TODORUN

.

CLASIFICACIONES CARREIRA POPULAR CONCELLO DE CAMBADOS 2017 CAMBADOS



CLASIFICACION Y RESULTADOS 09/07/2017 Carreira Popular Concello De Cambados domingo, 09 de julio de 2017 Carrera Cambados sobre una distancia de 10 Km consultar los tiempos realizados. ORGANIZADA POR Concellería de Deportes do Ilmo. Concello de Cambados e o Club Atletismo Cambados





#Cambados
FINALISTAS:
TIEMPO DEL PRIMERO: 0:31:25
TIEMPO DEL ULTIMO: 1:08:34
TIEMPO MEDIA: 0:45:09
DESVIACION ESTANDAR: 0:06:35
TRAMO SUPERIOR DESVIACION: 0:51:44
TRAMO INFERIOR DESVIACION: 0:38:33
PARTICIPANTES DENTRO DE LA DESVIACION ESTANDAR SUPERIOR E INFERIOR: 258
PORCENTAJE 68,44







CLASIFICACIONES
RESULTADOS :

CLASIFICACIÓN GENERAL
POSICIONPARTICIPANTETIEMPO
1 MANUEL HURTADO SANJURJO
POS. CATEG. M-1 / SM-1
0:31:25
2 ALEJANDRO MARTÍNEZ
POS. CATEG. M-2 / VAM-1
0:31:38
3 RUBEN DIZ DIAZ
POS. CATEG. M-3 / VAM-2
0:32:01
4 RUBEN PEREIRA CARDALDA
POS. CATEG. M-4 / VAM-3
0:33:33
5 VICTOR HUGO PACHECO MARTINEZ
POS. CATEG. M-5 / VAM-4
0:34:08
6 ABEL BARROS GONZÁLEZ
POS. CATEG. M-6 / VAM-5
0:34:35
7 JOSELYN DANIELY BREA ABREU
POS. CATEG. F-1 / SF-1
0:34:52
8 FRANCISCO JAVIER CAMPOS SUÁREZ
POS. CATEG. M-7 / VBM-1
0:34:53
9 JUAN NEGREIRA MONTERO
POS. CATEG. M-8 / SM-2
0:34:57
10 MANUEL VIEITES CARBALLO
POS. CATEG. M-9 / VAM-6
0:35:04
11 DAVID MARTINEZ COSTA
POS. CATEG. M-10 / VAM-7
0:35:06
12 RUBEN MARTÍNEZ MAYO
POS. CATEG. M-11 / SM-3
0:35:12
13 GONZALO GONZÁLEZ PIÑEIRO
POS. CATEG. M-12 / VBM-2
0:35:17
14 JOSE CARLOS BUJAN OTERO
POS. CATEG. M-13 / VAM-8
0:35:37
15 IAGO MORENZA PEREZ
POS. CATEG. M-14 / SM-4
0:35:41
16 VÍCTOR SIERRA PORTO
POS. CATEG. M-15 / SM-5
0:35:41
17 ERNESTO BUCETA-POUSO
POS. CATEG. M-16 / VBM-3
0:35:57
18 ISMAEL LAGO MONROY
POS. CATEG. M-17 / SM-6
0:35:59
19 SANTIAGO PIÑEIRO GRAÑA
POS. CATEG. M-18 / VAM-9
0:36:00
20 SANTIAGO GARCIA GONZALEZ
POS. CATEG. M-19 / VAM-10
0:36:01
21 JOSE LUIS GOMEZ SOTO
POS. CATEG. M-20 / VAM-11
0:36:01
22 FERNANDO VIDAL MORENO
POS. CATEG. M-21 / VAM-12
0:36:02
23 ADRIAN ABOAL LOSADA
POS. CATEG. M-22 / SM-7
0:36:08
24 JAIME PEÑAS COGOLLUDO
POS. CATEG. M-23 / VBM-4
0:36:12
25 JESÚS FERNÁNDEZ SOENGAS
POS. CATEG. M-24 / VAM-13
0:36:14
26 JORDI CARRASCO NUÑEZ
POS. CATEG. M-25 / VAM-14
0:36:16
27 RAMÓN PEÓN PEREA
POS. CATEG. M-26 / VBM-5
0:36:22
28 LUCAS POUSO VIDAL
POS. CATEG. M-27 / VAM-15
0:36:25
29 FRANCISCO JAVIER IGLESIAS DE LA IGLESIA
POS. CATEG. M-28 / SM-8
0:36:27
30 EDYMAR BREA ABREU
POS. CATEG. F-2 / SF-2
0:36:30
31 PEDRO PABLO OUTERELO COUSIÑO
POS. CATEG. M-29 / VBM-6
0:36:36
32 PABLO ALONSO FIGUEROA
POS. CATEG. M-30 / VAM-16
0:36:38
33 GONZALO RODRIGUEZ LÓPEZ
POS. CATEG. M-31 / VAM-17
0:36:39
34 VICTOR RIOBO VILLANUEVA
POS. CATEG. M-32 / VAM-18
0:36:42
35 FRANCISCO RAMÓN OUBIÑA DIOS
POS. CATEG. M-33 / VAM-19
0:36:47
36 ANXO CARREIRA CASAIS
POS. CATEG. M-34 / SM-9
0:36:49
37 ANTONIO FUERTES SAAVEDRA
POS. CATEG. M-35 / VCM-1
0:36:51
38 MAXI OUBIÑA FALCON
POS. CATEG. M-36 / SM-10
0:36:51
39 CARLOS BRION SAMPEDRO
POS. CATEG. M-37 / SM-11
