 26 04:56:36
174 SILVIA GINER RUPEREZ CONQUES RUNNERS SNR F 30 04:56:55
175 XAVIER SEBASTIA BERNADO CONQUES RUNNERS SNR M 33 05:01:11
176 ERIC ALBERT CLOTET
SUB 23 M 27 05:09:56
177 PAU MONTANE VIDAL
SUB 23 M 28 05:10:19
178 ALBERT GUERRA GUTIERREZ C.E. MEDITERRANI SNR M 34 05:42:07
179 PAU MASO FUERTES
SNR M 35 05:42:07
180 RICARD LEAL NADAL
SUB 23 M 29 05:54:03

0 comentarios :

Publicar un comentario