0:37:06
40 ANTOLÍN MARTÍNEZ MARTÍNEZ
POS. CATEG. M-38 / SM-12
0:37:13
41 SERGIO REQUEIJO REQUEIJO
POS. CATEG. M-39 / SM-13
0:37:22
42 MANUEL FOLGUEIRA DÍAZ
POS. CATEG. M-40 / SM-14
0:37:23
43 VICTOR BARCALA MORA
POS. CATEG. M-41 / VBM-7
0:37:30
44 PABLO SANTOS NUÑEZ
POS. CATEG. M-42 / VAM-20
0:37:31
45 CARLOS MARTINEZ MAYO
POS. CATEG. M-43 / SM-15
0:37:32
46 YAYO DAPORTA CASTRO
POS. CATEG. M-44 / VAM-21
0:37:38
47 MARTIN VALVERDE VILLAR
POS. CATEG. M-45 / VBM-8
0:37:38
48 ELADIO UCHA VIDAL
POS. CATEG. M-46 / VAM-22
0:37:41
49 SANTIAGO FALCÓN PÉREZ
POS. CATEG. M-47 / VBM-9
0:37:43
50 LUCAS GARCIA IGLESIAS
POS. CATEG. M-48 / VAM-23
0:37:44
51 ANGEL FAGILDE FANDIÑO
POS. CATEG. M-49 / VAM-24
0:37:46
52 ANTONIO FRAGA MENDEZ
POS. CATEG. M-50 / VCM-2
0:37:48
53 JOSÉ JULIÁN BELTRÁN TABOADA
POS. CATEG. M-51 / VAM-25
0:37:57
54 SAMUEL RUIZ-GIMÉNEZ IGLESIAS
POS. CATEG. M-52 / SM-16
0:38:10
55 SERGIO SANTOS LOIS
POS. CATEG. M-53 / SM-17
0:38:11
56 JOSE DOMINGO SENDON RODRIGUEZ
POS. CATEG. M-54 / VAM-26
0:38:14
57 ROBERTO VÁZQUEZ PAVÓN
POS. CATEG. M-55 / SM-18
0:38:15
58 JORGE FERRADANS VALDES
POS. CATEG. M-56 / SM-19
0:38:18
59 SOFÍA FREAZA OTERO
POS. CATEG. F-3 / VAF-1
0:38:24
60 ANDRES SUEIRO MENDEZ
POS. CATEG. M-57 / VAM-27
0:38:25
61 EDUARDO AMEAL LORENZO
POS. CATEG. M-58 / VAM-28
0:38:27
62 CARLOS SEÑORANS TOBIO
POS. CATEG. M-59 / SM-20
0:38:32
63 XOSÉ LUIS OTERO CEPEDA
POS. CATEG. M-60 / VCM-3
0:38:35
64 CARLOS REY AGUIAR
POS. CATEG. M-61 / VBM-10
0:38:46
65 DIEGO TRIGO CASTEDO
POS. CATEG. M-62 / SM-21
0:38:50
66 ÁLVARO SUÁREZ SUÁREZ
POS. CATEG. M-63 / XM-1
0:38:52
67 JOSE LOSADA PEREZ
POS. CATEG. M-64 / VAM-29
0:38:53
68 JOSÉ MIGUEL CASAL LAGE
POS. CATEG. M-65 / VAM-30
0:38:54
69 ALBERTO IGLESIAS CABALEIRO
POS. CATEG. M-66 / VAM-31
0:38:55
70 JAVIER DOPAZO LOUZAN
POS. CATEG. M-67 / VBM-11
0:39:02
71 JOAQUIN FERNANDEZ CAMBADOS
POS. CATEG. M-68 / VAM-32
0:39:02
72 BERNARDINO TEJERO NOVELLE
POS. CATEG. M-69 / VAM-33
0:39:06
73 MIGUEL ANGEL OCAMPO REY
POS. CATEG. M-70 / VBM-12
0:39:10
74 RICARDO FIGUEROA FERNANDEZ
POS. CATEG. M-71 / VAM-34
0:39:12
75 HÉCTOR CAJARAVILLE ARAÚJO
POS. CATEG. M-72 / VAM-35
0:39:17
76 JOSE ANTONIO GONZALEZ MARTINEZ
POS. CATEG. M-73 / VAM-36
0:39:21
77 OSCAR FANDIÑO GARCIA
POS. CATEG. M-74 / VAM-37
0:39:21
78 BERNARDO DURÁN DURÁN
POS. CATEG. M-75 / VAM-38
0:39:30
79 BRUNO FRAGUAS CADAVID
POS. CATEG. M-76 / SM-22
0:39:35
80 JOSÉ MANUEL MONTOTO AREÁN
POS. CATEG. M-77 / VAM-39
0:39:38
81 OSCAR GARCIA GARCIA
POS. CATEG. M-78 / VAM-40
0:39:39
82 JOSE ANGEL ALVAREZ ALONSO
POS. CATEG. M-79 / VAM-41
0:39:39
83 ALVARO SEARA PEREZ
POS. CATEG. M-80 / VAM-42
0:39:40
84 ÓSCAR LUIS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
POS. CATEG. M-81 / VAM-43
0:39:41
85 LETICIA PRIETO DIAZ
POS. CATEG. F-4 / VAF-2
0:39:47
86 PAULINO MAQUIEIRA
POS. CATEG. M-82 / VAM-44
0:39:52
87 SANTIAGO RAMOS IGLESIAS
POS. CATEG. M-83 / VAM-45
0:39:52
88 DANIEL ABAL MAGARIÑOS
POS. CATEG. M-84 / SM-23
0:39:52
89 JUAN LUIS CALLON CAMEAN
POS. CATEG. M-85 / VBM-13
0:39:58
90 ANXO PAZO SEQUEIROS
POS. CATEG. M-86 / SM-24
0:39:59
91 JOSE CARLOS GRAÑA ALONSO
POS. CATEG. M-87 / VBM-14
0:40:00
92 JACOBO LIMERES POSSE
POS. CATEG. M-88 / VAM-46
0:40:00
93 NIKO ESTEVEZ RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-89 / VAM-47
0:40:01
94 JUAN RIVAS CASTRO
POS. CATEG. M-90 / VBM-15
0:40:04
95 JOSÉ MANUEL VÁZQUEZ VAZQUEZ
POS. CATEG. M-91 / VAM-48
0:40:04
96 IVAN ANDELO DÍAZ
POS. CATEG. M-92 / SM-25
0:40:05
97 ADRIAN CASTROAGUDIN GOMEZ
POS. CATEG. M-93 / SM-26
0:40:07
98 XIL RODRÍGUEZ GIL
POS. CATEG. M-94 / VBM-16
0:40:09
99 ADRIAN TORRES REGO
POS. CATEG. M-95 / SM-27
0:40:10
100 JOSÉ ALFREDO SÁNCHEZ MURCIA
POS. CATEG. M-96 / VBM-17
0:40:13
101 ANTONIO RUBIO SANCHEZ
POS. CATEG. M-97 / VAM-49
0:40:14
102 DOMINGO ALVAREZ RODRIGUEZ
POS. CATEG. M-98 / VCM-4
0:40:15
103 ALBERTO ARAMBURU GARCÍA-PINTOS
POS. CATEG. M-99 / VBM-18
0:40:20
104 AGUSTIN SOUSA GONZALEZ
POS. CATEG. M-100 / VAM-50
0:40:23
105 MARCOS TARRIO MARTINEZ
POS. CATEG. M-101 / VAM-51
0:40:31
106 DAVID VÁZQUEZ PADÍN
POS. CATEG. M-102 / SM-28
0:40:32
107 VICKY LOSADA PÉREZ
POS. CATEG. F-5 / SF-3
0:40:33
108 ANA BELEN LOSADA PEREZ
POS. CATEG. F-6 / VAF-3
0:40:34
109 JOSE LUIS REQUEJO RODRIGUEZ
POS. CATEG. M-103 / VBM-19
0:40:41
110 ADRIÁN BARRERA GONZÁLEZ
POS. CATEG. M-104 / SM-29
0:40:47
111 MANUEL CARREIRA OUBIÑA
POS. CATEG. M-105 / VAM-52
0:40:50
112 JOSÉ MANUEL CASÁS CASÁS
POS. CATEG. M-106 / VAM-53
0:40:51
113 VICTOR FIGUEROA PAZOS
POS. CATEG. M-107 / VAM-54
0:40:52
114 MARCOS CAMPOS LUEIRO
POS. CATEG. M-108 / SM-30
0:40:55
115 JOSE ANTONIO COSTA RODRIGUEZ
POS. CATEG. M-109 / VBM-20
0:40:57
116 ANTONIO LIBOREIRO COMESAÑA
POS. CATEG. M-110 / VBM-21
0:41:08
117 FRANCISCO JOSÉ PÉREZ MEIS
POS. CATEG. M-111 / VBM-22
0:41:09
118 CARLOS PARADA SANTIAGO
POS. CATEG. M-112 / VBM-23
0:41:11
119 JOSE MANUEL MIRANDA VIEITO
POS. CATEG. M-113 / VAM-55
0:41:13
120 JACOBO NUÑEZ CASTRO
POS. CATEG. M-114 / SM-31
0:41:15
121 HECTOR SOUTO PEREZ
POS. CATEG. M-115 / VAM-56
0:41:17
122 CARLOS OSMA MOYANO
POS. CATEG. M-116 / VAM-57
0:41:18
123 ALBINO IGLESIAS BLANCO
POS. CATEG. M-117 / VAM-58
0:41:19
124 ANTONIO REY POMBO
POS. CATEG. M-118 / VAM-59
0:41:23
125 PABLO SIEIRO BARRIO
POS. CATEG. M-119 / VAM-60
0:41:25
126 ROBERTO BALTAR GARDÓN
POS. CATEG. M-120 / SM-32
0:41:25
127 GUILLERMO MARTINEZ LOPEZ
POS. CATEG. M-121 / SM-33
0:41:25
128 RUBEN NUÑEZ MOSTEIRO
POS. CATEG. M-122 / SM-34
0:41:28
129 JAVIER FERNANDEZ FEIJOO
POS. CATEG. M-123 / VCM-5
0:41:32
130 JOSE LUIS BÓVEDA CASTRO
POS. CATEG. M-124 / VBM-24
0:41:35
131 MARTIN CHAVES PIÑEIRO
POS. CATEG. M-125 / SM-35
0:41:37
132 FERNANDO FERNÁNDEZ SOENGAS
POS. CATEG. M-126 / VAM-61
0:41:44
133 FRANCISCO JAVIER ALLO ARAGUNDE
POS. CATEG. M-127 / SM-36
0:41:44
134 SEGUNDO DOMINGUEZ ALSINA
POS. CATEG. M-128 / VBM-25
0:41:45
135 MARIA CASALEIRO BARROS
POS. CATEG. F-7 / VAF-4
0:41:47
136 SANTIAGO VALES MENDEZ
POS. CATEG. M-129 / VAM-62
0:41:47
137 MARCIANO CALERO
POS. CATEG. M-130 / VAM-63
0:41:50
138 JESÚS LÓPEZ VILLAVERDE
POS. CATEG. M-131 / VAM-64
0:41:54
139 PABLO SENDIN RAÑA
POS. CATEG. M-132 / VAM-65
0:41:56
140 MANUEL ANGEL CARRACEDO CARBAJAL
POS. CATEG. M-133 / VAM-66
0:41:58
141 FERNANDO RAMA GONZÁLEZ
POS. CATEG. M-134 / VAM-67
0:42:00
142 KARINA PASARIN MON
POS. CATEG. F-8 / VAF-5
0:42:03
143 JAVIER ANGEL VAZQUEZ OREJAS
POS. CATEG. M-135 / VBM-26
0:42:03
144 ALBERTO REBOREDO DURÁN
POS. CATEG. M-136 / SM-37
0:42:06
145 JONATHAN SANTIAGO IRAGO
POS. CATEG. M-137 / SM-38
0:42:06
146 JOSE MARTÍN FONTÁN ARNEJO
POS. CATEG. M-138 / SM-39
0:42:11
147 TOÑO GARCIA
POS. CATEG. M-139 / VAM-68
0:42:14
148 MANUEL SOTO LOPEZ
POS. CATEG. M-140 / VAM-69
0:42:17
149 JUAN VIDAL MERA
POS. CATEG. M-141 / VAM-70
0:42:21
150 LORENA POSE VARELA
POS. CATEG. F-9 / VAF-6
0:42:24
151 ESTHER PEDROSA CARRETE
POS. CATEG. F-10 / VCF-1
0:42:32
152 CARLOS ENRIQUE SANTOS ARGIBAY
POS. CATEG. M-142 / VBM-27
0:42:38
153 DAVID RODRÍGUEZ MACEIRA
POS. CATEG. M-143 / SM-40
0:42:38
154 IAGO RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
POS. CATEG. M-144 / SM-41
0:42:43
155 PABLO PRADO RIVAS
POS. CATEG. M-145 / SM-42
0:42:49
156 MIGUEL ÁNGEL SANTIAGO PEREIRA SANTIAGO PEREIRA
POS. CATEG. M-146 / VAM-71
0:43:03
157 ALFONSO GARCIA DOMINGUEZ
POS. CATEG. M-147 / VAM-72
0:43:03
158 RUBEN VILA SIEIRA
POS. CATEG. M-148 / VAM-73
0:43:04
159 FRANCISCO MIRANDA GONZALEZ
POS. CATEG. M-149 / VBM-28
0:43:05
160 JORGE LATORRE VIDAL
POS. CATEG. M-150 / VBM-29
0:43:18
161 JAVIER DOMINGUEZ ABAL
POS. CATEG. M-151 / SM-43
0:43:19
162 RAMON BARREIRO LOBATO
POS. CATEG. M-152 / VBM-30
0:43:20
163 JUAN MANUEL PINTADO COSTA
POS. CATEG. M-153 / VBM-31
0:43:28
164 JOSE ANTONIO PICHEL ABELLEIRA
POS. CATEG. M-154 / VCM-6
0:43:32
165 RUBEN GARCÍA VIEIRA
POS. CATEG. M-155 / VAM-74
0:43:36
166 ALFONSO JOSÉ CONDE FIGUEROA
POS. CATEG. M-156 / SM-44
0:43:39
167 AMADOR REBOREDA GRAÑA
POS. CATEG. M-157 / VBM-32
0:43:46
168 JOSE ANGEL RAPOSO IBAÑEZ
POS. CATEG. M-158 / VAM-75
0:43:51
169 DAVID ARIAS QUINTEIRO
POS. CATEG. M-159 / VAM-76
0:43:51
170 MANUEL CALVO GERARDI
POS. CATEG. M-160 / VCM-7
0:43:54
171 LUIS MIGUEL PAZOS AGRA
POS. CATEG. M-161 / SM-45
0:43:54
172 DANIEL BARREIRO
POS. CATEG. M-162 / SM-46
0:44:09
173 RICARDO RODRÍGUEZ PIÑEIRO
POS. CATEG. M-163 / VBM-33
0:44:22
174 JOSE ALBERTO PEREZ DIAZ
POS. CATEG. M-164 / VCM-8
0:44:24
175 MIGUEL ÁNGEL GARCÍA ÁLVAREZ
POS. CATEG. M-165 / VBM-34
0:44:24
176 GONZALO MATO ARMAS
POS. CATEG. M-166 / VBM-35
0:44:26
177 ALVARO PEREIRAS COUTO
POS. CATEG. M-167 / VAM-77
0:44:26
178 RAMIRO FERNANDEZ SANCHEZ
POS. CATEG. M-168 / VAM-78
0:44:27
179 ANGEL OUBIÑA ALVAREZ
POS. CATEG. M-169 / SM-47
0:44:32
180 JUAN ANTONIO CENDON GONZALEZ
POS. CATEG. M-170 / VCM-9
0:44:34
181 GONZALO ALBERTO VAZQUEZ FERREIRO
POS. CATEG. M-171 / VCM-10
0:44:34
182 SERGIO SOTO BUCETA
POS. CATEG. M-172 / VAM-79
0:44:35
183 EUGENIO CHAMORRO. RODRIGUEZ
POS. CATEG. M-173 / VCM-11
0:44:36
184 JUAN ENRIQUE FREIRE RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-174 / VCM-12
0:44:38
185 JESUS CASTRO RODRIGUEZ
POS. CATEG. M-175 / VAM-80
0:44:39
186 EMILIO ABAL MORRAZO
POS. CATEG. M-176 / VBM-36
0:44:39
187 JOSÉ ÁNGEL VÁZQUEZ OLIVEIRA
POS. CATEG. M-177 / VBM-37
0:44:39
188 JUAN AGRASAR REY
POS. CATEG. M-178 / VAM-81
0:44:41
189 FRANCISCO JAVIER BLANCO MAGDALENA
POS. CATEG. M-179 / VBM-38
0:44:43
190 ALBERTO FIGUEIRO ALFONSO
POS. CATEG. M-180 / VAM-82
0:44:44
191 JUAN ANTONIO RODRIGUEZ BACARIZA
POS. CATEG. M-181 / VBM-39
0:44:44
192 MANUEL OUTON OVIEDO
POS. CATEG. M-182 / VAM-83
0:44:46
193 ADRIÁN LÓPEZ VILLAVERDE
POS. CATEG. M-183 / SM-48
0:44:46
194 CHUS OTERO OTERO
POS. CATEG. F-11 / VAF-7
0:44:50
195 ALBERTO LORENZO UZ
POS. CATEG. M-184 / VAM-84
0:44:51
196 DAVID SANTOS TEIJELO
POS. CATEG. M-185 / SM-49
0:44:52
197 GERARDO6 PÉREZ PRIETO
POS. CATEG. M-186 / VAM-85
0:44:52
198 JOSÉ LÓPEZ VÁZQUEZ
POS. CATEG. M-187 / SM-50
0:44:53
199 DAVID CARMUEGA NERGA
POS. CATEG. M-188 / VAM-86
0:44:55
200 GONZALO PAZOS GONZALEZ
POS. CATEG. M-189 / VBM-40
0:44:56
201 LAURA GARCÍA-TUÑÓN TRASANDE
POS. CATEG. F-12 / VAF-8
0:45:10
202 ANGEL PIÑEIRO CHAVES
POS. CATEG. M-190 / SM-51
0:45:10
203 OSCAR TORRES REGO
POS. CATEG. M-191 / VAM-87
0:45:11
204 MARIA TARRIO MARTÍNEZ
POS. CATEG. F-13 / VAF-9
0:45:12
205 DIEGO LORENZO GONZÁLEZ
POS. CATEG. M-192 / SM-52
0:45:16
206 IVAN ROMERO NUÑEZ
POS. CATEG. M-193 / SM-53
0:45:19
207 JOSE GOMEZ BIOQUE
POS. CATEG. M-194 / VCM-13
0:45:19
208 MONICA MONTOTO VAZQUEZ
POS. CATEG. F-14 / VAF-10
0:45:27
209 LEONARDO LOPEZ PAZOS
POS. CATEG. M-195 / VAM-88
0:45:30
210 DAVID GONZÁLEZ BUSA
POS. CATEG. M-196 / SM-54
0:45:34
211 JOSE MANUEL POSADA VILA
POS. CATEG. M-197 / VBM-41
0:45:36
212 RUBEN IGLESIAS SIMEAO
POS. CATEG. M-198 / SM-55
0:45:37
213 DAVID OTERO CRESPO
POS. CATEG. M-199 / SM-56
0:45:38
214 JOSE REY
POS. CATEG. M-200 / VBM-42
0:45:41
215 LUCÍA REQUEIJO REQUEIJO
POS. CATEG. F-15 / SF-4
0:45:45
216 BORJA SANTOS-DÍEZ
POS. CATEG. M-201 / SM-57
0:45:45
217 CARLOS ABUIN CHAVES
POS. CATEG. M-202 / VBM-43
0:45:46
218 NURIA SANTIAGO RODRÍGUEZ
POS. CATEG. F-16 / VAF-11
0:45:50
219 SUSO FLORES GARCIA
POS. CATEG. M-203 / VAM-89
0:45:51
220 OSCAR HERNÁNDEZ VILLAVERDE
POS. CATEG. M-204 / VAM-90
0:45:53
221 MANUEL RODRÍGUEZ COSTA
POS. CATEG. M-205 / VAM-91
0:45:53
222 ANTONIO SERANTES ACUÑA
POS. CATEG. M-206 / VCM-14
0:45:59
223 DIEGO LÓPEZ FERNÁNDEZ
POS. CATEG. M-207 / VAM-92
0:46:00
224 CÉSAR LEBOSO FERREIRO
POS. CATEG. M-208 / VBM-44
0:46:01
225 DANIEL GOMEZ FERNANDEZ DE LANDA
POS. CATEG. M-209 / VAM-93
0:46:05
226 GUILLERMO JOSE VICENTE ALVAREZ
POS. CATEG. M-210 / VCM-15
0:46:11
227 FRANCISCO OCHOA VIDAL
POS. CATEG. M-211 / VBM-45
0:46:16
228 FERNANDO MARTINEZ BEIS
POS. CATEG. M-212 / VAM-94
0:46:26
229 MAITE COUTO MENDOZA
POS. CATEG. F-17 / VAF-12
0:46:26
230 ANGEL JOSE TURRION PEREIRO
POS. CATEG. M-213 / VBM-46
0:46:32
231 MANUEL ANGEL CASTRO PORTAS
POS. CATEG. M-214 / VAM-95
0:46:41
232 MIGUEL DÍAZ BOTANA
POS. CATEG. M-215 / SM-58
0:46:44
233 ANTONIO CAPELO GARCÍA
POS. CATEG. M-216 / VBM-47
0:46:46
234 JOSE LUIS DAPENA TENORIO
POS. CATEG. M-217 / VBM-48
0:46:49
235 JOSE LUIS LOSADA SEARA
POS. CATEG. M-218 / VCM-16
0:46:51
236 OLALLA SABORIDO GIL
POS. CATEG. F-18 / SF-5
0:46:52
237 SUSANA CHAVES ALFONSIN
POS. CATEG. F-19 / VAF-13
0:47:01
238 ANTONIO VARELA CACHAFEIRO
POS. CATEG. M-219 / VBM-49
0:47:01
239 ÁLVARO CAROU GARCÍA
POS. CATEG. M-220 / VAM-96
0:47:02
240 JUAN CARLOS FERNANDEZ OLIVEIRA
POS. CATEG. M-221 / VBM-50
0:47:03
241 ANGELES IGLESIAS SANTIAGO
POS. CATEG. F-20 / VBF-1
0:47:04
242 JOSE LUIS SIMOES FERNANDEZ
POS. CATEG. M-222 / VBM-51
0:47:07
243 DIEGO NUÑEZ GONZALEZ
POS. CATEG. M-223 / VBM-52
0:47:08
244 MANUEL PAZ CARBON
POS. CATEG. M-224 / VBM-53
0:47:10
245 JUAN ANTONIO MAESTU FERNÁNDEZ
POS. CATEG. M-225 / VAM-97
0:47:17
246 ESTELA LAGO CERZÓN
POS. CATEG. F-21 / VAF-14
0:47:18
247 LUIS SANMARTÍN FRANCO
POS. CATEG. M-226 / VAM-98
0:47:19
248 JOSÉ GÓMEZ VIAÑO
POS. CATEG. M-227 / VBM-54
0:47:21
249 JACOBO GONZÁLEZ RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-228 / VAM-99
0:47:26
250 JOAQUIN RODIÑO REY
POS. CATEG. M-229 / VAM-100
0:47:31
251 BASILIO CAMIÑA UCHA
POS. CATEG. M-230 / SM-59
0:47:40
252 JUAN ANGEL MARTÍNEZ OVIEDO
POS. CATEG. M-231 / VBM-55
0:47:43
253 ANTONIO LOPEZ ARAUJO
POS. CATEG. M-232 / VAM-101
0:47:43
254 ANTONIO CASTRO CASAL
POS. CATEG. M-233 / VBM-56
0:47:43
255 JUAN FARIÑA HERMIDA
POS. CATEG. M-234 / VAM-102
0:47:46
256 JUAN CARLOS PORTAS NAVIA
POS. CATEG. M-235 / VAM-103
0:47:50
257 JORGE LOPEZ GOMEZ
POS. CATEG. M-236 / VAM-104
0:47:50
258 MARTÍN FONTÁN CONDE
POS. CATEG. M-237 / SM-60
0:47:53
259 RAMÓN LORENZO BARCALA
POS. CATEG. M-238 / VBM-57
0:47:55
260 ADRIAN NAVIA GIRALDEZ
POS. CATEG. M-239 / SM-61
0:47:55
261 ENRIQUE DIZ DIOS
POS. CATEG. M-240 / VBM-58
0:48:03
262 IISABEL MIRANDA GONZALEZ
POS. CATEG. F-22 / VBF-2
0:48:04
263 ENRIQUE GANDARA ULLOA
POS. CATEG. M-241 / VCM-17
0:48:05
264 ANTONIO MARTÍNEZ VAQUEIRO
POS. CATEG. M-242 / VAM-105
0:48:05
265 ELADIO GARCIA
POS. CATEG. M-243 / VAM-106
0:48:05
266 ALVARO RODRIGUEZ GONZALEZ
POS. CATEG. M-244 / VAM-107
0:48:10
267 ALFREDO ROMAN VIQUSNA
POS. CATEG. M-245 / VBM-59
0:48:17
268 RAMON REY GEY
POS. CATEG. M-246 / VCM-18
0:48:18
269 JOSE MARIA PELETEIRO ESTEVEZ
POS. CATEG. M-247 / VBM-60
0:48:24
270 JOSE MIGUEL GARCÍA RUIZ
POS. CATEG. M-248 / VAM-108
0:48:25
271 ALBERTO RODILES RIOS
POS. CATEG. M-249 / VAM-109
0:48:30
272 SERGIO CARBALLAS PEREZ
POS. CATEG. M-250 / VAM-110
0:48:31
273 DAVID PENA SILVA
POS. CATEG. M-251 / SM-62
0:48:32
274 ALVARO GONÇALVES ROLO
POS. CATEG. M-252 / VBM-61
0:48:38
275 MANUEL GREGORIO RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-253 / SM-63
0:48:40
276 CLAUDIO VERA SANMARTIN
POS. CATEG. M-254 / VBM-62
0:48:44
277 ANGEL ZHINGRE BERMEO
POS. CATEG. M-255 / VAM-111
0:48:45
278 XAIME VILLALBA RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-256 / VAM-112
0:48:47
279 FRANCISCO JAVIER LORENZO GONZALEZ
POS. CATEG. M-257 / SM-64
0:48:49
280 CRISTÓBAL MATEOS GARCÍA
POS. CATEG. M-258 / VAM-113
0:48:51
281 FERNANDO OTERO RAMIREZ
POS. CATEG. M-259 / VBM-63
0:48:55
282 RAMON FERNANDEZ DACAL
POS. CATEG. M-260 / VBM-64
0:49:03
283 JOSÉ ESTÉVEZ LÓPEZ
POS. CATEG. M-261 / VBM-65
0:49:08
284 ANTONIO MERLOS MINIÑO
POS. CATEG. M-262 / VBM-66
0:49:10
285 PATRICIA ALONSO PARENTE
POS. CATEG. F-23 / VAF-15
0:49:16
286 FELIX APARICIO GRANDE
POS. CATEG. M-263 / VBM-67
0:49:18
287 FERNANDO ABREU FERNANDEZ
POS. CATEG. M-264 / VBM-68
0:49:25
288 JAVIER FARIÑA
POS. CATEG. M-265 / SM-65
0:49:34
289 ALBERTO LOPEZ ARAUJO
POS. CATEG. M-266 / SM-66
0:49:40
290 MARTA RODAL CAMBEIRO
POS. CATEG. F-24 / VAF-16
0:49:45
291 JOSE ALBERTO SANTIAGO ACUÑA
POS. CATEG. M-267 / SM-67
0:49:49
292 RAMON DAPORTA FERNANDEZ
POS. CATEG. M-268 / VCM-19
0:50:02
293 JESÚS RODRÍGUEZ TORRES
POS. CATEG. M-269 / VAM-114
0:50:02
294 FAUSTINO VELASCO MUNICIO
POS. CATEG. M-270 / VCM-20
0:50:08
295 CELINA RODRIGUEZ SOBRINO
POS. CATEG. F-25 / VCF-2
0:50:12
296 EDUARDO MONTES BLANCO
POS. CATEG. M-271 / VBM-69
0:50:12
297 CARLOS EDUARDO LÓPEZ SANTIAGO
POS. CATEG. M-272 / VAM-115
0:50:17
298 ALBERTO LANDEIRA BRAGE
POS. CATEG. M-273 / VAM-116
0:50:35
299 EDUARDO VAZQUEZ MARTINEZ
POS. CATEG. M-274 / VBM-70
0:50:36
300 BRUNO BARREIRO FELPETO
POS. CATEG. M-275 / SM-68
0:50:39
301 JOSÉ ANTONIO SAAVEDRA GONZÁLEZ
POS. CATEG. M-276 / VAM-117
0:50:40
302 DANIEL MOURE IGLESIAS
POS. CATEG. M-277 / SM-69
0:50:53
303 XOÁN CARLOS LORENZO ÁLVAREZ
POS. CATEG. M-278 / VBM-71
0:50:54
304 CATALINA CALAFAT VILLALONGA
POS. CATEG. F-26 / SF-6
0:50:56
305 JAVIER VARELA GÓMEZ
POS. CATEG. M-279 / VAM-118
0:50:56
306 NESTI PIÑEIRO SANTORUN
POS. CATEG. F-27 / VAF-17
0:51:00
307 GONZALO FERNÁNDEZ FUENTES
POS. CATEG. M-280 / VCM-21
0:51:07
308 JOSÉ CARLOS IRAGO RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-281 / VAM-119
0:51:07
309 NESTOR ARIAS PAZ
POS. CATEG. M-282 / VAM-120
0:51:14
310 JOSE RAMON VAZQUEZ PAZOS
POS. CATEG. M-283 / VAM-121
0:51:19
311 ADRIÁN OTERO PEÓN
POS. CATEG. M-284 / SM-70
0:51:21
312 JORGE RODIÑO PÉREZ
POS. CATEG. M-285 / SM-71
0:51:21
313 VÍCTOR MANUEL FRESCO IGLESIAS
POS. CATEG. M-286 / VAM-122
0:51:22
314 MARÍA REGO HERMO
POS. CATEG. F-28 / VAF-18
0:51:22
315 ENRIQUE IGLESIAS FERNANDEZ
POS. CATEG. M-287 / VAM-123
0:51:39
316 ANA ALONSO RODRIGUEZ
POS. CATEG. F-29 / SF-7
0:51:40
317 JACOBO DOMÍNGUEZ PEDREIRA
POS. CATEG. M-288 / VAM-124
0:51:40
318 MIGUEL OTERO BOUZADA
POS. CATEG. M-289 / VAM-125
0:51:41
319 DANIEL OTERO CEPEDA
POS. CATEG. M-290 / VCM-22
0:51:43
320 FCO. JAVIER GONZALEZ DOMINGUEZ
POS. CATEG. M-291 / VCM-23
0:51:44
321 MARIO OTERO DÍAZ
POS. CATEG. M-292 / VAM-126
0:51:45
322 MARCELINO GONZALEZ OZORES
POS. CATEG. M-293 / VCM-24
0:52:02
323 MARA CACABELOS PADÍN
POS. CATEG. F-30 / VBF-3
0:52:13
324 FRANCISCO MANUEL RIBADOMAR RODIÑO
POS. CATEG. M-294 / VAM-127
0:52:13
325 EVA CID
POS. CATEG. F-31 / VAF-19
0:52:15
326 VICTORMAN FERREIRA
POS. CATEG. M-295 / VAM-128
0:52:15
327 FRANCISCO JAVIER SALGADO BADÁS
POS. CATEG. M-296 / VAM-129
0:52:16
328 ALVARO ZUBIELA GONZALEZ
POS. CATEG. M-297 / VCM-25
0:52:22
329 EMILIO SINEIRO FERNANDEZ
POS. CATEG. M-298 / VBM-72
0:52:28
330 MANUEL JESÚS DÍAZ GÁLVEZ
POS. CATEG. M-299 / VBM-73
0:52:36
331 ELENA ALFAYA PEREIRA
POS. CATEG. F-32 / SF-8
0:52:48
332 ROBERTO CARLOS CHARLÍN RODRÍGUEZ
POS. CATEG. M-300 / SM-72
0:52:48
333 EMILIO OTERO MAYORAL
POS. CATEG. M-301 / VAM-130
0:52:54
334 JOSÉ RAMÓN FREIJEIRO OTERO
POS. CATEG. M-302 / VBM-74
0:53:03
335 JOSE MARIA FERNANDEZ ARIZA
POS. CATEG. M-303 / VAM-131
0:53:04
336 JANET FLORES GARCIA
POS. CATEG. F-33 / VAF-20
0:53:12
337 MARIA HELENA LAGO FERNANDEZ
POS. CATEG. F-34 / SF-9
0:53:33
338 LUCIA VAZQUEZ PIÑEIRO
POS. CATEG. F-35 / XF-1
0:53:40
339 ANTONIO VAZQUEZ IGLESIAS
POS. CATEG. M-304 / VBM-75
0:53:41
340 JOSE CERQUEIRO CONDE
POS. CATEG. M-305 / VBM-76
0:53:41
341 EVA NOGUEIRA BALSEIROS
POS. CATEG. F-36 / SF-10
0:53:42
342 LOURDES PRIETO VIEITES
POS. CATEG. F-37 / VCF-3
0:54:10
343 MÓNICA VÉLEZ TENA
POS. CATEG. F-38 / VAF-21
0:54:22
344 ANTÓN CORDAL BARREIRO
POS. CATEG. M-306 / VAM-132
0:54:23
345 DANIEL RODRIGUEZ JORGE
POS. CATEG. M-307 / SM-73
0:54:24
346 ALBA AGUION TARRIO
POS. CATEG. F-39 / SF-11
0:54:27
347 PEDRO DIZ DIOS
POS. CATEG. M-308 / VCM-26
0:54:30
348 AARON BLANCO MEIS
POS. CATEG. M-309 / XM-2
0:55:00
349 MAXIMINO CARBALLO PENAS
POS. CATEG. M-310 / VAM-133
0:55:02
350 RUBEN PARDO NEBRIL
POS. CATEG. M-311 / VAM-134
0:55:10
351 UXIA ALONSO SANMARTÍN
POS. CATEG. F-40 / SF-12
0:55:42
352 JUAN SIMON SIMON
POS. CATEG. M-312 / SM-74
0:55:42
353 MARIA DEL PILAR BESADA ALLO
POS. CATEG. F-41 / VBF-4
0:55:48
354 JESÚS PÉREZ GARCÍA
POS. CATEG. M-313 / VCM-27
0:56:01
355 ANGEL PENA LÓPEZ
POS. CATEG. M-314 / VBM-77
0:56:08
356 MAGÍN LÓPEZ FREIRE
POS. CATEG. M-315 / VBM-78
0:56:12
357 GUADALUPE VILAR SEREN
POS. CATEG. F-42 / VCF-4
0:56:35
358 PATRICIA CARBIA RODRIGUEZ
POS. CATEG. F-43 / SF-13
0:56:41
359 EVA FERRIN NOVO
POS. CATEG. F-44 / VAF-22
0:56:46
360 ALBERTO DO RIO QUIROGA
POS. CATEG. M-316 / VBM-79
0:57:04
361 ADRIAN ALVAREZ BARROS
POS. CATEG. M-317 / SM-75
0:57:15
362 FELIPE RADÍO VILAS
POS. CATEG. M-318 / VAM-135
0:57:15
363 DIANA MORALES RODRIGUEZ
POS. CATEG. F-45 / VAF-23
0:57:22
364 ANA PADIN REY
POS. CATEG. F-46 / VAF-24
0:57:35
365 MARIA PEITEADO SUAREZ
POS. CATEG. F-47 / VBF-5
0:57:51
366 IVAN RODRIGUEZ VIDAL
POS. CATEG. M-319 / VAM-136
0:58:06
367 DIEGO RUMBO SAYAR
POS. CATEG. M-320 / SM-76
0:58:08
368 GONZALO CASTRO LODEIRO
POS. CATEG. M-321 / VBM-80
0:58:46
369 SALOMÉ MIRAMONTES MIRÁS
POS. CATEG. F-48 / VAF-25
0:59:25
370 ANGEL DES GONZALEZ
POS. CATEG. M-322 / VAM-137
0:59:32
371 MANUEL RODRIGUEZ CASTRO
POS. CATEG. M-323 / VCM-28
1:02:05
372 JAVIER LOPER ARRIETA
POS. CATEG. M-324 / VCM-29
1:02:14
373 MANUEL JOSE CRUCES PRADO
POS. CATEG. M-325 / VCM-30
1:02:54
374 MARIA CORREDOIRA BALEATO
POS. CATEG. F-49 / VAF-26
1:05:49
375 JOSE ANTONIO PIRES COVELO
POS. CATEG. M-326 / SM-77
1:08:15
376 MOISES LÓPEZ-GIL OTERO
POS. CATEG. M-327 / VAM-138
1:08:34
377 JOSE ANTONIO FUERTES ALCEDO
POS. CATEG. M-328 / VBM-81
1:08:34

HISTORICO CLASIFICACIONES
RESULTADOS AÑO 2012

RESULTADOS AÑO 2013

RESULTADOS AÑO 2015

De Lucas Teano

0 comentarios :

Publicar un comentario